Kate's Diary

W co powinna ubierać się striptizerka?

Możliwości ubrania się na scenie są właściwie zależne tylko wyłącznie od Twojej kreatywności i budżetu. Dzisiaj jednak powiem o kilku rzeczach, które warto wiedzieć przed wyborem stroju, w którym zabłyśniesz na parkiecie.

Outfity striptizerek są zawsze odkrywające, krzykliwe, rzucają się w oko i powinny podkreślać Twój seksapil. Takie rzeczy jak np. lekkie i łatwe w ściągnięciu sukienki, zestawy bielizny, pończochy, kabaretki czy nawet biżuteria, są popularnymi wyborami przy doborze stylizacji. Bardzo podkreślają to, co powinny i budują Twoją siłę oraz pewność siebie na parkiecie. Takie jest ich główne zadanie, pomóc budować Twój własny obraz i sprawić, że poczujesz się na parkiecie jak największa bogini. Dlatego myśląc nad każdą częścią nie myśl o tym, jak w tym wyglądasz (chociaż to też bardzo ważne), ale przede wszystkim jak się w tym czujesz. Żadne przekonywanie Twoich koleżanek, czy siebie samej, że ten strój jest świetny i mega seksowny, nie sprawi, że podbijesz klub i serca Twoich klientów. Klienci patrząc na ciebie, czują twoją pewność siebie a co za tym idzie – niepewność. Załóż więc na siebie tylko to, w czym będziesz najbardziej seksowną i pewną wersją siebie.

Pokaż to, co ukrywasz

Na scenie ludzie znają tylko to, co widzą i to co chcesz im pokazać. Nie musisz czuć skrępowania, możesz wydobyć z siebie ukrywane wcześniej oblicze siebie. Wiele dziewczyn nie pokazałoby się w strojach, które noszą na parkiecie dlatego, że tam czują się w 100% swobodnie. W klubie to tancerka jest królową, na parkiecie może być kim chce i pokazywać inne oblicza. Dlatego wiele dziewczyn totalnie zmienia style, wychodzą na parkiet nie tylko w skąpej bieliźnie i wysokich butach, ale też ubrane w stylu punk czy rock stroje, a także z mocnym makijażem. Inne lubią przebierać się za kogoś innego, zakładając seksowne stroje policjantek, pielęgniarek i wszystkiego co sobie wymyślą. Na scenie możesz być kim chcesz, ogranicza cię tylko twoja kreatywność.

Jak daleko mogę posunąć ze strojem? To zależy

Zależy przede wszystkim od zasad klubu, w którym pracujesz. Każdy może mieć swój dress code albo jego absolutny brak. Dlatego warto upewnić się wcześniej, czy obowiązują w tej kwestii jakieś zasady. Kluby mogą się różnić w zakresie egzekwowania standardów wyglądu tancerek. Jest to rzadko spotykane, ale jednak dalej istnieją miejsca, w których kierownicy muszą wyrazić zgodę na każdy strój oraz mają pewne wymagania dotyczące włosów, paznokci i makijażu. Wystarczy znaleźć klub, który Ci odpowiada.

Buty do striptizu – idealna opcja dla Ciebie i Twoich nóg!

Może wydawać Ci się to surrealistyczne ze względu na wygląd takich butów, jednak wierz mi – są to najwygodniejsze buty, jakie możesz sobie sprawić! Obuwie to charakteryzuje się ergonomicznym projektem, są stworzone tak, aby były wygodne do tańczenia przez wiele godzin. Zmniejszają ryzyko powstawania pęcherzy, haluksów. Dzięki takim butom nie będą bolały Cię nogi, gdy wrócisz do domu.

Buty do striptizu dodają kilku centymetrów i poprawiają wygląd łydek i pośladków. Dzięki odpowiedniej platformie ciężar ciała rozkłada się po całej powierzchni podeszwy. Nie znam osoby, która nie chwaliłaby butów przeznaczonych do striptizu. Bardzo rzadko zdarza się, że dziewczyny z nich rezygnują i wracają do starych, nadających się na miasto.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

PLN Złoty polski
EUR Euro
Scroll to Top