Kate's Diary

Puerto Banus – Hiszpania. Teraz masz okazję połączyć wakacje z ekscytującą pracą

Jeśli marzysz o zabawie w luksusowym kurorcie odwiedzanym przez turystów z całego świata i jednocześnie odpoczywać na piaszczystych plażach Hiszpanii. Teraz masz możliwość połączenia wakacji z pracą.

Puerto Banus jest bardzo popularnym miejscem wypoczynku dla ludzi w całej Europie. To miejsce na imprezę i zabawę w słońcu.

Puerto Banus w Hiszpanii … To miejsce, gdzie ludzie przyjeżdżają, aby uciec od codziennego życia, wydać dużo pieniędzy na winorośl i pyszne tapas, i być częścią zrelaksowanego życia, które można znaleźć w Hiszpanii.

W Puerto Banus masz okazję pracować w nowo otwartym klubie, który znajduje się w samym centrum miasta, tętniącym życiem 24 godziny na dobę. Praca trwa od 23:00 do 4:00 rano. Resztę dnia możesz spędzać dowolnie, ale polecam piękne plaże, kawiarnie i restauracje, które można znaleźć w całym mieście.

Apartament znajduje się 5 minut od klubu, a piaszczyste plaże oddalone są o 500 m. Kompleks apartamentów ma własną siłownię i basen, jeśli chcesz się ochłodzić po dniu spędzonym na słońcu.

To idealne miejsce, jeśli chcesz mieć wakacje i jednocześnie zarabiać pieniądze. Nazywam to pół wakacjami, ponieważ pracujemy również kilka godzin i dzięki temu nie musimy oszczędzać całego roku na wymarzonych wakacjach, Mogę tylko powiedzieć, że dokonam dla Ciebie rezerwacji, abyś mogła przyjechać do tego pięknego miejsca … 🙂

Poznawaj ciekawych ludzi, ciesz się hiszpańskim słońcem i chodź na tapas i wino. To jest życie, którego wszyscy chcą, ale niewielu ma. Ale to twoja możliwość i mogę tylko powiedzieć, że moje doświadczenie było bardzo miłe i gorąco polecam to wszystkim, którzy cenią sobie takie życie.

Na pewno wrócę do Puerto Banus jak najszybciej 🙂

Katarzyna Hajduk :*

PLN Złoty polski
EUR Euro
Scroll to Top