Kate's Diary

Przyciągnij uwagę wyglądem, zatrzymaj słowami

Hej!

Dzisiaj trochę wskazówek dotyczących tego, w jaki sposób rozmawiać z klientem. Jest to ważna rzecz, jeśli chodzi o zarobienie trochę więcej kaski. Chciałabym, abyś poznała najważniejsze zasady, które sprawią, że klient będzie Tobą zauroczony. 

Jeżeli posiadasz mój ebook “Najlepsze teksty do rozmów z klientami”, to doskonale wiesz, ile możliwości daje język. Czy to w Polsce, czy za granicą – gadka jest kluczowym elementem w pracy striptizerki. Oczywiste jest to, że najważniejszym w byciu tancerką jest odpowiednia aparycja, bo faceci to wzrokowcy 😉 Niektóre striptizerki zapominają jednak o tym, że to odpowiednio przeprowadzona rozmowa sprawi, że wyjdą z kupą kasy. 

Co mówić?

Najpierw wyłap klienta, który wydaje się być najbardziej zainteresowany Twoją osobą. Gdy do takiego podejdziesz, gwarantuję Ci, że jeżeli wykażesz się sprytem – jest Twój. Zacznij od small talku – klub to nie jest miejsce na zwierzenia (choć i tacy się trafiają!). Zapytaj o to, jak mu minął dzień, co zamierza robić po wyjściu z klubu… Chciej go poznać i pozwól mu poczuć się wyjątkowym dla Ciebie. 

Naucz się zadawać pytania

Bardzo dużym błędem, jeśli chodzi o zadawanie pytań jest to, że stawiamy zamknięte. Osoba, którą pytasz o coś, na co może odpowiedzieć “Tak” lub “Nie”, nie będzie chętna do kontynuacji rozmowy. Pozwól się wygadać klientowi. Zacznij pytać o coś, o czym może powiedzieć więcej niż jedno słowo. Jeżeli rozmowa nie będzie się kleiła – nie przejmuj się. Być może czuje się speszony obecnością pięknej i pewnej siebie sriptizerki 😉 Daj mu czas i poprowadź monolog, a potem odejdź, ale nie bez słowa! Obiecaj mu, że wrócisz – bo wrócisz 🙂

Chce rozmawiać! Co dalej?

Jeżeli trafiłaś na faceta, z którym gadka klei się od początku – wykorzystaj okazję! Zapytaj się, czy postawi Ci drinka, zaproponuj przejście do cichszego miejsca. Jeżeli zgodzi się o zmianę lokalizacji bardzo możliwym jest to, że zgodzi się i na prywatny taniec… 

Pewny siebie facet, który jest zainteresowany Tobą bardziej, niż innymi to facet, którego intencje poznasz już na samym początku. Będziesz wiedziała po minucie rozmowy, że trafiło Ci się złote jajko. Inaczej będzie z tymi nieśmiałymi – nawet jeśli będą szczerze zainteresowani, być może tego nie okażą. Bądź dla nich delikatna i spraw, aby poczuli się komfortowo w Twoim towarzystwie.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

PLN Złoty polski
EUR Euro
Scroll to Top