Kate's Diary

Nauka Pole Dance w RebelStudio w Kopenhaga

Wkraczasz w świat Pole Dance lub chcesz go poznać jeszcze lepiej?

Mam dla Ciebie świetne studio w Danii 🙂

Studio tańca założyła Ksenia – doświadczona, charyzmatyczna i pełna pasji instruktorka Pole Dance (od 2014 roku). Każdego dnia odkrywa przed dziewczynami tajemnice tej delikatnej sztuki: tańca z domieszką uwodzenia. Jest doskonała w tym co robi i wielokrotnie udowadnia to na międzynarodowych konkursach. Właśnie dlatego wybrałam dla Ciebie jej studio – abyś mogła uczyć się od najlepszych.

RebelStudio to szkoła zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych tancerek. Zajęcia są prowadzone w różnych grupach wiekowych i poziomach zaawansowania: od podstaw, aż po skomplikowane tricki taneczne na rurze. Bez obaw: to miejsce, które polubisz! Jak zawsze sprawdziłam je osobiście, a nawet sama wzięłam u Kseni kilka lekcji. 😉

Pole Dance dodaje pewności siebie oraz odwagi: poznajesz swoje ciało, w tym jego możliwości i ograniczenia. Te drugie uczysz się też przezwyciężać. Taniec to rozwój na wielu poziomach, przekonasz się o tym już na pierwszych zajęciach. W dużej sali, przy świetnej muzyce i kolorowych światłach szybko pokochasz klimat RebelStudio. 😉

Pole Dance to inwestycja w siebie

Zarobki tancerek w klubach są w głównej mierze uzależnione od jakości ich pokazów tanecznych. Efektowne figury i pewne, kobiece ruchy niezmiennie przyciągają wzrok gości. W RebelStudio nauczysz się jak spojrzeniem i tańcem zaczarować swoich widzów.

Dziewczyny często decydują się na pierwsze lekcje jeszcze przed rozpoczęciem pracy. Przyjeżdżają do Kopenhagi 2-3 tygodnie wcześniej, by poznać podstawowe figury i ruchy. Dzięki temu już podczas pierwszego dnia w klubie są krok przed innymi nowicjuszkami. Dołącz do nich i poczuj się pewnie!

A jeżeli nadal się wahasz… 😉 Zajrzyj na stronę: www.rebelstudio.dk i do zobaczenia na sali! 🙂

Katarzyna Hajduk :*

PLN Złoty polski
EUR Euro
Scroll to Top