Kate's Diary

Jak przekonać innych do striptizu?

Cześć, piękna!

Odkąd pracuję jako tancerka, spotykam się z wieloma opiniami na temat striptizu. Na mojej drodze ludzie pozytywnie komentowali to, co robię, ale zdarzali się też tacy, co nie mogli pojąć, jak mogę traktować striptiz jak “zwykły zawód”. To właśnie do nich będę nawiązywać w dzisiejszym wpisie. Jak przekonać ludzi do tego, że striptiz to forma tańca, która jest wyjątkowo atrakcyjna dla oczu?

Kto chodzi do klubów?

W klubie znajdziemy zarówno mężczyzn, jak i kobiety. Wiadomo, że tych pierwszych będzie więcej, z racji, że to w głównej mierze to oni są grupą docelową. Faceci są różni – nie ukrywam, że najczęściej widuję bogatych biznesmenów. Nie wyklucza się jednak kobiet, które pojawiają się albo same, albo w towarzystwie np. swojego partnera (na stronie jest wpis o “Randce w klubie”). Jedynym warunkiem wejścia do klubu jest pełnoletność, ale to nie powinno dziwić – w każdym dobrym klubie pilnują tego, ile lat ma osoba wchodząca. Jeśli planujesz wyjście na drina z osobą, która sceptycznie podchodzi do klubów ze striptizem – może zaproponuj jej wypad do właśnie takiego miejsca, a być może zmieni zdanie.

Co znajduje się w środku?

Neony, neony i jeszcze raz neony! To właśnie one robią cały klimat. Czerwone i różowe światła pięknie prezentują się w połączeniu z cudowną tancerką. Obowiązkowo bar, który nie świeci pustkami – bez drinka ani rusz! 😉 Zapewniam Cię, że kluby ze striptizem są bardzo eleganckie (z tego powodu, kto tam przychodzi). Zabierz swojego znajomego do jednego z nich i pokaż świat, który trzeba “poczuć”.

Co się robi w klubie?

Taniec to działka striptizerki. W takich klubach raczej sobie nie potańczysz. Faceci przychodzą tam głównie po to, aby zrelaksować się i pooglądać piękne kobiety. Często są z kumplami, piją drinki i rozmawiają. Można powiedzieć, że jedyną różnicą pomiędzy klubem go-go, a “zwykłym” jest to, że nie ma DJ-a i miliona ludzi na parkiecie. Zdecydowanie można odpocząć przy dobrej muzyce i pięknych widokach.

Przekonanie Twojego znajomego do wybrania się do klubu ze striptizem prawdopodobnie nie będzie należało do najłatwiejszych rzeczy, zwłaszcza, jeżeli jest on naprawdę sceptycznie nastawiony. Ale jeśli uda Ci się to zrobić, jestem pewna, że ta osoba powróci do tego miejsca i zmieni zdanie na temat striptizu.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

PLN Złoty polski
EUR Euro
Scroll to Top