Kate's Diary

Niespodzianka!!!

Bardzo długo zastanawiałam się w jaki sposób, najskuteczniej, mogę Wam przekazać wiedzę, którą zdobywałam przez lata pracy w klubach ze striptizem. Informacje, które zebrałam, starałam się do tej pory przemycać na wielu frontach: na Instagramie, Facebooku i TikToku. Jednak stwierdziłam, że najbardziej wartościowym sposobem będzie stworzenie zbioru striperskich szkoleń w formie e-booka. Dzięki temu, możecie posiąść całą moją wiedzę zebraną w jednym przewodniku. Cyfrowa forma ułatwi Wam korzystanie z tej wiedzy, niezależnie od miejsca i czasu, ponieważ każda z Was już niebawem będzie mogła mieć to wszystko we własnym telefonie!

Przewodnik Dla Tancerek

Czym jest Striptiz od A do Z?

To przewodnik, który dedykowany jest początkującym dziewczynom – pragnącym poznać sekrety sprzedaży doświadczonych tancerek, jak i tym, które od jakiegoś czasu pracują w klubach i chcą nieustannie podnosić swoje kwalifikacje, by zarabiać więcej. Myślę również, że Striptiz od A do Z może zainteresować także kobiety, które nigdy wcześniej nie miały styczności z klubami, ale ich głębokim pragnieniem jest zdobycie pewności siebie, tak charakterystycznej dla profesjonalnych tancerek. Metody, które przedstawiam w przewodniku mogą mieć także zastosowanie w życiu codziennym. 😉

O czym piszę?

Moją misją jest dbanie o niedoświadczone dziewczyny, które dopiero zostaną tancerkami. Jak już kiedyś wspominałam, moje początki bywały trudne, więc chcę podzielić się z Wami wiedzą którą zdobyłam, tak byście mogły jak najszybciej zacząć zarabiać satysfakcjonujące pieniądze na własnych warunkach. Z mojego przewodnika dowiecie się jak przygotować się do pracy w klubie i jak rozpoznawać typy klientów. Wyjaśnię Wam także w jaki sposób prowadzić rozmowę, by odpowiedź klienta zawsze była twierdząca ;p. Zdradzę wam, czego nigdy nie należy robić czy mówić. Poznacie również tajniki zaawansowanej sprzedaży dla par i co najważniejsze, jak efektywnie zarządzać pieniędzmi.

Dlaczego warto?

Jeżeli tak jak ja jesteś osobą, która pragnie nieustannie się rozwijać powinnaś przeczytać tę książkę. Gwarantuję, że Twoja sprzedaż znacznie się zwiększy, a standard życia ulegnie poprawie. Pamiętaj! Szklany sufit nie istnieje! Możesz zarabiać ile tylko chcesz, a nawet więcej. Musisz jedynie wykonać ten pierwszy krok i przygotować się do swojej pracy, a ja jestem tu właśnie po to, by Ci pomóc!

Jeżeli jesteś zainteresowana e-bookiem koniecznie zapisz się do mojego newslettera lub śledź moje media społecznościowe.:)

Twoja Kate :*

PLN Złoty polski
EUR Euro
Scroll to Top