Kate's Diary

Praca jako tancerka to doskonałe zajęcie dla Ciebie

Nawet jeśli brakuje Ci pewności siebie.

Nie tylko nauczysz się tu obchodzić z mężczyznami, ale również zaczniesz świetnie zarabiać.

Jeśli masz trudności w kontaktach z mężczyznami i chcesz nauczyć się jak się z nimi obchodzić? A może praca obecna sprawiła, że czujesz się wypalona zawodowo lub
poszukujesz możliwości zwiększenia swoich zarobków? Doskonale trafiłaś! 🙂

Zdradzę Ci pewien sekret. Praca jako Striptizerka, nie polega na uprawianiu seksu z mężczyznami. Choć to branża erotyczna to mężczyźni jedynie podziwiają piękno ładnych kobiet, a rozrywka ta jest niczym więcej niż ściganiem króliczka. Panowie nie tylko to uwielbiają, ale jeszcze za to płacą!

Pogoń za króliczkiem oznacza, że tancerka w klubie pobudza i rozpala zmysły mężczyzny. Nęci go i kusi, ale nie dochodzi do niczego więcej. Każda tancerka ma swoją historię. Niektóre z nas chciały więcej zarabiać i żyć luksusowo, inne utrzymują dom, a jeszcze inne pomagają rodzicom lub rodzeństwu wiązać koniec z końcem. Bez względu na motywację zarabiają one znacznie więcej niż w pracy na etacie czy w korporacji. Bardzo ważna jest umiejętność oddzielenia życia prywatnego od życia klubowego To istotne dla higieny psychicznej, by utrzymać się na dłużej w tej branży.

Czego możesz się spodziewać po podjęciu pracy w klubie ze striptizem, oczywiście poza
atrakcyjnym wynagrodzeniem? Zyskasz pewność siebie, podniesie się twoja samoocena. Ale to nie wszystko, zaczniesz dbać o swoje potrzeby, będziesz miała siłę, by realizować swoje marzenia i walczyć w życiu o to, czego pragniesz. Taniec na rurze poprawia relację z własnym ciałem i daje poczucie satysfakcji oraz spełnienia. Nauczysz się jak postępować z mężczyznami, poznasz tajniki sztuki uwodzenia.

Pole dance (taniec na rurze) – co to takiego?

Pole dance to taniec, który staje się coraz bardziej popularną aktywnością w klubach fitness. Powoli przestaje być uznawany za wulgarny. Kobiety chętnie uczą się tańca na rurze, by z gracją się poruszać, wyrzeźbić ciało czy zyskać pewność siebie.


Jest mnóstwo korzyści uprawiania pole dance. To doskonała aktywność fizyczna, która poprawia samopoczucie i nastrój, gdyż aktywizuje wydzielanie endorfin. Uczy relacji z własnym ciałem, daje siłę oraz pewność, do sięgania w życiu po więcej i pokonywania własnego strachu. Treningi pole dane nie są zarezerwowane jedynie dla wysportowanych dziewczyn. Przynoszą wiele korzyści w różnych dziedzinach życia i stanowią intrygującą formę aktywności fizycznej-doskonały zamiennik dla nudnej siłowni czy monotonnego biegania.

Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się ze mną!

KATE:*

PLN Złoty polski
EUR Euro
Scroll to Top