Kate's Diary

Marketingowe triki w branży striptiz

Hej!

Tym razem zaskoczę Cię sztuczkami, które pomogą Ci zarobić więcej, niż Ci się wydaje!

Przede wszystkim – uświadom sobie, że…

Musisz podchodzić do klientów tak, jak chciałabyś, aby do Ciebie podchodzili! Nie bądź nachalna, niemiła i obrażalska. Miej ciągle wymalowany uśmiech na swojej twarzy, który sprawi, że będzie wyglądała na jeszcze bardziej godną zaufania. Wykorzystaj swój czas w klubie na 100% i skup swoją uwagę na klienta, a on Ci się odwdzięczy 🙂

Nie ten, to tamten!

Popularny frazes, ale jaki trafny! Musisz wiedzieć, że każdy ma swój gust i może zdarzyć się tak, że podczas rozmowy z klientem zauważysz, że on tak naprawdę tego nie chce. Nie brnij dalej, nie naciskaj z kupieniem Tobie drinka, nie osaczaj. Możesz od razu podejść do kolejnego, potencjalnego klienta i z nim spróbować. Najważniejsze, to nie stracić zapału po pierwszej “wpadce” i robić dalej swoje!

Gratis od czasu do czasu – więcej klientów

Ludzie od zawsze uwielbiali dostawać rzeczy za darmo – taki nasz świat. Zachęcaj klientów od czasu do czasu, dając im darmowy “smaczek”, którego potem dostaną więcej za dodatkową opłatą. 

Każda noc do szansa na złoty strzał

Kluby bardzo często są otwarte cały tydzień. Co z tego wynika? Klientów jest raz więcej, raz mniej – wiadomo, nie każdy ma czas, by pójść do klubu np. we wtorek. Nie przejmuj się tym i nie zrażaj. Każdy Twój taniec jest nową szansą na zarobek – bądź gotowa każdego dnia!

Zabawa rodzi pieniądz

Bawiąc się, tworzysz przyjazną atmosferę, która następnie udziela się klientom! Nie chodzi mi o to, że codziennie masz czuć się, jak na imprezie, ale o to, że powinnaś czerpać ze swojej pracy jak najwięcej przyjemności. Bywają dni ciekawsze i nudniejsze, ale to od Ciebie zależy, jakie wrażenie zostawisz na kliencie!

Mam nadzieję, że te małe wskazówki pomogą Tobie jeszcze lepiej przygotować się do pracy w klubie. Wierzę, że jeśli będziesz stosowała się do tych rad – osiągniesz sukces!

Jestem tutaj, aby pomóc Ci odnaleźć się w branży klubowej oraz towarzyszyć Ci na każdym etapie Twojej pracy.

Zajrzyj do sklepu i kup:

Kate <3

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

PLN Złoty polski
EUR Euro
Scroll to Top