Kate's Diary

Męski striptiz

Hej, dziewczyny!

Jeśli któraś z Was była kiedykolwiek na wieczore panieńskim, to jest szansa, że spotkałyście się tam z facetem, który w stroju policjanta wykonał striptiz dla przyszłej Panny Młodej. Jeśli nie byłyście świadkami takiej sytuacji, pewnie widziałyście taki pokaz w jakimś filmie. O co w ogóle z tym chodzi? Dlaczego kręci to laski?

Striptiz, pomimo tego, że jest wszechobecny – dalej budzi kontrowersje niezależnie od płci, która go wykonuje. Trzeba zaznaczyć jednak, że to męscy tancerze erotyczni budzą największe zdziwienie. Na szczęście mężczyzn rozbierających się za pieniądze jest coraz więcej, co być może przyczyni się do zmiany opinii na ich temat. 

Na czym to wszystko polega?

Erotyczne show może być wykonywane zarówno solo, jak i przez kilku panów. Możliwe jest rozszerzenie działalności o świadczenie usług seksualnych, jednak zależy to od upodobań tancerza oraz indywidualnych ustaleń obu stron. Podstawowy zakres działalności striptizera obejmuje ciekawy układ choreograficzny połączony ze stopniowym zdejmowaniem z siebie kolejnych elementów garderoby. Dodatkowe atrakcje mają wpływ na to, ile zarabia striptizer. Pieniądze z tego są niemałe (podobnie, jak u Was 😉 ), uwarunkowane np. od miejsca wykonywania usług

Jak zostać męskim striptizerem?

Tutaj odpowiedź na pytanie ze wstępu – dlaczego kręci to laski? Otóż tancerze erotyczni muszą dobrze się prezentować – sześciopak to “must have”, wszelakie walory estetyczne również. Ponadto tacy faceci powinni charakteryzować się charyzmą, poczuciem humoru i umiejętnością dania porządnego show! Trzeba przyznać, że tańczący facet dla kobiety nie jest powszechnym zjawiskiem, dlatego kobiety w ten sposób chcą urozmaicić swoje życie i spełnić najskrytsze fantazje.

Jeśli jesteś kobietą, która planuje pracować ze mną – prawdopodobnie spotkasz się z męskimi striptizerami. Są to naprawdę świetni tancerze, potrafiący się dobrze bawić!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

PLN Złoty polski
EUR Euro
Scroll to Top