Kate's Diary

Wynajem hostess i modelek w Kate’s Diary Agency

Biznesowa konferencja, elegancki bankiet, angażująca akcja promocyjna? W Kate’s Diary Agency wynajmiesz modelki i hostessy, które odnajdą się w każdej sytuacji. Dotychczas pracowały zarówno podczas dużych, międzynarodowych wydarzeń, jak i kameralnych spotkań.

Wynajem Hostess i modelek

Jeżeli chcesz zadbać o atrakcyjną i profesjonalną oprawę swojej imprezy, dziewczyny będą stanowiły jej doskonałe dopełnienie. Wysoka kultura osobista, miła aparycja oraz punktualność to standardy naszego zespołu. Umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów z pewnością okaże się wsparciem w pozyskaniu kontaktów biznesowych i pozostawi pozytywne wrażenie po spotkaniu.

Zespół hostess dobieramy odpowiednio do rangi oraz charakteru wydarzenia, biorąc jednocześnie pod uwagę indywidualne preferencje zleceniodawcy. Jako firma mamy jeden priorytet: jakość. I nie robimy od niego wyjątków.

Nasze hostessy i modelki pracują najczęściej podczas 3 rodzajów wydarzeń:

Targi

Wyróżnienie się spośród wielu wystaw targowych może stanowić wyzwanie. Wystarczy jednak odpowiednie podejście i odrobina kreatywności, aby przyciągnąć zainteresowanych do swojego stanowiska. Nasze hostessy opanowały tą sztukę do perfekcji. Uśmiechnięte i energiczne, skutecznie przedstawią Twoją ofertę uczestnikom wydarzenia.

Rozdawanie ulotek, zbieranie danych, prezentacje działania dedykowanych aplikacji czy zachęcanie do udziałów w konkursach to tylko niektóre z zadań, które możesz powierzyć naszym hostessom. Doświadczone i kulturalne dziewczyny staną się wizytówką Twojej marki na czas targów.

Bankiety, gale i eventy firmowe

Powitalna lampka szampana podana przez piękną i uśmiechniętą dziewczynę. Czy można wyobrazić sobie lepszy początek firmowej imprezy?

Nasze hostessy i fordancerki są uświetnieniem każdego bankietu i gali. Wskażą gościom drogę do właściwego stolika, skontrolują listę obecności oraz umiejętnie zachęcą do zabawy. Doskonale czują się podczas dużych zgromadzeń oraz w rozmowie z innymi ludźmi. Przyjazne i pogodne, z łatwością potrafią uprzyjemnić wieczór gościom. Można powierzyć im również funkcje reprezentatywne, takie jak wręczanie nagród czy witanie zaproszonych osób.

Akcje promocyjne

Wprowadzasz nowy produkt na rynek? A może chcesz przypomnieć konsumentom o istnieniu obecnego, aby jeszcze bardziej zakorzenił się w ich świadomości?

Zaangażowany w promocję zespół to fundament świetnych rezultatów. Nasze hostessy zadbają o skuteczną reklamę produktu, a dzięki swojemu doświadczeniu i miłej aparycji zapadną klientom w pamięć. Z Kate’s Diary Agency zorganizujesz akcję promocyjną na wysokim poziomie oraz zgodnie z założeniami. Skutecznie, sprawnie i odpowiedzialnie – tak działa nasz zespół!

Podstawą skutecznej promocji są dobre relacje. Pozwól więc naszym hostessom i modelkom zadbać o idealne pierwsze (i kolejne) wrażenie. 😉 Skontaktuj się telefonicznie lub e-mailowo, aby poznać szczegółowe zasady współpracy.

Katarzyna Hajduk :*

PLN Złoty polski
EUR Euro
Scroll to Top