Kate's Diary

O to zapytaj przed rozpoczęciem pracy!

Przy rozpoczynaniu przygody z nową pracą, w głowie pojawia się wiele pytań. Nie jest to nic dziwnego, ani wstydliwego – po prostu nie znasz środowiska i masz prawo czuć się zagubiona. 

Jako osoba, która pracowała w klubie, a teraz pomaga przyszłym striptizerkom, przygotowałam dla Ciebie bazę pytań, które powinnaś zadać rektuterom, podczas rozmowy o pracę, przed podpisaniem umowy z klubem. To chodzi o Twój komfort pracy i jeżeli cokolwiek nie podoba Ci się z zasad, panujących w klubie – masz prawo zrezygnować. 

Wspominałam już wcześniej, że kluby się od siebie różnią. Nie są to jakieś istotne różnice, ale dla niektórych mogą być znaczące. Niektóre dziewczyny zastanawiają się, co z napiwkami, inne myślą, co z muzyką, a jeszcze inne nie chcą płacić za apartament codziennie, a wolą z góry. Pamiętaj, że to Twoim obowiązkiem jest się dowiedzieć o wszystkich zasadach panujących w klubie. 

Jeśli chcesz zacząć pracę, jako striptizerka, ale w Twojej głowie pojawia się wiele pytań bez odpowiedzi, ZAPISZ TĘ LISTĘ! 

– Jakie są godziny zmiany? 

– Ile wynoszą opłaty za mieszkanie? 

– Kiedy płaci się za mieszkanie? 

– Czy mogę wyjść z klubu podczas przerwy? 

– Jakie buty są wymagane? 

– Czy obowiązuje dress-code? 

– Jak wyglądają stawki za prywatne tańce? 

– Ile zarobię w pokoju VIP? 

– Czy istnieje maksymalna kwota napiwku, którą mogę otrzymać? 

– Jak długo trwa pokaz sceniczny?

– Czy mogę przyjść ze swoją playlistą? 

Gwarantuję Ci, że po uzyskaniu odpowiedzi na te pytania, będziesz gotowa do pracy w klubie i na swój pierwszy dzień przyjdziesz bez stresu 🥰 

Aby jeszcze lepiej przygotować się do pracy w klubie, koniecznie zakup moje ebooki, które wprowadzą Cię w świat striptizu! (Linki) 

Twoja Kate ❤

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

PLN Złoty polski
EUR Euro
Scroll to Top