Kate's Diary

Macedonia – kraj który musisz odwiedzić!

Jesteś zaciętą podróżniczką, którą nudzą miejsca, w których był już każdy? Wybierz się ze mną do Macedonii!!! Zapewniam Cię, że znajdziesz tam wszystko czego szukasz! Jest to bardzo młody kraj z bogatą i długą historią. Śródziemnomorski klimat dodaje uroku górskiemu krajobrazowi i sprawia, że życie tam to istna sielanka. Macedonia to także kraj słynący ze swej różnorodności! Spotkasz tam ludzi wielu narodowości, wyznawców wielu religii, a przede wszystkim mężczyzn gotowych wydawać swoje pieniądze na Twoją egzotyczną urodę ;p.

Możesz zyskać wszystko, nie tracąc nic!

Ludność zamieszkująca Macedonię jest niezwykle różnorodna etnicznie więc z pewnością nie będziesz czuła się tam obco. A nawet więcej! Możesz tam odnaleźć siebie i siłę płynącą z własnego wnętrza! ,,Patronem’’ Macedonii jest nie kto inny jak Aleksander Macedoński, dowodzą tego liczne pomniki na terenie całego kraju. Z Pewnością wszystkie wiecie kim był. To człowiek żyjący tak dawno temu, że ciężko mi uwierzyć, iż wciąż pamiętamy jego imię! Ale dlaczego tak jest? Ponieważ miał on w sobie wielki głód, łaknienie czegoś więcej… Nie zadowalał się półśrodkami. Brał wszystko, co dawało mu życie i jeszcze więcej! Być może pobyt w tym kraju natchnie Cię do równie wielkich czynów. Nie zadowalaj się tym co masz. Pamiętaj, że jesteś warta o wiele więcej, wystarczy, że wyciągniesz po to rękę!

Jesteśmy w tym razem!

Możesz przeżyć przygodę życia. Możesz przestać się obawiać ponieważ poprowadzę Cię praktycznie za rękę. Mogę odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania, służyć radą i co więcej TOWARZYSTWEM! Bo sama wybieram się ponownie do Macedonii, by cieszyć się witaminą D, której deficyty czuję żyjąc w Danii. Nawet krótki wyjazd do Macedonii może okazać się dla Ciebie finansowym strzałem w dziesiątkę! 

Klub z którym współpracuje jest bardzo przyjazny dla początkujących dziewczyn, możecie tam uczyć się odpowiedniego podejścia do klienta, psychologicznych trików sprzedażowych i tańca na najwyższym poziomie. Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że Macedończycy potrafią się bawić! A podczas tej szampańskiej zabawy nie zwracają uwagi na kwoty które wydają, co działa na naszą korzyść dziewczyny! ;d Jeżeli chcesz odwiedzić Macedonię i zostać moją partnerką do zarabiania dużych pieniędzy odezwij się! 

To mój nr whatsapp 

+4551235175

Twoja Kate ;*

PLN Złoty polski
EUR Euro
Scroll to Top