Kate's Diary

To nie musi być koniec wakacji! Ateny w Grecji.

Lato nieubłaganie zmierza ku końcowi, jednak jak wszystkie doskonale wiemy polska złota jesień trwa max tydzień… Jeżeli ten fakt boli Was tak jak mnie, nie martwcie się 🙂 Zapraszam do skąpanej ciepłym słońcem Grecji!

Wieczne Ateny

Kiedyś najsłynniejsze polis, dziś stolica Grecji. Kontrast wynikający z połączenia antycznych zabytków z prężnie rozwijającą się infrastrukturą miasta, sprawia, że każdy znajdzie tam coś dla siebie. Rzesze turystów przetaczają się ulicami Aten każdego dnia, o każdej porze roku (osobiście polecam właśnie miesiące jesienne, gdy żar przestaje lać się z nieba strumieniami), wracając do tematu, możesz dzięki temu poznać masę ciekawych i inspirujących ludzi z całego świata, sporym ułatwieniem są apki do randkowania czy trenowania języka angielskiego.

Kolebka cywilizacji

W miejscu, gdzie antyczne budowle przeplatają się z licznymi muralami i sztuką uliczną nie brak też malowniczych pejzaży. Ateny to miasto, które poczujesz całą sobą! Gwarne ulice, pulsujące gromkim śmiechem Greków i ich pięknym językiem, zapachy kuchni śródziemnomorskiej (koniecznie musicie spróbować tiropitakia, a odważniejszym z was polecam potrawę zwaną galeos skordalia czyli smażonego rekina) połączone z bryzą znad Morza Egejskiego, dotykiem ciepłego powietrza nagrzanego południowym słońcem i oczywiście widokami, które dosłownie zapierają dech w piersiach. Serio! Nie ma sposobu by to opisać, musicie zobaczyć na własne oczy!

Na każdym kroku można tu odnaleźć ślady antycznych czasów – jest co zwiedzać! Jednocześnie Ateny bardzo mnie zaskoczyły. To ogromna nowoczesna metropolia, która wciąż się rozbudowuje. Mówi się, że za parę lat stanie się europejskim Dubajem i będzie przyciągać najbogatszych oraz najbardziej wymagających turystów. 

Nocny świat Aten

Jedna z największych formacji miejskich w Europie tętni życiem przez całą dobę. Niezapomniane wrażenia zapewnia w szczególności klub, który nawiązując do antycznej tradycji teatru, organizuje przedstawienia erotyczne, zatrudniając profesjonalnych aktorów, gotowych odegrać nawet najbardziej wymagające role. Elektryzujące show pobudza zmysły odbiorców, a dawniej kontrowersyjny seks na scenie, staje się coraz bardziej modny, przyciągając świadomych i spragnionych wrażeń ludzi. Po takim show nasze współczesne hetery mają ułatwione zadanie, a ich praca staje się coraz bardziej efektywna. Wzajemny szacunek i sympatyczni ludzie, zapewniają świetną zabawę w miejscu pracy. Wakacje trwają więc w najlepsze!

O Klubie

Klub gwarantuje naprawdę dobre i stabilne warunki pracy, a także wysokie wynagrodzenie. W klubie atmosfera jest bardzo rodzinna. Klub ogromny podzielony na dwa piętra . Pierwsza część to miejsce, gdzie goście mogą kupić drinka i popatrzeć na show, druga część klubu to specjalne miejsce do prywatnych pokazów oraz większych imprez, takich jak wieczory kawalerskie czy urodziny.

Jeśli wzbudziłam Twoją ciekawość, aby odwiedzić wybrzeże słońca oraz dobrze przy tym zarobić, zgłoś się na jesienny wyjazd w gronie wspaniałych dziewczyn! 🙆‍♀️ Tworzymy #PowerTeam i wspólnie ruszamy na podbój nocnego życia.

Wszystkiego, co potrzebujesz wiedzieć DO PRACY, nauczę Cię. Jeśli masz pytanie, napisz do mnie koniecznie!

Napisz do mnie na WhatsApp 📞 +45 51235175 Podzielę się wszystkim, co wiem.

KATE:*

PLN Złoty polski
EUR Euro
Scroll to Top