Kate's Diary

Podbijamy Monachium: targi BAUMA i nocne życie miasta

Gwarancja wsparcia na każdym etapie!

Monachium to miasto o dwóch twarzach. Jedną z nich jest ta, którą znają turyści: bogata historia, architektoniczne zabytki i zachwycająca sztuka. Jednak nie ma ona nic wspólnego z moją obecną wizytą w tym mieście. Poznaję teraz drugą twarz Monachium: miejsca, które otwiera przed ludźmi i ich biznesami nowe możliwości. Nie mogło mnie tam zabraknąć.

Przyjechałam do Monachium z zespołem Kate’s Diary na największe wydarzenie sezonu: targi BAUMA 2019. Na kilka dni gromadzi się tu niemal 600 tysięcy osób z całego świata. 3400 wystawców prezentuje swoją ofertę, gromadzi nowe kontakty biznesowe i każdy z nich potrzebuje hostess. Wiecie już więc, dlaczego zjawiłam się tu wspólnie z pracującymi ze mną dziewczynami. 🙂

Przygotowania do BAUMA 2019

Dla niektórych dziewczyn targi są pierwszym tak dużym wydarzeniem, w którym mają okazję uczestniczyć. Czy się stresują? Odrobinę. 😉 Czy są podekscytowane? Ogromnie! Zresztą, niech same Ci powiedzą.

“Nigdy wcześniej nie byłam w Monachium, a podróże w celach zawodowych są dla mnie zupełną nowością. Nie mogę się doczekać tego wydarzenia i wkroczenia w nowy świat!”

Agnieszka 22 lata

“Wcześniej byłam hostessą na kilku eventach w Polsce, ale żaden nie miał takiego zasięgu. 600 tysięcy osób to dla mnie niewyobrażalna liczba. Cieszę się, że tam będę.”

Kamila, 28 lat

BAUMA 2019 to świetna okazja, aby zdobyć doświadczenie i poznać branżę od środka. Uczestnictwo w targach oznacza możliwość przygotowania się na czekające w przyszłości wyzwania, podniesienie swoich umiejętności i poznanie środowiska, w którym będzie się pracować. Komfort dziewczyn z mojego zespołu jest dla mnie absolutnym priorytetem, dlatego chcę pokazać im biznesowy świat również “od kuchni”. Będą mogły porozmawiać z innymi hostessami na targach i poznać ich opinie na temat tej pracy. Czuję, że każdy dzień tutaj otwiera przed nami nowe możliwości.

Nocne życie w Monachium

Przyjechałyśmy do Monachium w celach zawodowych, jednak nasze plany na pobyt tutaj to nie tylko praca. Nocą miasto wprost tętni życiem i zanurzamy się w nie bez wahania. Restauracje, bary i kluby wypełnione są ludźmi. Ekskluzywne miejsca nie narzekają na brak zainteresowania – przedsiębiorcy z całego świata, podobnie jak my, przyjechali do miasta kilka dni wcześniej. Teraz widać ich w klubach i z drinkami w dłoniach. Relaks przed rozpoczęciem ogromnych targów i biznesowych potyczek.

Bogate, wieczorne życie towarzyskie w Monachium to duża zasługa nocnych klubów. Luksusowe lokale cieszą się dużą popularnością i są chętnie odwiedzane przez zagranicznych turystów. Pracujące tam dziewczyny rozmawiają z gośćmi głównie w języku angielskim, zwłaszcza w okresie targów BAUMA.

Przed nami kilka bardzo ważnych dni. Ładujemy się pozytywną energią i przygotowujemy na nowe wyzwania. W końcu zawsze jest dobry moment na to, aby spróbować czegoś nowego. 😉 Może na następne targi wyjedziesz już razem z nami? Jeżeli chciałabyś poznać więcej szczegółów, napisz do mnie!

Kate :*

PLN Złoty polski
EUR Euro
Scroll to Top