Kate's Diary

Czy zostać tancerką?

Wbrew powszechnemu przekonaniu, nie wszystkie tancerki to młode, idealnie wyglądające kobiety. W rzeczywistości tancerki są w wieku od 18 do 50 lat o różnych figurach. Zastanawiasz się, czego możesz się spodziewać jako tancerka egzotyczna ? Dzisiaj uchylę przed Tobą rąbka tajemnicy i powiem Ci, jakie są najważniejsze kwestię, o których musisz pamiętać, decydując się pracować w klubie ze striptizem.

I WYMAGANIA

1. Po pierwsze musisz być sprawa fizycznie

 Błędnym myśleniem jest, że musisz mieć idealne ciało aby zostać striptizerką! W rzeczywistości striptizerki mają różnorodne kształty: długie nogi, duże piersi, małe pupy itp. Taniec to spory wysiłek fizyczny. Gdy dodasz parę bardzo wysokich obcasów stanie się to jeszcze trudniejsze ! Upewnij się, że jesteś przygotowana na fizyczne wymagania, których wymaga praca tancerki.

Na początku niekoniecznie musisz posiadać doświadczenie taneczne lub umiejętności. Dobrym pomysłem jest oglądanie występów innych dziewcząt, aby dowiedzieć się, jak wygląda dobry pokaz.

2. Zdaj sobie sprawę z czasu, jaki będziesz musiała poświęcić tej pracy

Na początku być może będziesz musiała pracować każdej nocy, aby spróbować się zaaklimatyzować oraz odzyskać pieniądze, które w siebie na początku zainwestowałaś. Będziesz musiała dostosować się do pracy w godzinach nocnych. To może kolidować z pracą, którą wykonujesz w ciągu dnia. Jeżeli planujesz ją kontynuować, przemyśl czy dasz radę pogodzić dwa etaty. Ta praca nie „przychodzi od tak” szczególnie jeśli chodzi o poczucie komfortu na scenie i show w pokoju prywatnym. Będziesz potrzebowała trochę czasu aby podjąć tą decyzje, czy jest to odpowiedni zawód dla Ciebie oraz przekonać się czy sobie z tym poradzisz.

KATE

3. Pamiętaj, że zachowanie trzeźwości jest bardzo istotną kwestią !

Wiele tancerek nadużywa alkoholu. Wszystkie wiemy, że to nie wróży świetlanej przyszłości, a szczególnie dla Twoich zarobków. Pamiętaj, że z tym związana jest utrata pracy. Musisz kontrolować to co się dzieje  wokół Ciebie w pracy ! Nie możesz sobie pozwolić na brak płynności finansowej wyłącznie z Twojej winy ! Są tancerki, które raz na jakiś czas wypiją drinka i świetnie sobie z tym radzą.

4. Czasami w odpowiedzi usłyszysz „tak”, a czasami „nie”

Bycie tancerką nie znaczy ,że będziesz rozchwytywana przez klientów. Będą tacy klienci, którzy nie uznają Cię za atrakcyjną lub którzy mogą całkowicie odrzucić  Twoją osobę. Musisz wiedzieć, każdy ma inny gust, ludzie w różny sposób postrzegają piękno.   Chcesz poradzić sobie z odrzuceniem, ale nie wiesz jak to zrobić ? Zapraszamy na szkolenie z Kate’ Diary z  Elis i Kate.)  

Jako striptizerka będziesz musiała zaprezentować siebie z jak najlepszej strony, abyś mogła odnieść spektakularny sukces i mogła zarobić satysfakcjonujące dla Ciebie pieniądze. Umiejętność sprzedaży jest bardzo istotną kwestią podczas pracy , a sprzedawcy potrzebują pancernej skóry, aby osiągnąć cel ! ( Zacznij być efektywna w sprzedaży z  z Kate’ Diary z  Elis i Kate.)

Zdarza się,że klienci będę niekulturalni zresztą jak w każdej branży. Będziesz musiała nauczyć się radzić sobie z ludźmi, którzy nie zawsze są uśmiechnięci, mili oraz z klasą. Jako striptizerka musisz być odporna na niestosowne zachowania klientów. Upewnij się, że jesteś na to przygotowana.

5. Problem w klubie wśród tancerek

Koryguję błędne osądy tancerek w klubie  i dzielę się swoją opinią na ten temat. Dziewczyny w klubie są otwarte, przyjaźnie nastawione i zawsze gotowe do pomocy. Niezależnie od tego jakie masz środowisko pracy wszędzie była , jest i będzie zdrowa rywalizacja , która zrazem motywuje do jeszcze bardziej efektywnego działania. W tym przypadku rywalizacja ta zaczyna się od tego, która z tancerek pierwsza przykuje uwagę potencjalnego klienta. To kobiety, które są świadome własnej wartości, nie czują się dyskryminowane oraz nie odczuwają konkurencji wśród tancerek.

II POCZĄTKOWE WYDATKI

1. Kup stroje.

Na początek może być to komplet bielizny, który podkreśla Twoje kształty. Istnieje wiele sklepów internetowych, które oferują zestawy strojów, ubrania i opcje bikini. Wybierz styl stroju, który pasuje do Twojej osobowości. Na przykład, jeśli planujesz zatańczyć do bardziej optymistycznych piosenek popowych lub hip-hopowych, nie ubieraj się na czarno, tylko wybierz coś kolorowego rzucającego się w oczy. Wybierz jasne kolory, błyszczące.. Jeśli chcesz zatańczyć do muzyki rockowej, wybierz bardziej ostry wygląd z ciemnymi kolorami i chromowanymi lub metalowymi dodatkami.

Koszt profesjonalnego stroju to 100 -170 PLN. Oczywiście możesz wybrać coś tańszego. Wybierz strój, który pasuje do Twojego budżetu. Poczekaj z kupnem bardziej ekskluzywnych strojów. Kupuj je stopniowo kiedy nabierzesz płynności finansowej. Postaraj się dopasować strój do zasad oraz wystroju panującego w klubie: )

2. Kup buty.

Jako striptizerka na scenie nie będziesz nosić trampek. Striptizerki są znane z tzw. ”szklanek” wysokich butów do tańca na rurce: ).  Prędzej czy później Ty również będziesz musiała je zakupić. Pomyśl o tych przejrzystych, przezroczystych platformach, które widziałeś u tancerek w filmach. Np. ”Ślicznotki” z Jennifer Lopez i Cardi B. Zwykle możesz kupić te buty w tym samym sklepie, w którym kupiłaś strój. Niektóre sklepy internetowe mają w ofercie zestawy; na przykład ze zniżką lub bezpłatną wysyłką, więc skorzystaj z tego, kupując wszystko w jednym miejscu.

Dobra para wysokich obcasów może kosztować nawet więcej niż Twój strój, najprawdopodobniej 200 do 500 PLN . Trzymaj się dolnej granicy przedziału cenowego dla pierwszej pary i poczekaj, aż ustabilizujesz swoje zarobki. Rozważ zakup pary, która może pasować do wielu strojów.

KATE

Katarzyna Hajduk:*

PLN Złoty polski
EUR Euro
Scroll to Top