Kate's Diary

Dlaczego dobry agent to skarb?

“Wystarczy zrobić ten pierwszy krok” – jak łatwo to powiedzieć. W rzeczywistości okazuje się, że często przed wzięciem życia we własne ręce powstrzymuje nas mnóstwo powodów. Czyżbyś znała to z autopsji? Nie jesteś sama – ja również walczyłam z tym strachem, który  sprawiał, że radykalne zmiany wiecznie odkłada się na później. Wiem doskonale, że początki bywają ciężkie – zwłaszcza, gdy wkraczasz na nową życiową ścieżkę zupełnie sama.

O tym, jak ważne jest wsparcie kogoś zaufanego, przekonałam się wielokrotnie na początku swojej drogi zawodowej. Zgrany zespół, satysfakcja, sukces – to wszystko przychodzi z czasem. To, ile czasu będziesz potrzebować, by go osiągnąć, zależy w 90% od Ciebie. A te pozostałe niepozorne 10%? Tu do akcji wkraczam ja – Twoja agentka.

Agent – przewodnik

Chociaż praca tancerki bez wątpienia daje Ci możliwość bycia ,,kowalem własnego losu”, zaczynając, potrzebujesz przewodnika, który wprowadzi Cię w tajniki pracy, będąc jednocześnie Twoim osobistym aniołem stróżem. To właśnie agencja zajmuje się wszystkimi formalnościami, w których możesz się na początku zagubić. Jako pośrednik między tancerkami a klubem, aranżuję umowy i udzielam dziewczynom wszystkich niezbędnych informacji dotyczących lokalu.

Jak sprawdzić, czy agent jest godny Twojego zaufania? Trudno o lepszy znak jakości niż dobra opinia tancerek. Dla Kate’s Diary Agency to sprawa priorytetowa – moją misją jest zapewnienie Ci dobrego startu, ale również dbanie o satysfakcję z pracy. I oczywiście bezpieczeństwo. Za swoimi tancerkami dosłownie skoczę w ogień – jak same o mnie mówią. 😉

Obawiasz się, że będziesz potrzebowała “za dużo” wsparcia? W słowniku Kate’s Diary ,,za dużo” nie istnieje. Jestem świadoma, że każda tancerka ma inne potrzeby, wynikające z psychiki i doświadczenia. Niezależnie od tego, czy wolisz działać samodzielnie, czy też potrzebujesz częstego kontaktu, agent powinien być dla Ciebie dostępny w razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości.

Przed kontraktem

Rozpoczęcie pracy tancerki wiąże się z wyborem klubu. ,,Chemia” między klubem a Tobą jest niezbędna – musisz czuć się tam dobrze, jak “u siebie”. A gdy już wybierzesz, przeprowadzę Cię przez proces rezerwacji.

Zaufaj swojemu agentowi, tak jak on zaufał Tobie. Zyskujesz przede wszystkim bezpieczeństwo i wsparcie – jestem tu w końcu właśnie dla Ciebie. Z uśmiechem będę przyglądać się, jak rozwijasz się zawodowo. Przed wyjazdem, dostarczam Ci wszelkie informacje na temat lokalu – po prostu pytaj o co chcesz, a ja odpowiem, wyjaśnię i pokażę.

Nie jesteś pewna, czy to Twój świat? Daj sobie szansę, by się tego dowiedzieć. Możesz podpisać umowę miesięczną lub nawet dwutygodniową, by sprawdzić, czy dany klub Ci odpowiada.

Po podpisaniu kontraktu

Niezależnie od tego, czy Twoim punktem startowym jest bajeczna Kopenhaga, portowy Hamburg czy na wskroś skandynawskie Oslo, zawsze pozostaję na wyciągnięcie ręki. Jako tancerka, masz też okazję do podróży po całej Europie, co miesiąc pracując w innym klubie.

Zadbam o Ciebie na każdym kroku – nie tylko podczas pierwszego kontraktu, ale i kolejnych. W końcu razem z moimi dziewczynami tworzymy zgrany #dreamteam 😉

Współpraca oparta na zaufaniu to skarb dla obu stron. Im dłuższa, tym bardziej efektywna – poznając Cię coraz lepiej, mogę sprawnie dobierać kluby do Twoich preferencji i dyspozycyjności. Zazwyczaj dziewczyny cenią sobie stałość, jaką daje stała współpraca z jednym agentem. Jeżeli poszukujesz kogoś, kto wytłumaczy Ci ten nowy, fascynujący świat – jestem tu dla Ciebie. Tak naprawdę Kate’s Diary Agency to nie tylko biznes, to dla mnie sposób na życie. 🙂

Zakładając własny biznes, postawiłam sobie za cel młodym dziewczynom, że nie ma zbyt dużych marzeń. Są tylko rzeczy, o których boimy się marzyć. I ja z tym strachem właśnie walczę.

Katarzyna Hajduk :*

PLN Złoty polski
EUR Euro
Scroll to Top