Kate's Diary (Kate's Diary Agency Katarzyna Hajduk)

W Kate’s Diary Agency sama decydujesz gdzie, jak długo i na jakich warunkach pracujesz. Bo Twoje życie to Twoje decyzje!

Chcesz spróbować, ale się wahasz?

Współpraca

W klubach pracują dziewczyny z różnych środowisk: studentki, młode mamy, kobiety szukające zmiany, profesjonalne tancerki. Wyjazd za granicę i wysokie zarobki dają im nowe możliwości rozwoju, poprawę poziomu życia czy zbudowanie poduszki finansowej.

Elastyczne warunki pracy sprawiają, że nie musisz z niczego rezygnować. To transakcja, w której zyskujesz.

68 dziewczyn w 8 krajach

W luksusowych klubach, w największych miastach w Europie. Łączą podróże z pracą, ciesząc się życiem na wysokim poziomie. Ty wybierasz, czy też chcesz dać sobie szansę na zmianę.

Podróże po Europie

Praca tancerki i hostessy w moim zespole jest nierozerwalnie związana z podróżami. Jak częstymi? To zależy tylko od Ciebie. Współpracuję z klubami nocnymi w największych europejskich miastach i właśnie tam wysyłam moje podopieczne. Sama decydujesz do jakiego miasta i na jak długo chciałabyś wyjechać.

Starannie wyselekcjonowane kluby

Współpracuję jedynie z wysokiej klasy, wielokrotnie sprawdzonymi klubami. Dziewczyny pracują w najlepszych lokalach w dużych miastach, gdzie zarówno zarobki, jak i zasady współpracy są wyjątkowo atrakcyjne. Minimalny czas pobytu to dwa tygodnie – później możesz wziąć urlop, wrócić do Polski i spotkać się z bliskimi. Od Ciebie zależy, czy zdecydujesz się zmienić miasto, zrezygnować z pracy, czy też pozostać w danym lokalu. Szanuję Twoje wybory. Aby zadbać o Twój komfort oraz bezpieczeństwo, z każdym właścicielem klubu spotkałam się osobiście i ustaliłam warunki współpracy.

Elastyczny czas pracy

Decydujesz nie tylko o tym, gdzie, ale również jak długo pracujesz. W zależności od Twojej dyspozycyjności możesz podpisać kontrakt na 2 tygodnie lub kilka miesięcy Wiele dziewczyn zaczyna od miesięcznych umów - 30 dni wystarczy, by poznać dany klub i inne tancerki, a tym samym zdecydować, czy to miejsce, w którym chcesz zostać na dłużej. A gdy już znudzi Ci się klimat Norwegii, możesz przenieść się do malowniczej Danii lub zamieszkać u podnóża szwajcarskich Alp. W Kate's Diary Twoje życie to Twoje wybory. 🙂

Praca na terenie największych europejskich wydarzeń

Hostessy z Kate's Diary Agency są obecne na największych wydarzeniach ze świata biznesu. Zdobywają doświadczenie na międzynarodowych targach i nawiązują kontakty, które mogą zaprocentować w przyszłości. Każdy dzień to inwestycja w siebie i swój rozwój zawodowy. Jednym z ostatnich wydarzeń, na którym pojawiłam się razem z dziewczynami z mojego zespołu były targi BAUMA. Takie wydarzenia pozwalają dziewczynom poznać środowisko biznesowe i poprawić zdolności językowe (hostessy muszą komunikatywnie mówić po angielsku).

Wolność i niezależność

Gdy idziesz wytyczoną Ci przez innych ścieżką, z łatwością możesz wpaść w okowy rutyny i nałożyć kajdanki uplecione z oczekiwań otoczenia. Wtedy Twoje potrzeby, marzenia i aspiracje niepostrzeżenie zaczynają schodzić na dalszy plan, a tak naturalna, codzienna radość się ulatnia. Jednak to nie przypisany Ci z góry scenariusz. 😉 Na zmianę zdecydować się możesz w każdej chwili, ponieważ najgorszą decyzją może być tylko jej brak. W moim zespole dziewczyny cieszą się wolnością i niezależnością. Każdego dnia robią krok w kierunku realizacji swoich celów i Ty również możesz wkroczyć na tą ścieżkę. 🙂

