Kate's Diary

Agencja numer 1 w Polsce dla TANCEREK

Agencja jakiej jeszcze nie było. Każdego dnia rozmawiam z dziewczynami, które są zainteresowane dołączeniem do mojego zespołu. Dostaję wiele pytań o charakter i system pracy w europejskich miastach oraz długość wyjazdów.  Pytania często się powielają, ale nic nie szkodzi, zawsze odpowiadam nawet dziesiątki razy na te same pytania. Nikt nie zna,  tak dobrze tancerek jak ja. Mój pierwszy sukces w agencji to przede wszystkim zaufanie jakim mnie obdarzyły dziewczyny. Mamy oparcie wzajemnych relacji na zasadach, które  są satysfakcjonujące dla obu stron.

Po raz pierwszy w Polsce profesjonalne szkolenia ONLINE dla Striptizerek.

Czyli inaczej STRIP -SYSTEM praktyczne szkolenie dla striptizerek  w którym znajdziesz  wszystko, czego potrzebujesz, aby stać się odnoszącą sukcesy tancerką w klubie i poza nim.

Mój trening pomoże Ci znaleźć strategię wyjścia. Pokażę Ci jak  niezawodnie, krok po kroku, przejść z marzeń do realizacji. Jeśli  chcesz coś robić – rób to  dobrze czyli zostań Striptizerką, ale  w profesjonalny sposób. Razem z Elis -moją partnerką w biznesie strippingu Stworzyłyśmy dla Ciebie szkolenia w, których wyjaśniamy Ci w  prostych krokach jak możesz  zmaksymalizować swoje dochody pracy w  klubie. Na przekór wszystkim i wszystkiemu tworzymy szkolenia online i nie tylko. Będą również odbywać się z nami osobiście w różnych miastach Polski. Z myślą o Was, tym co może Wam się NAPRAWDĘ przydać … Dla wszystkich, którzy chcą poszerzać wiedzę w zakresie prezentacji scenicznej, uwodzenia w tańcu, prywatny taniec dla klienta, podstawowe figury  pole dance dla początkujących tancerek , oraz dla zaawansowanych tancerek różne techniki pole dance w prezentacji scenicznej.

Agencja Kate’s Diary zupełnie inna bajka niż lokalne.

Mieć wizję, misję, cel sporo  kreatywności i przede wszystkim pasje.  Zdaje sobie  sprawę z tego, że prowadzę agencję w zupełnie inny sposób niż inne agencje lokalne  w Polsce, które rekrutują tancerki do klubów zagranicznych.

Mam swoją zawężoną  grupę docelową i nie działam stereotypowo. Nie pakuje wszystkiego do jednego worka. Jakość kosztuje i robię wszystko, aby stać się jakością najwyższej klasy:)  Wszystko musi iść zawsze w swoim tempie, absolutnie nie kosztem czegoś ani kogoś.

Głównym  źródłem inspiracji założenia agencji innej od lokalnych, wiązały się z moimi problemami, kiedy to osobiście zaczęłam swoją karierę w striptizie.  Problemy  wiązały  się wówczas z moim agentem. Oznaczało to wysłanie mnie do pracy, która  była jak najbardziej  prawdziwa, ale klub nie znał podstawowych informacji na mój temat. Między innymi to był słaby angielski oraz brak doświadczenia jako tancerka na każdej płaszczyźnie. Ta sytuacja spowodowała, że zostałam zwolniona z klubu po trzech dniach. Klub  nie był zainteresowany co będzie ze mną dalej, a agencja rozłożyła ręce ,ponieważ w wielu miejscach w Europie brakowało miejsc dla nowych tancerek. Agencja wysłała mnie do stolicy największego miasta w Danii położone na wschodnim wybrzeżu w Kopenhadze.  Czekałam na pracę w klubie 9 dni. Możecie sobie wyobrazić  wtedy moje przerażenie. ( Jeśli jesteś ciekawa całej mojej historii jak zostałam striptizerką zapraszam na mój kanał YouTube )

To właśnie te wszystkie negatywne doświadczenia sprawiły, że założyłem własną Polską agencję striptizerek, opartą  na doświadczeniach z pierwszej ręki. Agencja gdzie pierwsze ma znaczenie relacja, a potem biznes. U mnie nie znajdziesz żadnych ofert klubów. Działa to wszystko w zupełnie inny sposób. Najpierw moją radą byłoby wyjść ku Tobie i zobaczyć, co ci odpowiada.  Porozmawiajmy, pozwól mi się poznać  i zrozumieć mi Twoje potrzeby, a następnie przejdźmy do konkretów i na samym końcu powiedz, że znajdujesz się w odpowiednim miejscu. 🙂

Nie muszę nikomu nic udowadniać.

Swoje życie oceniam jako bardzo dobre, mimo iż, tak jak każdy, miałam w nim swoje wzloty i upadki. Uważam, że sporą część z rzeczy, które osiągnąłem, zawdzięczam temu, że staram się nie popełniać dwa razy tych samych błędów.

Moja pewność siebie jest dziś na wysokim poziomie, tak samo, jak moje szczęście w życiu. Dlaczego? Bo jestem dla ludzi tak dobra, jak mogę- i czuję się kimś wartościowym.

Mam Swoje życie i swoje podejście, w którym ja jestem Panią swojego losu i to ja kształtuje swoją rzeczywistość. 8-lat prowadzenia różnych działalności, te wszystkie lata nie były  jednak  drogą usłane różami. Naprawdę dużo się przez ten czas nauczyłam, tak z sukcesów jak i porażek. Wiesz ile razy upadałam, ale wstawałam i później jeszcze raz upadałam i znowu wstawałam i znowu upadałam i wstawałam. Inaczej się nie da jak kreujesz swoje rzeczy.

KATE

Autonomia bycia własnym szefem” była również czymś, co sprawiało mi ogromną przyjemność, ponieważ mogłam przyjmować lub odrzucać pracę w dowolnym momencie, co sprawiło, że moje życie osobiste stało się bardzo elastyczne. Dziś działam  na terenie 8 krajów. Karierę rozpocząłem sama jako striptizerka 2 lata temu, pracując w klubie  5 lub 7 dni w tygodniu. Przetarłam wszystkie szlaki dla nowych tancerek , aby mogły czuć się na każdym kroku bezpieczne  oraz komfortowo pod każdym względem. Myślę, że aspekt płynności finansowej oraz życie na godnym poziomie to dwa główne czynniki dla których dziewczyny zaczynają pracować w klubach. Elastyczny czas pracy, praca na terenie największych europejskich państw, podróże po Europie, wolność i niezależność.

Katarzyna Hajduk:*

PLN Złoty polski
EUR Euro
Scroll to Top