Kate's Diary

Dlaczego warto ze mną wspołpracować?

W klubach pracują dziewczyny z różnych środowisk: studentki, młode mamy, kobiety szukające zmiany, profesjonalne tancerki. Wyjazd za granicę i wysokie zarobki dają im nowe możliwości rozwoju, poprawę poziomu życia czy zbudowanie poduszki finansowej.

W Kate’s Diary Agency sama decydujesz gdzie, jak długo i na jakich warunkach pracujesz.
Bo Twoje życie to Twoje decyzje!

Podróże po Europie

Jak często? To zależy tylko od Ciebie. Współpracuję z klubami nocnymi w największych europejskich miastach i właśnie tam wysyłam moje podopieczne. Sama decydujesz do jakiego miasta i na jak długo chciałabyś wyjechać.

Praca w prestiżowych klubach

Współpracuję jedynie z wysokiej klasy, wielokrotnie sprawdzonymi klubami. Minimalny czas pobytu to dwa tygodnie – później możesz wziąć urlop, zmienić miasto miasto, zrezygnować z pracy, czy też pozostać w danym lokalu. 

Elastyczny czas pracy

W zależności od Twojej dyspozycyjności możesz podpisać kontrakt na 2 tygodnie lub kilka miesięcy. Gdy już znudzi Ci się klimat Norwegii, możesz przenieść się do malowniczej Danii lub zamieszkać u podnóża szwajcarskich Alp.
W Kate’s Diary Twoje życie to Twoje wybory. 🙂

Udział w prestiżowych eventach

Hostessy z Kate’s Diary Agency są obecne na największych wydarzeniach ze świata biznesu. Zdobywają doświadczenie na międzynarodowych targach i nawiązują kontakty, które mogą zaprocentować w przyszłości. Ostatnio pojawiłam się razem z dziewczynami z mojego zespołu na targach BAUMA. 

Wolność i niezależność

Podejmując współpracę ze mną chętnie podzielę się z Tobą moim doświadczeniem i wiedzą, ale to Ty podejmujesz decyzje o tym w jakiem miejcu oraz jak długo pracujesz.  W moim zespole dziewczyny cieszą się wolnością i niezależnością. Każdego dnia robią krok w kierunku realizacji swoich celów.  Ty również możesz wkroczyć na tą ścieżkę. :)​

Kontrakt i służbowe mieszkanie

Podejmując współpracę, masz gwarancję legalnego zatrudnienia i opieki na miejscu. Poza wysokimi zarobkami oraz bezpieczeństwem otrzymujesz do dyspozycji mieszkanie o wysokim standardzie i w dogodnej lokalizacji. Na miejscu wszystkimi kwestiami logistycznymi oraz organizacyjnymi zajmuje się agencja. 

Moje osiągnięcia:

+ 0
dziewczyn, które już ze mną współpracują
+ 0
sprawdzonych klubów, w których możesz pracować
+ 0
odwiedzonych krajów, w których możesz zacząć nowe życie

Jak wygląda praca tancerki?

Poznaj podstawowe wprowadzenie przed rozpoczęciem pracy. Czyli wszystko, co musisz wiedzieć, zanim zaczniesz!

prive-nightclub

Dziewczyny w klubach nocnych pracują jako tancerki, które wykonują krótkie pokazy taneczne. Klienci mogą zaprosić daną tancerkę na drinka w lokalu lub wykupić pokaz prywatny. O bezpieczeństwo oraz prywatność dziewczyn dba ochrona, która jest w każdym klubie. Rozpoczynając pracę, możesz czuć się więc pewnie i komfortowo – nikt nie naruszy Twojej prywatnej przestrzeni.​

2

Początkujące dziewczyny mają zapewnione szkolenie taneczne – nie musisz więc martwić się o brak doświadczenia. Podstawy Pole Dance są łatwe do opanowania, a jeżeli jesteś zainteresowana jego nauką, mam sprawdzoną szkołę taneczną w Kopenhadze. Jej właścicielka i doświadczona instruktorka Ksenia wprowadzi Cię w świat pole dance.

club-prive-zurich-strip-club

Tancerki są najważniejszymi pracownikami w klubie. W dużej mierze budują atmosferę danego miejsca oraz tworzą jego renomę. Oprócz stałej podstawy tancerki otrzymują również prowizję od wykonywanych tańców i drinków zakupionych przez gości klubu. Finalne zarobki są bardzo wysokie i uzależnione od Twojego zaangażowania oraz umiejętności.

Jak rozpocząć współpracę?

1

Rozmowa telefoniczna

Cenię osobisty kontakt i autentyczność. Wiem też, że osobista rozmowa często pozwala na łatwiejsze poznanie sytuacji danej osoby i przełamanie początkowego, naturalnego skrępowania. Dlatego po złożeniu przez Ciebie aplikacji, skontaktuję się z Tobą i porozmawiam o dostępnych możliwościach.

System pracy można ustalić indywidualnie, w zależności od Twojej sytuacji (np. studia lub macierzyństwo). Po rozmowie telefonicznej otrzymasz również dodatkowe materiały drogą mailową, abyś mogła spokojnie zapoznać się z nimi w domu.

2

Przyjazd

Przyjazd do miasta, w którym będziesz pracować jest możliwy po dwóch tygodniach od momentu aplikacji. To okres niezbędny do zatroszczenia się o sprawy organizacyjne, takie jak mieszkanie czy inne formalności. Możesz również zdecydować się na późniejszy przyjazd.

W dniu Twojego przylotu pomagam Ci osobiście lub – jeśli akurat nie ma mnie w mieście – pozostaję z Tobą w stałym kontakcie i pomagam Ci w każdym aspekcie: od podpisania umowy z klubem, aż do pokazania lokalu. 

Otrzymasz również przejrzyste instrukcje, które ułatwią Ci start w nowym mieście: mapę z najważniejszymi punktami (m.in. hotel, klub), listę sklepów i popularnych miejsc, które możesz odwiedzić w wolnym czasie.

PLN Złoty polski
EUR Euro
Scroll to Top