Kate's Diary

Powrót do Grecji w wielkim stylu!

Hej dziewczyny!

Jakiś czas temu opowiadałam Wam o mojej podróży do Aten. Dla tych z Was, które śledzą moją aktywność, nie muszę powtarzać, jak wspaniałe miejsca wtedy odwiedziłam, natomiast te, które mają małe zaległości, odsyłam do przeczytania wpisu o Grecji. Ale wracając do tematu… Mam dla Was świetną wiadomość! Grecja po pandemii otwiera się na sezon turystyczny (a to dominująca gałąź gospodarki w tym kraju). Wszystko ruszy z wielkim hukiem i nie może Nas tam zabraknąć!

Regaty

Uwielbiam ciepły klimat i każdy wyjazd do tego kraju, traktuję jak długo wyczekiwany urlop, jednak gdy przypominam sobie, że jestem tam z powodów biznesowych, zaczynam robić mały research. Szczególnie interesują mnie wydarzenia turystyczne, które mogą przyciągnąć do klubów turystów ze sporym budżetem. Takie właśnie wydarzenie będzie miało miejsce w Atenach od 7 do 10 kwietna! Mowa oczywiście o 2022 Global MBA Trophy Regatta!!! Moje drogie, nie wiem czy zdajecie sobie sprawę z tego, że nie są to zwyczajne regaty. To wydarzenie przyciągnie do Grecji śmietankę młodych biznesmenów z czołowych, światowych szkół biznesu takich jak: INSEAD, Columbia Business School, Cornell University, Wharton i wiele innych ;p. Nie oszukujmy się, przecież to istna wylęgarnia gospodarczych liderów, prezesów i szefów wszelkiej maści! Jeżeli tylko macie ochotę możecie wybrać się tam ze mną i nawiązać znajomości z bardzo wpływowymi ludźmi o potężnych koneksjach, jak i portfelach ;p. Oni przyjadą tam, by wypocząć i świetnie się bawić w doborowym towarzystwie ;p.

Oczywiście data 7-10 zupełnie nas nie ogranicza, bo uczestnicy i organizatorzy przyjadą kilka dni wcześniej, by pływać w ramach ćwiczeń i dopiąć wszystko na ostatni guzik. A kto wie, być może impreza będzie tak udana, że przeciągnie się o kilka kolejnych dni. To niepowtarzalna okazja by zarobić, więc oczywiście nie może Was tam zabraknąć!

Jestem tu dla Ciebie

Pamiętaj, że w każdej chwili możesz dołączyć do mojego #powerteam. Grecja stoi przed Nami otworem. Sama mam zamiar tam wrócić i myślę, że te Regaty będą ku temu świetną okazją. Tęsknie za naszymi spotkaniami w klubach na całym świecie, więc śpieszcie się bo miejsca są ograniczone.

Jeżeli chcecie zapomnieć o wszystkich trapiących was problemach, Ateny będą do tego świetnym miejscem. Sama traktuję wyjazdy nad Morze Śródziemnomorskie jak terapię: ten klimat leczy mnie ze wszelkich zmartwień, a resztę problemów rozwiązuje gotówka, którą stamtąd przywożę ;p

Napisz do mnie, a pokażę Ci grecką imprezę, jakiej jeszcze nie widziałaś ;p

Twoja Kate :*

PLN Złoty polski
EUR Euro
Scroll to Top