Kate's Diary

Zobacz jak wyglądają przygotowania do targów z naszym udziałem :)

Pełne energii , zmysłowe , piękne , odnoszące sukcesy , tak w skrócie można opisać tancerki w zespole Kates Diary Agency . Już wiele razy wspomniałam, że praca w Kate’s Diary Agency to nie tylko dobre zarobki i dobra zabawa, ale też podróże po Europie 😊

Zastanawiasz się, czego możesz się spodziewać podczas wyjazdu na Targi ? Dziś opowiem Ci jak wyglądają targi w roli głównej z Tobą 😊

Przygotowania do targów.

Dla niektórych dziewczyn targi są pierwszym tak dużym wydarzeniem, w którym mają okazję uczestniczyć. Czy się stresują? Odrobinę. 😉 Czy są podekscytowane? Ogromnie! Zresztą, niech same Ci powiedzą , spotkaj się z nimi .

Targi to świetna okazja, aby zdobyć doświadczenie i poznać branżę od środka. Uczestnictwo w targach oznacza możliwość przygotowania się na czekające w przyszłości wyzwania, podniesienie swoich umiejętności i poznanie środowiska, w którym będzie się pracować. Komfort dziewczyn z mojego zespołu jest dla mnie absolutnym priorytetem, dlatego chcę pokazać im biznesowy świat również „od kuchni”. Będą mogły porozmawiać z innymi hostessami oraz tancerkami na targach i poznać ich opinie na temat tej pracy. Czuję, że każdy dzień tutaj otwiera przed nami nowe możliwości. Lubisz szukać nowych wyzwań i czegoś nowego dla siebie? Musisz koniecznie przyjść i zobaczyć jak pracujemy .

Panowie na widok dziewczyn wstrzymują oddech 😊

Już nie wspominając , że sama wielokrotnie wstrzymywałam swój oddech na widok tancerki . Widziałam kobiecość oraz prawdziwy zmysł estetyki . Każda z poznanych mi dziewczyn to niepowtarzalna osobowość , fascynująca , zdecydowana kobieta świadoma ! Musisz wiedzieć, że najlepiej zarabiające tancerki na świecie potrafią wyczuć granicę między byciem wulgarną a byciem sexy. Bądź sobą i przyciągaj spojrzenia 😊

W postawie i wyglądzie kobiety, która tańczy, łatwo odszukać kilka charakterystycznych cech. Nie trzeba nawet wcale trenować całe życie, by te cechy w sobie wyrobić. Wystarczy już kilka lekcji, które sprawią, że w każdej z nas zajdzie swego rodzaju przemiana. 😊

Niemcy zajmują pierwsze miejsce na świecie w organizowaniu targów międzynarodowych.

Każdego roku organizuje się tu około 150 międzynarodowych targów i wystaw, na których reprezentowanych jest ponad 160.000 wystawców i które odwiedza 9-10 milionów gości. Najważniejszym atutem targów w Niemczech jest ich międzynarodowy charakter: ponad połowa wystawców pochodzi z zagranicy.

Te kwoty robią wrażenie.

Tancerka w ciągu trzech tygodni na October Fest może zarobić tyle co w ciągu sześciu miesięcy , a na Międzynarodowych Targach trwających zaledwie w weekend, zarobić ponad miesięczną stawkę.

Niemcy potrafią się też bawić i chcę, abyś sama się o tym przekonała! W klubach, barach i restauracjach każdego wieczoru są tłumy, a alkohol leje się strumieniami. Głośna muzyka i kolorowe światła dopełniają klimat miast, które wydają się nigdy nie zasypiać. Jeżeli więc lubisz życie pełne emocji, nowych wrażeń i jesteś gotowa, aby ich doświadczać, zapraszam Cię do Niemiec!

Targi zazwyczaj służą budowie i rozwojowi kontaktów z klientami , a dla Ciebie mam załadowanie pozytywną energią i przygotowanie na nowe wyzwania. W końcu zawsze jest dobry moment na to, aby spróbować czegoś nowego. 😉 Może na następne targi wyjedziesz już razem z nami? Jeżeli chciałabyś poznać więcej szczegółów, napisz do mnie!

Katarzyna Hajduk :*

PLN Złoty polski
EUR Euro
Scroll to Top