Kate's Diary

Odpowiednie nastawienie w branży tanecznej – jeden z kluczy do sukcesu!

Wyobraź sobie taką sytuację.

Wydaje Ci się, że masz wszystko – odpowiedni strój, buty, umiejętności. Wydawać może się, że to wystarczy. Ale… przychodzisz do klubu i nic. Tutaj coś uwiera, tam muzyka nieodpowiednia, a tamten klient jakoś krzywo się spojrzał. Z tym wszystkim, co masz do tej pory nie zarabiasz tyle, ile byś chciała. Wiesz dlaczego? Bo nie masz odpowiedniego nastawienia do pracy!

Aparycja to także twój uśmiech!

Jesteś świadoma tego, że striptizerki zarabiają wyglądem, ciałem. Z tego powodu są bardzo zadbane, wysportowane i mają wszystko to, co każda tancerka powinna mieć. Jeśli jednak dziewczyna się nie uśmiecha, w klubie wygląda na znudzoną i zmęczoną – no cóż, sukcesu to nie wróży. Twoja aparycja to wszystko, co składa się na wygląd zewnętrzny – także uśmiech! Nawet jeśli na co dzień jesteś marudą, nie pokazuj tego w klubie. Tutaj, jeśli chcesz zarobić dobre pieniądze, liczy się wszystko. Wspominałam już o tym, że klienci nie chcą przebywać blisko osób, które tylko marudzą i smucą się – miej to z tyłu głowy!

To Twoja praca – daj z siebie 100%

Niektóre dziewczyny nie starają się podczas swoich godzin pracy, bo i tak często mają dzienną dniówkę, więc motywacja do zarobienia dzięki napiwkom, albo sprzedaży drinków spada. Zrozumiałe jest to, gdy striptizerka ma słabszy dzień (np. okres), ale taka sytuacja nie powinna się powtarzać często! Często jest tak, że kasa z “bonusów” przewyższa stałą dniówkę. Pamiętaj o tym, by korzystać z opcji zarobku poprzez np. sprzedaż prywatnego tańca, albo drinków i szampana. 

Regularnie afirmuj

Sukces da się przyciągnąć. Polecam Ci afirmować tak często, jak to możliwe. Ja stosuję się tej zasady. Nagrałam nawet filmik na Youtube dot. przyciągania pieniędzy. Serdecznie zachęcam do zajrzenia w link Motywacja afirmacja osiągnięcia sukcesu w sprzedaży w klubie. Transformacja dla striptizerki. – YouTube

Dziękuję za przeczytanie artykułu!

Pragnę Ci jeszcze przypomnieć o mojej ofercie w sklepie. Znajdziesz tam kilka e-booków i możliwość wykupienia konsultacji ze mną. 

Kate <3

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

PLN Złoty polski
EUR Euro
Scroll to Top