Kate's Diary

Na podbój Grecji z Kate’s Diary!

W mojej pracy uwielbiam to, że nigdy nie stoję w miejscu. Wciąż się rozwijam i odkrywam nowe fascynujące miejsca. Tym razem w poszukiwaniu słońca i dobrej energii ruszyłam na samo południe Europy. Rozsiądź się wygodnie, a ja opowiem Ci o moich wrażeniach z niesamowitej stolicy Grecji.

Miasto kontrastów

Ateny to kolebka naszej cywilizacji. Powiem Ci szczerze, że wyobrażałam je sobie jako miasto pełne zabytków. W pewnym sensie nie pomyliłam się. Na każdym kroku można tu odnaleźć ślady antycznych czasów – jest co zwiedzać! Jednocześnie Ateny bardzo mnie zaskoczyły. To ogromna nowoczesna metropolia, która wciąż się rozbudowuje. Mówi się, że za parę lat stanie się europejskim Dubajem i będzie przyciągać najbogatszych oraz najbardziej wymagających turystów. 

Miasto, które nie śpi

Życie nocne w Atenach tętni do białego rana. Znani z gorącego południowego temperamentu Grecy potrafią się bawić! Gwarne ulice, roztańczeni ludzie, Metaxa i kluby na najwyższym poziomie – muszę Ci się przyznać – ja dałam się porwać temu niesamowitemu klimatowi.  

Ateny to idealne miejsce dla tancerek, które zaczynają swoją przygodę z pracą w klubie. Do wyboru jest tu jeden z dwóch systemów pracy:

  1. Taniec na podeście przez całą noc, bez konieczności wchodzenia w interakcje z gośćmi w klubie. W tej opcji zarobki są stałe i wynoszą 50 € za noc.
  2. Taniec połączony z rozmowami z gośćmi, sprzedażą prywatnych pokazów i alkoholu. Podstawa wynagrodzenia to w tym przypadku 60 € za noc, a do tego otrzymuje się  prowizję ze sprzedaży tańców i trunków.

Tancerka może więc powoli wdrożyć się i oswoić z nowym miejscem pracy, tańcząc tylko na podeście, a później sama zdecydować, czy chce zarabiać więcej.

Słońce, praca i wakacje

Wyobraź sobie leniwe popołudnie na piaszczystej plaży oddalonej o zaledwie 30 minut drogi od Aten Glyfady. Z pobliskiej knajpki sączy się odprężająca muzyka, łącząc się idealnie z szumem fal. Obserwujesz kolorowe latawce kitesurferów. 

Wypoczęta wracasz do miasta, prosto na pyszną kolację w greckiej tawernie. Wraz z zapadającym zmrokiem Twój apetyt na zabawę rośnie. Na szczęście przed Tobą szalona noc pełna tańca, inspirujących rozmów, nowych znajomości i dobrej muzyki.

Brzmi jak idealny plan dla Ciebie? Wierz mi, możesz cieszyć się wakacjami i jednocześnie dobrze zarabiać. Jeśli jesteś zainteresowana takim życiem – odezwij się do mnie 🙂

Katarzyna Hajduk :*


PLN Złoty polski
EUR Euro
Scroll to Top