Kate's Diary

PRZYGOTOWANIE SIĘ DO PRACY W STRIPTIZIE

Dobra… Wyobraź sobie, że właśnie skontaktowałaś się z Kate’s Diary Agency i masz swoją pierwszą w życiu pracę w striptizie, a rezerwacja w klubie jest za 2 tygodnie.

Co powinnaś najpierw przygotować? Pierwszą rzeczą, którą powinnaś zrobić, to przygotować się psychicznie do pracy, która na Ciebie czeka. Oznacza to wizualizację, jak tańczysz i rozmawiasz z ludźmi w klubie. Pomyśl o tym jak o filmie, w którym jesteś gwiazdą. Będziesz musiała nauczyć się komfortowo chodzić w szpilkach i seksownym stroju wśród nieznajomych, rozmawiać i flirtować z ludźmi, którzy mówią, innym językiem niż Ty. Brzmi trudno? Nie! Musisz pamiętać, że ci ludzie są właśnie po to, aby cię spotkać, porozmawiać z tobą i popatrzeć, jak tańczysz, a także nie są przyzwyczajeni do bycia w klubie, przynajmniej nie przez cały czas.

Kluczem jest pewność siebie i właśnie tego najbardziej potrzebujesz do treningu. Poczuj się dobrze ze sobą, naucz się rozmawiać, flirtować i sprzedawać w sposób, który pasuje do Ciebie jako osoby. Znajdź taktykę, która pasuje do Twojej osobowości. Nieśmiałe dziewczyny mogą sprzedać tyle samo, co dziewczyny, które wybierają agresywne podejście, czasem nawet więcej.

Naucz się zachowywać w sposób, który sprawi, że poczujesz się komfortowo i pomyśl o swoim wyglądzie fizycznym, takim jak sposób chodzenia na wysokich obcasach, jeśli nie jesteś przyzwyczajony do tych butów, musisz nauczyć się być eleganckim, gdy nosisz szpilki.
Znajdź interesujące tematy do omówienia, tematy, o których czujesz się swobodnie, rozmawiając i które mogą kontynuować rozmowę bez znudzenia klienta.


Stań przed lustrem i znajdź swój seksowny wygląd. Wiedz, jak sprawić, by Twoje usta i oczy były atrakcyjne dla osoby, z którą rozmawiasz, lub tego, który na Ciebie patrzy. To może wydawać się głupie, ale uwierz mi, że ważne jest, aby mieć je w klubie i wyglądać jak najlepiej.
Angielski jest oczywiście ważny, ale mamy kolejną lekcję na ten temat.

Zastanów się, co powiedzieć i jakim tonem głosu rozpoczniesz rozmowę z klientem, zawsze brzmisz seksownie i nie wdawaj się w skomplikowane rozmowy. Zachowaj prostotę i zawsze szukaj okazji, aby sprzedać to, co chcesz sprzedać.

Trenuj ruchy ciała i bądź świadomy tego, jak wyglądasz, gdy stoisz lub siedzisz samotnie. Jeśli upadniesz na ramię, zmień to, zachowując ładną postawę, także wtedy, gdy nikt nie patrzy. Ponieważ ktoś zawsze patrzy i musisz to wiedzieć.
Jeśli zaczniesz myśleć o tych rzeczach jeszcze przed przyjściem do klubu, jest to duża zaleta, a efekt tego odczujesz podczas pierwszych dni pracy w klubie.
Bądź przygotowana na to, czego się spodziewać i to dotyczy wszystkiego. A najlepszym sposobem na przygotowanie się jest przejście kursu STRIP SYSTEM i jeśli czytasz to, co ci mówię, jesteś na dobrej drodze.

ŁAP ODE MNIE -> NAJLEPSZE SKRYPTY ROZMÓW Z KLIENTAMI 🙂


PLN Złoty polski
EUR Euro
Scroll to Top