Kate's Diary

Od Hostessy do Tancerki

Praca w klubie obfituje w masę możliwości zarabiania pieniędzy na różnorakich stanowiskach. Każde z nich zapewnia zarobki, adekwatne do wykonywanej pracy, co więcej każde jest potrzebne. Uzupełniamy się, tworząc małą klubową społeczność, gdzie każdy ma swoją niszę. Wiele dziewczyn z czasem jednak podejmuje decyzję, by zarabiać więcej i łatwiej, poprzez awans z hostessy czy barmanki na tancerkę.

Hostessa na początek

Dla dziewczyn, które dopiero zaczynają swoją przygodę z nocnym życiem, taka praca to świetna okazja, by oswoić się z trybem pracy w klubie. Na spokojnie uczą się szablonowych rozmów z klientami, poznają sposoby sprzedaży szampanów (to ich główne źródło zarobku, choć bardzo często mają również zapewnioną podstawę od klubu w wysokości od 80 do 100 Euro za noc), a co najważniejsze mają czas na określenie swoich granic i zapoznanie się ze specyfiką klubu, w którym pracują. Co więcej, nie muszą martwić się o lokum, kluby często zapewniają dziewczynom mieszkania służbowe za darmo. Natomiast 100% napiwków, które otrzymują, może pokryć koszty kosmetyków, pielęgnacji czy nowych sukienek ;p

Ich praca polega na tym żeby do niej przyjść, ładnie wyglądać i pachnieć. Czy to nie brzmi jak marzenie? Nie muszą odkrywać ciała, nawet lepiej, gdy seksowna sukienka koktajlowa tworzy aurę tajemniczości i to co skrywa, pozostawia w sferze męskich wyobrażeń. Minusikiem mogą być buty, ponieważ to przeważnie eleganckie szpilki, jednak jeżeli trafisz na wygodny model, problem znika. Praca Hostessy daje również czas na naukę picia lub sprytnego pozbywania się szampanów, kupionych im przez klientów, w klubie ta umiejętność przydaje się zawsze ;p.

Kiedy taniec daje więcej…

Decyzja o podjęciu pracy na stanowisku tancerki często zdeterminowana jest większymi zarobkami. Co najważniejsze początkujące tancerki wcale nie muszą być mistrzyniami dance pool, wystarczy że potrafią zmysłowo poruszać się przy rurze, figury i doświadczenie przychodzą z czasem, kiedy chcecie poprawić umiejętności taneczne dla samych siebie. Mnie poznawanie nowych rzeczy za każdym razem sprawia radość i daje satysfakcję. Efektywność pracy tancerki zawsze podnosi jej strój, gdy mężczyzna widzi Cię w kuszącym body czy seksownej bieliźnie zapomina o cenach szampanów, a myśli o sposobie na spędzenie z Tobą czasu. Pieniądze spływają do Ciebie strumieniami również w formie napiwków i procentu z tańców prywatnych. Plusem są także wygodne buciki. ,,Szklanki’’ mogą przerażać swoją wysokością jednak dzięki odpowiednio dostosowanej platformie i antypoślizgowej podeszwie zapewniają komfort i stabilność. Co prawda, tancerki czasami płacą za zakwaterowanie, jednak są to śmieszne pieniądze w porównaniu z ich zarobkami, które miesięcznie wahają się od 5000 do 20000 Euro. Kiedy nauczysz się odpowiednio rozmawiać z klientami możesz zarabiać nawet więcej, sporo zależy również od szczęścia, ale jak to mówią: sky’s the limit.

Wolność wyboru

Najlepszy w pracy w klubie jest fakt, że sama decydujesz ile i w jaki sposób zarabiasz. Każda opcja daje Ci inne możliwości, jednak wyrabiając swój własny, unikatowy styl pracy, możesz robić wszystko po swojemu (np.: bezpośrednio prosić klienta o napiwek, lub przyjąć niedostępną pozę, by to on pieniędzmi zabiegał o Twoje względy). Dlatego sama wybierz, na jakim stanowisku i na jakich warunkach chcesz pracować, ponieważ Twoje życie tworzą Twoje wybory.

Jeżeli masz jakieś pytania, z chęcią na nie odpowiem. Pamiętaj, jestem tu, by pomagać, wspierać i prowadzić. Moja wiedza i doświadczenie są do twojej dyspozycji.

Jeśli temat wzbudził Twoje zainteresowanie daj znać 😉i skontaktuj się ze mną!

+4551235175

Twoja Kate :*

PLN Złoty polski
EUR Euro
Scroll to Top