Kate's Diary

MIŁOŚCI, ILE WOLNOŚCI – ZWIĄZEK I STRIPTIZ

Bycie w relacji

Jeśli chodzi o relacje, jednym z problemów, na jakie może natknąć się tancerka z branży życia nocnego, jest znalezienie kogoś wyrozumiałego, kto zrozumie jej zawód. Tancerki, które są w branży klubowej, pracują do późnych godzin nocnych i przebywają w pobliżu osób płci przeciwnej. Jeśli pracujesz już w klubie lub zamierzasz podjąć pracę, kilka wskazówek, które mogą pomóc ci utrzymać silny związek.

Zaufaj albo odejdź

Jeśli Twój partner nie może poradzić sobie z faktem, że pracujesz w branży nocnego życia, może zawsze znaleźć kogoś, kto ma inną pracę. Zaufanie jest podstawą relacji, a jeśli tego nie ma, prawdopodobnie będziesz miała więcej problemów, niż mogłabyś się spodziewać. W życiu istnieje wiele pokus, jednak warto wierzyć, że można ufać swojej ukochanej osobie bez względu na okoliczności.

Ultimatum

Jeśli usłyszysz, że Twoja połówka stawia ultimatów, usiądź i porozmawiaj. Wyjaśnij, jak się czujesz i bądź gotowa również wysłuchać jego punktu widzenia.
Zwykle stawianie ULTIMATUM, nie daje to żadnych pozytywnych rezultatów. Nawet jeśli zrobisz to co Twój partner chce, to może się okazać, że skończy się to urazą dla Ciebie.

Pytania

Co tam u ciebie?, a potem wcale nie interesują się odpowiedzią. Głównie dlatego, że ty też im na to nie pozwalasz: odpowiadasz, że dobrze, wszystko w porządku. Otwieranie się jest słabe. Wolisz zdusić to w sobie. A może czas, aby umówić się na spacer i rozmawiać, a potem słuchać?
Natomiast częste pytania mogą nam się kojarzyć brakiem zaufania i zazdrością. Ostatnią rzeczą, jakiej ktokolwiek chciałabym, jest zmierzenie się z lawiną, ale tylko głupich pytań, które są kombinacją irytujących i opartych na ciekawości i zazdrości.

Wyrozumiałość

Tancerki pracujące w branży życia nocnego pracują zazwyczaj od 21:00 do 05:00, co oznacza, że ​branża klubowa wymaga poświęcenia również piątkowych i sobotnich wieczorów, W pracy wymiarze nocnym może doskwierać zmęczenie w ciągu dnia, aby cokolwiek zrobić następnego dnia. W perspektywie stworzenie długotrwałej i stabilnej relacji z partnerem potrzeba dużo wyrozumiałości, sztuki kompromisu, dojrzałości, pewności, odwagi i przede wszystkim otwartości. Im bardziej siebie cenisz, tym mniej traktujesz partnera jak stację benzynową, do której można podjechać, zatankować i jechać dalej. Tyle więc udanych, trwałych związków, ile dojrzałych osób.

Kate:*

PLN Złoty polski
EUR Euro
Scroll to Top