Kate's Diary

 Nowa praca za granicą – oszczędź sobie stresu na lotnisku

Hejka, kochane!

Ciągle Was zachęcam do spróbowania swoich sił w pracy za granicą. Jest to cudowne doświadczenie, które nas rozwija i rozszerza naszą świadomość. Gdybym cofnęła się w czasie, ale wiedziałabym, co mnie czeka po pierwszej podróży do innego kraju w sprawie pracy – nie wahałabym się ani sekundy, a wręcz biegła do samolotu! 

No właśnie, biegła do samolotu. Co jeśli tym, co Cię blokuje nie jest np. bariera językowa, ale strach związany z lataniem samolotami? Chciałabym poruszyć tutaj tę kwestę i pomóc Tobie z przygotowaniami do lotu, a także z samym odprawianiem.

#PAKOWANIE

Jedni kochają, drudzy nienawidzą. Ja osobiście, w dniu pakowania nastrajam się już na wyjazd i to mnie nakręca jeszcze bardziej! Pakowanie nie powinno się odbywać w dniu wyjazdu. Nawet, jeśli myślisz, że zdążysz kilka godzin przed wylotem – zaufaj mi i dla własnego (przyszłego!) spokoju spakuj się około 24h przed wycieczką na lotnisko. Co zabrać – tego nie muszę mówić. Sexy ciuchy, dokumenty oraz… DOBRY HUMOR!

#DOJAZD

Tak samo, jak z pakowaniem walizki. Na lotnisko wyjedź odpowiednio szybciej. Jeśli nie znasz lotniska, łatwo możesz się zgubić, bo przeważnie są one ogromne! Potem, jeśli lot będzie odbywał się z tego samego, możesz już przyjechać “na styk” przed odprawą, bo będziesz znała rejon 😉

#ODPRAWA

Tutaj to najważniejsze są dokumenty, odpowiedni strój i punktualność! Bez dokumentów nie wejdziesz, bez odpowiedniego stroju trochę się pomęczysz z przebieraniem, a bez punktualności… samolot może odlecieć. Odprawa trwa określony czas i choć często obsługa lotniska czeka na “spóźnialca”, to zawsze lepiej nie nadwyrężać jej dobroci. Co do tego odpowiedniego ubrania – odprawa to sprawdzenie każdego uczestnika lotu. Ściągasz wtedy biżuterię, odkładasz elektrykę i czekasz. Jeśli będziesz grubo ubrana, może być Ci ciężko ściągać tyle warstw. Zdarzy się, że poproszą Cię o zdjęcie butów, dlatego też warto mieć na sobie jakieś “lekkie”. Odprawa bywa męcząca zwłaszcza, gdy ludzie się śpieszą i przepychają. Nie masz się o co martwić, jeśli będziesz odpowiednio przygotowana 🙂

#LOT

Jeśli Twój lot będzie planowo trwał 2h, to warto uzbroić się w wygodną poduszkę, książkę, albo naładowane słuchawki. Czasami “uratować” mogą Cię zatyczki do uszu! Nie wiesz, na jaką ekipę pasażerów trafisz. Jeśli np. nie przepadasz za dziećmi, mogą przysłowiowo uratować Ci życie. Po zajęciu miejsca pozostaje się odprężyć i podziwiać widoki, czekając na lądowanie w pięknym kraju.

Takie wskazówki spoza striptizu znajdziesz tu, na blogu, ale jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o pracy w agencji – odsyłam Cię do sklepu! Są tam e-booki oraz konsultacja online ze mną. Zapraszam do zapoznania się z artykułami, które pomogły już wielu tancerkom!

link: Ebook “Najlepsze skrypty do rozmów z klientami” – Kate’s Diary (Kate’s Diary Agency Katarzyna Hajduk) (kates-diary.pl)

Do zobaczenia,

Kate <3

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

PLN Złoty polski
EUR Euro
Scroll to Top