Kate's Diary

Dlaczego mężczyzn pociągają striptizerki?

Pewny krok, pewna postawa, pewność siebie!

Mężczyźni są wzrokowcami to wiadomo nie od dziś. Od wieków byli zafascynowani płcią piękną. „ Brunetki,  blondynki ja wszystkie was dziewczynki, całować chcę !” Nawet Jan Kiepura o tym śpiewa. Ale dlaczego mężczyźni chodzą do klubów go-go ? Odpowiedź jest prosta- ponieważ są tam różnorodne, piękne kobiety.

Przed oczami mam obraz kobiet o statusie: żona, narzeczona, dziewczyna itp. które wyzywają tancerki od najgorszych. Zadałabym wtedy takiej kobiecie pytanie: Co powoduje, że tak ,a nie inaczej mówisz ? Taka hucpa jest bardzo zła…, ale doskonale Cię rozumiem ! Musisz mieć z pewnością  jakiś ku temu poważny powód.

Ale wróćmy do tematu. Mężczyźni uwielbiają kobiety tajemnicze, pewne siebie a nawet wyrafinowane w pozytywnym znaczeniu oczywiście, które wiedzą czego chcą. Te cztery cechy tworzą otoczkę tego ,że tak naprawdę one są wyjątkowe, stają się czymś nieosiągalnym. Mężczyźni są zdobywcami, a kobiety uwodzą, ale robią to dyskretniej i dlatego faceci uważają się za zdobywców 😊. Kobiety uwodzą mężczyzn od wieków, ale robią to tak subtelnie, że najczęściej są oni zupełnie nieświadomi gry, w jaką zostali uwikłani.

Pani podrywa pana

W tematyce uwodzenia można podchodzić na różne sposoby. Dla wielu osób jest to jedynie gra, będąca celem samym w sobie- gonimy króliczka, ponieważ jest to przyjemne, jest to ekscytująca szermierka na niedomówienia i delikatne insynuacje.Taka kwintesencja całego flirtu, a striptizerka doskonale wie jak to robić : ) Nawiązuje  nić jeszcze nie śmiałego zaufania na której zaczyna budować wspólną relację z mężczyzną . Następnie pojawia się poczucie bezpieczeństwa, a  świat zewnętrzny mężczyzny  zaczyna się oddalać. Czuje  się oddzielony bezpieczną barierą.Striptizerka kontynuuję dalej swoją zabawę z flirtem.

Nie ma tutaj większego znaczenia, jak rozwinie się ten rodzaj flirtu , czy będzie on trwał do przyszłego tygodnia, przyszłego miesiąca czy przyszłego roku. Flirtowanie  to jeszcze nie związek ani przede wszystkim żadna zdrada  i nie należy tego rozpatrywać w takich kategoriach. Serce mężczyzny dalej należy do kobiety z którą jest w prawdziwym życiu , a dla striptizerki „To praca jak każda inna ” . Czy to prawdziwa praca ? Prawdziwa, oraz bardzo emocjonalna ! Przecież wszyscy wiedzą , że w klubie jest limit, prawda?. A co dzieje się w klubie zostaje w klubie:). Czasem historia nabiera kolorów i toczy się dalej : ) jak i zarówno pojawia się relacja zwana „miłością” między striptizerką , a mężczyzną. Miłość niejedno ma imię, a jej siła jest wielka (to historie prawdziwe).

Nocna wyprawa na striptiz

Mężczyźni są wzrokowcami i my striptizerki o tym doskonale wiemy ; ) . Zainteresowanie mężczyzny to inaczej baczne przyglądanie się tancerce . Wtedy wystarczy odwzajemnienie spojrzenia z uśmiechem i oczywiście  kontakt wzrokowy musi zostać utrzymany do nawiązania pierwszej rozmowy. Panowie są równie wyczuleni na uprzedmiotowienie jak i kobiety, więc kiedy sugestia pierwszego kontaktu jest zbyt silna, z miejsca będą się wycofywać. Cały czas musimy pamiętać o subtelności.

 Bardzo wyraźnym sygnałem jest też rzucanie ukradkowych spojrzeń w stronę podrywanego mężczyzny. Najlepiej wtedy dołożyć jeszcze jakiś subtelny element, na przykład zabawę włosami, która powinna wystarczająco dobitnie poinformować mężczyznę, że striptizerka jest nim zainteresowana. Striptizerki kojarzą się mężczyzną z uosobieniem wyzwolenia, pewnością siebie, brakiem wstydu , kobiety , które pokazują swoją seksualność na każdym kroku, a każda z  nich wygląda świetnie nawet w kaloszach. Mężczyźni  często są oszołomieni rozbuchaną nagością, wyuzdanymi ruchami i atrakcyjnością ich ciał.

 Największą zagadką dla nich jest życie tancerki . Co się z tym wiąże? Striptizerki są przeciwstawną odpowiedzią na wszystko, czego mężczyźni tak naprawdę w kobietach nie rozumieją. Mężczyzn podnieca inteligentna rozmowa z kobietą, a kobiety uwielbiają mężczyzn inteligentnych , tak …. Inteligencja jest bardzo sexy! Są  wzrokowcami, ale oprócz tego naprawdę lubią czasami pogadać na ciekawe tematy, a tancerki ze zwykłej pogawędki mogą zrobić warte zapamiętania rozmowy. Często zaintrygowani rozmowami  tancerkami, są głodni wiedzy więc wracają do klubu i nawiązują pewnego rodzaju relacje z tancerką.


INSTAGRAM
kates_diary_agency

Katarzyna Hajduk:*

PLN Złoty polski
EUR Euro
Scroll to Top