Kate's Diary

Na czym polega praca tancerki w klubie nocnym?

Odpowiedź z pozoru jest oczywista: na tańcu! Jednak dziewczyny pytają: ile tańców w ciągu wieczoru, jak te pokazy taneczne wykonywać oraz oczywiście ile na nich zarobią. Dzisiaj rozwieję wszelkie wątpliwości – opowiem o pracy tancerki w klubie od  A do Z. W poprzednich tekstach na blogu już opisywałam, jak wygląda wnętrze klubu: zazwyczaj znajduje się tam jedna główna sala oraz kilka pokoi prywatnych. Tancerki zarabiają na 3 sposoby (jednocześnie), a to ile pieniędzy dostaną, zależy w zasadzie od nich samych. Nie ma tutaj szklanego sufitu, doświadczone dziewczyny potrafią wypracować nawet kilkanaście tysięcy złotych w ciągu jednej nocy. W czym leży sekret ich wysokich zarobków i jak go wykorzystać dla siebie? Już zdradzam

Publiczne show – sposób nr 1

Każda tancerka wykonuje od 4 do 6 pokazów tanecznych w sali głównej w ciągu jednej nocy. To podstawowe zadanie dziewczyn, które gwarantuje im podstawę finansową, zazwyczaj 50 euro/wieczór. W niektórych klubach ta stawka jest wyższa, ale i tak ta kwota to tylko początek prawdziwych zarobków. Publiczne show to dla tancerek okazja, aby zaprezentować gościom swoje umiejętności. W zasadzie więc ten taniec ma Ci otworzyć drogę do znacznie wyższych sum, które możesz zarobić za…

Sprzedaż drinków i szampanów – sposób nr 2

Jednym z elementów pracy tancerki jest również rozmowa z klientami. Po pokazie dziewczyny dosiadają się do stolików i nawiązują kontakt z gośćmi klubu. A to tworzy kolejną okazję do zarobku. Klienci kupują tancerkom drinki, a one za każdym razem otrzymują pewien % (wysokość zależy od klubu) z ich sprzedaży. Szczególnie korzystne finansowo są szampany, dlatego zawsze zachęcam dziewczyny z mojego zespołu, by nie wahały się proponować gościom ich zakupu. Alkohol rozkręca wspólną zabawę przy stoliku, a Tobie stwarza okazję do lepszego poznania gościa. Podczas rozmowy możesz zapytać go np. jaki taniec lubi i przy okazji kolejnego pokazu właśnie taki wykonać, pytając następnie, jak mu się podobał. Dobry kontakt z klientem i umiejętności taneczne to prosta droga do ostatniego sposobu na wypracowanie wysokich zarobków

Prywatne tańce – sposób nr 3

Pamiętasz jeszcze o prywatnych pokojach, o których wspomniałam we wstępie? 😉 Klienci mogą poprosić dziewczyny o prywatny taniec – to, czy tancerka się zgodzi, zależy wyłącznie od niej. Właśnie dlatego wcześniejsze etapy: prezentacja umiejętności tanecznych i nawiązanie relacji z gośćmi są tak ważne. To właśnie one decydują, czy będziesz miała okazję do wykonania prywatnego tańca, a tym samym naprawdę wysokich zarobków. Sama również możesz proponować klientom pokazy prywatne – tutaj liczy się przede wszystkim pewność siebie.

A jeżeli teraz zastanawiasz się, jak wykonać taki taniec w pokoju prywatnym, mam dla Ciebie kilka wskazówek. 😉

Przede wszystkim zacznij przygotowania podczas rozmowy przy drinku: zapytaj o preferencje, ruchy, który z Twoich tańców podobał mu się najbardziej itp. W ten sposób zyskujesz przewagę już na starcie, ponieważ nie musisz zgadywać, co dany facet lubi, a co nie kręci go zupełnie. Również w trakcie tańca obserwuj jego reakcje na poszczególne pozycje, utrzymując z nim stały kontakt wzrokowy. Szybko wyczujesz, co najbardziej mu się podoba.

Przygotowałam dla Ciebie krótki film instruktażowy, na którym omawiam poszczególne ruchy w tańcu. To podstawowy, a zarazem skuteczny układ – na pewno z nim sobie poradzisz!

I jak? Było trudno? Pamiętaj, że praktyka czyni mistrza. 😉 Przećwicz te ruchy kilkukrotnie przy swojej ulubionej muzyce, a szybko poczujesz się w tańcu pewnie i swobodnie.

A jeżeli masz jeszcze dodatkowe pytania na temat tego, jak wygląda praca tancerki w klubie, kliknij zakładkę “Kontakt” i napisz do mnie! Podzielę się wszystkim, co wiem.

Katarzyna Hajduk :*

PLN Złoty polski
EUR Euro
Scroll to Top