Kate's Diary

Kraje, które możesz podbić z Kate’s Diary Agency

Już wiele razy wspomniałam, że praca w Kate’s Diary Agency to nie tylko dobre zarobki i dobra zabawa, ale też podróże po Europie. Współpracuję z klubami w popularnych, tętniących życiem miastach i tancerki chętnie wykorzystują częste okazje do zwiedzania, odkrywania nowych smaków oraz podziwiania wspaniałych widoków.

Zastanawiasz się, czego możesz się spodziewać? Dzisiaj uchylę przed Tobą rąbka tajemnicy i powiem, za co uwielbiam poszczególne miasta, do których przyjechać możesz również Ty! Moje wrażenia potraktuj jak przedsmak współpracy z Kate’s Diary Agency. Oto TOP 6 europejskich krajów, które na Ciebie czekają!

Kopenhaga i Aalborg w Danii

Miejsca, w których czuję się jak w domu, a które jednocześnie potrafią mnie niezmiennie zaskakiwać.

Kopenhaga to najbardziej wyluzowane miasto w całej Skandynawii i każdy tę opinię potwierdza. Wyobraź sobie głośną muzykę, która wylewa się z położonych nad kanałami wodnymi kolorowych budynków. Światła odbijają się w tafli wody, ludzie są przyjaźni i uśmiechnięci. Przeważają przystojni Duńczycy, ale nie brakuje też innych narodowości: Szwedów, Anglików, Niemców, Hiszpanów. Łatwo skrzyżować spojrzenie z jakimś przystojniakiem. 😉 W ciągu dnia też nie będziesz narzekać na nudę! Kopenhaga kusi atrakcjami turystycznymi, instagramowymi krajobrazami i pysznym jedzeniem.

Natomiast Aalborg odwiedzam przynajmniej raz w roku – przyjeżdżam na najbardziej szalony karnawał w Europie Północnej. 4 dni pełne muzyki, tańca i lejącego się strumieniami alkoholu – głównie słynnej kminkowej wódki. W Aalblorg nocne życia nigdy nie zamiera, bez znaczenia, czy jest środek tygodnia, czy początek weekendu. Ale nie zdradzam już nic więcej! Chcę, abyś odkryła to wszystko sama!

Sztokholm w Szwecji

Sztokholm nazywany jest Paryżem Północy i już to powinno pobudzić Twoją wyobraźnię. Jeżeli chcesz, aby na każdym kroku zapierało Ci dech w piersiach, a Twoje oczy zachwycały się, gdziekolwiek nie spojrzysz, mogę Cię zapewnić, że pokochasz to miasto.

Do Sztokholmu często uciekam na weekendy – wykorzystuję ten czas na relaks, na troskę o siebie. Urządzam długie spacery po klimatycznych uliczkach, łapię promienie słońca, podziwiam architekturę i myślę nad kolejnymi krokami biznesowymi. W mieście mieszka wielu młodych ludzi – to największy ośrodek w Szwecji i też najwięcej się tu dzieje. Wieczorem lubię wypić lampkę czerwonego wina, stojąc na moście nad kanałem. Patrzę na skrzące się światła tego miasta, słyszę wesołe głosy otaczających mnie ludzi i głęboko oddycham.

Tego klimatu nie czuję nigdzie indziej, a już z pewnością nie w Polsce. Dlatego uciekam właśnie tam. Czy chcesz w następną podróż do Sztokholmu wybrać się razem ze mną? 😉

Olso w Norwegii

Oslo to ostatnie skandynawskie miasto z mojej listy TOP 6, ale to nie znaczy, że najmniej ważne. Każdy kraj cenię za coś innego i Norwegia podbiła moje serce swoją zachwycającą przyrodą. Przepiękne fiordy, gęste lasy i zorza polarna – to prawdziwy urok zimnej północy.

Dziewczyny z zespołu Kate’s Diary Agency uwielbiają Oslo za jego surową elegancję. Nowoczesność przeplata się z naturą, a ludzie są niezwykle mili. Norwedzy bardzo dobrze mówią po angielsku – większość z nich to wysocy, niebieskoocy blondyni, którzy lubią się bawić. Chyba nie muszę dodawać, że dzięki nim ten kraj przyciąga jeszcze bardziej. 😉

Ceny w Norwegii są wysokie, ale zarobki jeszcze wyższe. Możesz tu więc dobrze zarabiać, a jednocześnie dobrze się bawić – zdolna tancerka nigdy nie będzie narzekać na pensję w Oslo. Wiem, co mówię. 😉

Monachium, Hamburg, Hanovver , Bielefed w Niemczech

W Niemczech możesz zadomowić się aż w dwóch miastach: Monachium i Hamburgu, które są świetnymi bazami wypadowymi do zwiedzania całego kraju, jak i Europy.

Niemcy potrafią się też bawić i chcę, abyś sama się o tym przekonała! W klubach, barach i restauracjach każdego wieczoru są tłumy, a alkohol leje się strumieniami. Głośna muzyka i kolorowe światła dopełniają klimat miast, które wydają się nigdy nie zasypiać. Jeżeli więc lubisz życie pełne emocji, nowych wrażeń i jesteś gotowa, aby ich doświadczać, zapraszam Cię do Niemiec!

Ischgl w Austrii

Ischgl to kurort narciarski otoczony malowniczymi Alpami – idealny na aktywny wypoczynek i szalone imprezy. 😉 Co powiesz na szczyty ośnieżonych gór za oknem? Przebijające się do Twojego pokoju promienie słońca i dziesiątki restauracji w pobliżu, które serwują przepyszne śniadania? Brzmi jak bajka? Z Kate’s Diary Agency staje się ona rzeczywistością!

Wolne dni możesz spędzać na stokach narciarskich lub pieszych wycieczkach, a w nocy korzystać z klubów najbardziej imprezowego miasteczka w Austrii. Cały kraj przyjeżdża tu, aby wypocząć i wydać trochę pieniędzy. Sporo gotówki wpada do kieszeni tancerek klubowych. Mieszkańcy Austrii lubią się bawić i są gotowi za dobrą zabawę płacić.

Puearto Banus w Hiszpanii

Piaszczyste plaże, wysokie palmy, gorące słońce i przystojni Hiszpani. 😉 Nie oprzesz się urokowi Puearto Banus – to kurort na południu kraju, blisko Giblartaru, który jest mostem między Europą a Afryką.

Jak wygląda tam standardowy dzień? Drink z palemką w dłoni, okulary przeciwsłoneczne na nosie i relaks na plaży. Do Puearto Banus przyjeżdżają turyści z wielu europejskich krajów, by bawić się i odpoczywać. Dlaczego nie miałabyś zrobić podobnie? 😉

Tancerki z mojego zespołu uwielbiają to miasto, a w szczególności wspaniałą pogodę Hiszpanii. Czasami sama im zazdroszczę, że mogą korzystać z niej każdego dnia – Puearto Banus to raj na ziemi!

Znasz już TOP 6 krajów, które skradły moje serce i serca dziewczyn z Kate’s Diary Agency! W którym chciałabyś zamieszkać? Wybierz, a już ja się postaram, aby Twoje marzenie szybko się spełniło. 😉 Napisz do mnie, a pomogę postawić Ci krok w kierunku dobrych zmian!

Katarzyna Hajduk :*

PLN Złoty polski
EUR Euro
Scroll to Top