Kate's Diary

Czas na Twoje pierwsze Pleasery!

Dziewczyny!

Przekazuję Wam tutaj mnóstwo wskazówek i wiedzy, żebyście lepiej poznały tę branżę. Wspominałam o tylu aspektach – od wyboru piosenek, do najlepszych tekstów. Dzisiaj przychodzę do Was z radami dot. kupna butów do striptizu, a dokładniej – do Exotic Pole Dance (tzn. Pleaserów)!

Czym jest Exotic Pole Dance? Są to zajęcia taneczne dla kobiet (chociaż mężczyźni też już zaczynają!), skupione na sensualnej choreografii i co najważniejsze – na wysokim obcasie. Troszkę podobne do pole dance – jednak mimo wszystko bardziej wymagające.

Dlaczego wspominam o Exotic Pole Dance? Są to zajęcia, na które możesz się zapisać, aby wyrobić sylwetkę, albo nauczyć się jakiś fajnych trików na rurce. Exotic skupia się na ruchach na parkiecie, z tego powodu buty robią efekt “wow”. Nie musisz mieć Pleaserów w klubie! Natomiast jeśli chcesz i czujesz się w nich pewnie – jak najbardziej możesz spróbować swoich sił w obcasach podczas pracy.

Zakup odpowiednich butów do jeden z ważniejszych elementów podczas przygotowywań do tańca. Odpowiednie obuwie może pomóc Ci poczuć się pewniej i doda odrobinę seksapilu do Twojego występu. 

Obecnie na rynku dostępnych jest MILION różnych modeli butów do tańca. Nic więc dziwnego, że dziewczyny mają problem z wyborem odpowiedniego obuwia. Przybywam z pomocą 🙂

Dlaczego te buty muszą być tak wysokie?

Oprócz walorów estetycznych – wysoki obcas wymusza inną pozycję stopy, a co za tym idzie – wszystkie obroty wykonuje się dużo lepiej i łatwiej dzięki podeszwie przystosowanej do tego typu ruchów. Im szybciej niski obcas, na ten wysoki – tym szybciej nauczysz się wykonywać najróżniejsze triki (odpowiednią techniką) oraz złapiesz równowagę, która jest ważna w klubie. 

Model Twoich pierwszych Pleaserów

Gdy zaczynałam swoją przygodę z tańcem, mało było informacji na temat wyboru najlepszego modelu. Najlepsze z nich to “szklanki” – buty o przezroczystej platformie. Występują one w różnych wariantach – mają kolorowe lub transparentne paski albo są zrobione z materiału o nieco innym kolorze, na przykład czerwonym. 

Jakie paski? Silikonowe, skórzane…?

Jeśli wiedziałabym to wcześniej – zdecydowanie wybrałabym silikonowe. Skórzane dość bardzo obcierają nogi, co jest bolesne. Silikon ma to do siebie, że niezależnie od temperatury naszego ciała – dopasowuje się do niego. Silikonowe paski są tak wygodne, że nawet, gdy dziewczyny kupują sobie buty, gdzie oryginalnie pasek jest np. skórzany – zmieniają je na silikonowe. 

Buty na miarę

Jeśli chodzi o rozmiar – tutaj obowiązuje rozmiarówka z USA. Co za tym idzie – wymiary będą się różnić, od tych Europejskich. Zmierz swoją stopę i porównaj z rozmiarówką na stronie. Jeśli zależy Ci na przymiarce stacjonarnie – takie sklepy również znajdują się w Polsce! Sprawdź, czy w Twojej okolicy jest gdzieś możliwość zakupienia Pleaserów. 

Oprócz wygody i stabilności, buty do striptizu powinny również podkreślać Twoją sylwetkę. Najlepiej, gdy są one dobrze dopasowane do Twojej stopy i podkreślają jej kształt. Odpowiednio dobrany model może wydłużyć Twoje nogi i dodatkowo podnieść poziom Twojego seksapilu. Niezależnie od tego, jakie buty wybierzesz, najważniejsze jest, abyś czuła się w nich swobodnie i komfortowo. Zdrowie i bezpieczeństwo to kluczowe elementy podczas każdego występu, a odpowiednie buty do striptizu pomogą Ci w osiągnięciu sukcesu.

Pamiętaj, że w każdej chwili możesz e wykupić dowolnego ebooka, albo konsultację ze mną 🙂 To świetna okazja, aby rozwiać wątpliwości, blokujące drogę do nowej pracy ze mną!

Link do sklepu:

Sklep – Kate’s Diary  

Zachęcam także do śledzenia Instagrama – niedługo pojawią się promocje na niektóre artykuły!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

PLN Złoty polski
EUR Euro
Scroll to Top