Kate's Diary

Randka w klubie

Hej!

Jeśli masz doświadczenie w tańcu, najpewniej spotkałaś się w klubie z parą. Być może nawet wykupili prywatny taniec. Jeśli Twoja przygoda ze striptizem dopiero się zaczyna, jest szansa, że czytając tytuł artykułu, poczułaś zdezorientowanie – randka w klubie?! Może wydawać się to dziwne, jednak chciałabym przybliżyć Tobie ten temat i wypisać zalety wspólnych wyjść pary do klubu ze striptizem.

Wyjście do klubu – wyjście na “łowy”?

Czy będąc w związku pozwoliłabyś swojemu partnerowi pójść samemu do klubu? Jestem pewna, że na samą myśl poczułaś zdenerwowanie. Mnóstwo pięknych, wyzywająco ubranych kobiet. Sączenie szampana. Neony. Taniec seksownych dziewczyn. Single mogą się oprzeć rozrywce, jednak chłopak będący w związku… może wybrać się z dziewczyną! 

Pokonać zazdrość

Zazdrość bywa głównym czynnikiem przez który kobiety nie pozwalają wychodzić swoim facetom do klubu. Totalnie niepotrzebnie! Nie ma się czym martwić – zwłaszcza, że współcześnie 99% mężczyzn ogląda filmy dla dorosłych… Pomyśl sobie, że dla Niego tancerka nic nie znaczy – jest tylko pięknie wyglądająca striptizerką, którą i ty możesz podziwiać! Może Cię zaskoczę, ale udowodnione jest to, że kobiety pociągają kobiecie ciała. Jest to normalne – w końcu wszystkie jesteśmy piękne 🙂

Gwarantuję Ci, że wyjście do klubu z chłopakiem wiąże się z wieloma zaletami. Wzmocnienie więzi, zaufania do drugiej osoby. Oprócz tego – wzniecenie nowego ognia, przeżycie ciekawej przygody z partnerem, a kto wie – wykonanie dla Niego tańca w sypialni?

Jak wiele klubów, tak wiele zasad

Jeśli czytałaś moje poprzednie wpisy to wiesz, że każdy klub rządzi się swoimi zasadami. Niestety zdarzają się takie, do których kobieta – jako klientka – nie wejdzie. Jednak jeśli już uda Ci się obsługiwać parę, należy do niej odpowiednio podejść. Wiadomo – to facet najczęściej płaci za drinki. Spróbuj zagadać do takiego i sprawić, że postawi go wam obu, a najlepiej niech cała trójka wypije razem. Pamiętaj o tym, aby kobieta faceta, od którego chcesz trochę kaski wyciągnąć, czuła się komfortowo z tą sytuacją. Jeżeli wyczujesz, że nie jest ona pewna siebie i może potem ze złości wyjść z klubu – to z nią najpierw nawiąż relację. Traktuj ją jak koleżankę, trochę poplotkujcie, a potem wszystko przyjdzie z czasem.

Jako tancerka mogę powiedzieć, że obsługiwanie pary jest ciekawym przeżyciem. Mi zdarzało się często i już nie dziwi mnie fakt, że pary spędzają randkę w klubie.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

PLN Złoty polski
EUR Euro
Scroll to Top