Oficjalny kontrakt i służbowe mieszkanie dla Ciebie

Podejmując współpracę, masz gwarancję legalnego zatrudnienia i opieki na miejscu. Poza wysokimi zarobkami oraz bezpieczeństwem otrzymujesz do dyspozycji w pełni wyposażone mieszkanie o wysokim standardzie i w dogodnej lokalizacji – zawsze blisko klubu. Przyjeżdżając, nie martwisz się o nic, ponieważ wszystkimi kwestiami logistycznymi i organizacyjnymi zajmuje się agencja. Możesz pewnie i z odwagą zacząć nowy etap w swoim życiu.

W mojej ofercie znajdziesz coś dla siebie – sama decydujesz kiedy chcesz zacząć pracę

Praca tancerki od A do Z

Dziewczyny w klubach nocnych pracują jako tancerki, które wykonują krótkie pokazy taneczne. Klienci mogą zaprosić daną tancerkę na drinka w lokalu lub wykupić pokaz prywatny. O bezpieczeństwo oraz prywatność dziewczyn dba ochrona, która jest w każdym klubie. Rozpoczynając pracę, możesz czuć się więc pewnie i komfortowo – nikt nie naruszy Twojej prywatnej przestrzeni.

Poznaj podstawowe wprowadzenie przed rozpoczęciem pracy. Czyli wszystko, co musisz wiedzieć, zanim zaczniesz!

Tancerki są najważniejszymi pracownikami w klubie. W dużej mierze budują atmosferę danego miejsca oraz tworzą jego renomę. Oprócz stałej podstawy tancerki otrzymują również prowizję od wykonywanych tańców i drinków zakupionych przez gości klubu. Finalne zarobki są bardzo wysokie i uzależnione od Twojego zaangażowania oraz umiejętności.

Początkujące dziewczyny mają zapewnione szkolenie taneczne – nie musisz więc martwić się o brak doświadczenia. Podstawy Pole Dance są łatwe do opanowania, a jeżeli jesteś zainteresowana jego nauką, mam sprawdzoną szkołę taneczną w Kopenhadze. Jej właścicielka i doświadczona instruktorka Ksenia wprowadzi Cię w świat pole dance. Możesz liczyć również na pomoc dziewczyn, które już od dłuższego czasu są tancerkami.

To tylko 2 proste kroki
do życia na nowym poziomie…

1

Rozmowa telefoniczna

Cenię osobisty kontakt i autentyczność. Wiem też, że osobista rozmowa często pozwala na łatwiejsze poznanie sytuacji danej osoby i przełamanie początkowego, naturalnego skrępowania. Dlatego po złożeniu przez Ciebie aplikacji, skontaktuję się z Tobą i porozmawiam o dostępnych możliwościach.

System pracy można ustalić indywidualnie, w zależności od Twojej sytuacji (np. studia lub macierzyństwo). Po rozmowie telefonicznej otrzymasz również dodatkowe materiały drogą mailową, abyś mogła spokojnie zapoznać się z nimi w domu.

2

Przyjazd

Przyjazd do miasta, w którym będziesz pracować jest możliwy po dwóch tygodniach od momentu aplikacji. To okres niezbędny do zatroszczenia się o sprawy organizacyjne, takie jak mieszkanie czy inne formalności. Możesz również zdecydować się na późniejszy przyjazd.

W dniu Twojego przylotu pomagam Ci osobiście lub – jeśli akurat nie ma mnie w mieście – pozostaję z Tobą w stałym kontakcie i pomagam Ci w każdym aspekcie: od podpisania umowy z klubem, aż do pokazania lokalu. 

Otrzymasz również przejrzyste instrukcje, które ułatwią Ci start w nowym mieście: mapę z najważniejszymi punktami (m.in. hotel, klub), listę sklepów i popularnych miejsc, które możesz odwiedzić w wolnym czasie.

PLN Złoty polski
EUR Euro
Scroll to Top