Kate's Diary

BAUMA 2022 – dobry czas dla tancerek w Monachium

BAUMA 2022 - dobry czas dla tancerek w Monachium


Cześć!

Nie wiem, czy wiesz, ale od 1954 roku, co trzy lata w Niemczech, odbywają się targi pod nazwą “Bauma”. Innymi słowy, są to Międzynarodowe Targi Budownictwa i Górnictwa organizowane w Monachium. Podczas tego kongresu wystawcy mają okazję przedstawić ofertę swoich salonów. Producenci pokazują m.in. koparki i walce drogowe, ale również piły i wiertarki. Z pewnością jest co oglądać. Przez 7 dni Bauma stanowi centrum międzynarodowego biznesu oraz jest ważnym miejscem gromadzenia informacji i nawiązywania kontaktów, w którym eksperci budowlani z całego świata mogą zapoznać się z najnowszymi technologiami.

Przyjść popatrzeć może każdy, jednak grupą docelową są ludzie zajmujący się handlem i przemysłem oraz usługodawcy z branży budowlanej i decydenci z sektora zakupów. 

Bauma to ogromne wydarzenie. Przykładowo, w 2019 ten targ w Monachium odwiedziło wówczas ponad 620 tys. ludzi z ponad 200 krajów! Swoje sprzęty pokazało za to prawie 4000 wystawców z 62 krajów. Bauma jest uważana za największe targi specjalistyczne na świecie. 

Nie muszę chyba wspominać, co to oznacza dla dziewczyn pracujących w klubach w Monachium 🙂 Jest to okres wzmożonej pracy tancerek, bo po targach Panowie również chcą zwiedzić miasto od innej, bardziej towarzyskiej i imprezowej strony. I to bardzo ciekawi Panowie – dla których zaoferowanie tancerce szampana nie stanowi większego problemu. Jednym słowem: bardzo dobra klientela. 

Sądzę, że nawet jeśli nie interesujesz się budownictwem oraz podobnymi tematami, to jeśli pracujesz “w branży”, jest to zdecydowanie dobry czas na pracę w Monachium.  W tym roku targi zaczynają się 24 października i trwają do 30. Przy okazji możesz odwiedzić jedno z piękniejszych miast w Niemczech 🙂

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

PLN Złoty polski
EUR Euro
Scroll to Top