Kate's Diary

Praca w Sezonie Zimowym

Przygotowujemy się na zmianę pogody i zmianę scenariusza.

Po naprawdę dobrym lecie, które sprawiło, że zapomnieliśmy o Covid19. Teraz nadszedł czas, aby przejść do innego sezonu

OKTOBERFEST – CHRISTMAS PARTIES – SEZON ZIMOWY

Ten czas może być bardziej opłacalny niż lato. Lato jest zdominowane przez młodszych ludzi imprezujących. Od października jest więcej starszych klientów, którzy przychodzą do klubów z dużo większą gotówką niż normalny gość.

Ja osobiście zawsze miałam najwyższe zarobki w listopadzie i grudniu. Więc zamiast spędzać te nudne miesiące w domu, oszczędzając na cieple i prądzie 😊 jak większość Europy, Skontaktuj się ze mną I zarezerwuj miejsce w jednym z wielu klubów, z którymi współpracuję w krajach i miastach całej Europy.

Kurorty narciarskie otoczone malowniczymi Alpami – idealne na aktywny wypoczynek i szalone imprezy. 😉 Co powiesz na szczyty ośnieżonych gór za oknem? Przebijające się do Twojego pokoju promienie słońca i dziesiątki restauracji w pobliżu, które serwują przepyszne śniadania? Brzmi jak bajka? Z Kate’s Diary Agency staje się ona rzeczywistością!

Wolne dni możesz spędzać na stokach narciarskich lub pieszych wycieczkach, a w nocy korzystać z klubów najbardziej imprezowych miasteczkach w Austrii. Wszystkie kraje przyjeżdżą tu, aby wypocząć i wydać trochę pieniędzy, więc sporo gotówki wpada do kieszeni tancerek klubowych. Mieszkańcy Austrii lubią się bawić i są gotowi za dobrą zabawę płacić.

Austriacki sezon narciarski trwa od grudnia do kwietnia. Austriackie Alpy są zdolne do jazdy na nartach aż do wiosny, gdzie głęboki puch może być nadal znaleziony poza trasami. To przyciąga tu turystów, których liczba rośnie z roku na rok.

KITZBÜHEL to małe alpejskie miasteczko na wschód od Innsbrucka, w zachodniej austriackiej prowincji Tyrol. Jest to modny ośrodek zimowy, znany z corocznego zjazdu Hahnenkamm. Luksusowe sklepy i kawiarnie ciągną się wzdłuż ulic średniowiecznego centrum. Może mniej znane są Strip Kluby, które są naprawdę popularne wśród wszystkich gości, którzy po nartach i przychodzą na poważną imprezę, która zaskoczy każdą dziewczynę, która nie doświadczyła tego sama.

OBERTAUREN to gwarancja śniegu przez sześć miesięcy w najwyższym ośrodku sportów zimowych Ziemi Salzburskiej. Obertauern w Ziemi Salzburskiej oznacza zimowy urlop na najwyższym poziomie.

ISCHGL to kolejne popularne miejsce do uprawiania narciarstwa, do którego przyjeżdża wielu gości z krajów nordyckich ze względu na niesamowitą scenerię. Ten klub jest zawsze pełny i dobrze osadzony w scenie imprez w Ischgl.

Więc znajdź ładne rękawice i ciepłe buty i jedź do Austrii jak tylko zacznie się sezon …To będzie dla Ciebie wszystko z górki 😉

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

PLN Złoty polski
EUR Euro
Scroll to Top