Kate's Diary

Nazywam się Katarzyna Hajduk i jestem założycielką Kate’s Diary Agency oraz autorką e-booka “Striptiz od A do Z”. 

Na stałe mieszkam i pracuję w Danii, ale obecnie bardzo często podróżuję po Europie. Stworzyłam Kate’s Diary Agency – miejsce dla dziewczyn, które szukają nowej drogi dla siebie. Zaczęło się od kilku zupełnie niespodziewanych znajomości, jednej przyjaźni, dobrego pomysłu i dziesiątek aspiracji.

Teraz moim celem, a jednocześnie misją jest dbanie o to, by dziewczyny, które będą w moim zespole, czuły się komfortowo i dobrze zarabiały.

Zostań tancerką i pracuj na własnych zasadach.

Kate's Diary Agency - dlaczego warto?

Każdego dnia rozmawiam z dziewczynami, które są zainteresowane dołączeniem do mojego zespołu. Dostaję wiele pytań o charakter i system pracy, europejskie miasta oraz długość wyjazdów. Pytania często się powielają, dlatego dzisiejszy wpis będzie zbiorową odpowiedzią na ciekawość i niewypowiedziane wątpliwości tych z was, które chcą rozpocząć współpracę, tylko… może jeszcze trochę się wahają? 😉

Pracujesz już jako tancerka?

Spotkaj się ze mną 1 na jeden i zapytaj, o co tylko chcesz.

Jestem tutaj, aby pomóc Ci wyznaczyć cel i towarzyszyć w jego realizacji. A także pokazać Ci Twoje silne strony, które będą Ci sprzyjały do zaplanowania działania. Te “małe kroczki” możemy opracować tak, że zaprowadzą nas prosto do sukcesu – realizacji Twoich marzeń. 

Nie zwlekaj – już dziś umów się na rozmowę i zdobądź wskazówki, które umożliwią Ci satysfakcjonującą pracę, dobre zarobki i zbudują Twoją pewność siebie.

PLN Złoty polski
EUR Euro
Scroll to Top