Kate's Diary

Instrukcja jak zatańczyć pierwszą noc w klubie

Jeśli chcesz tańczyć w klubie na początek mam dla Ciebie trzy podstawowe wskazówki!

  • Zacznij od nauki ruchów tanecznych i ćwicz je!
  • Zdecyduj, co będziesz nosić na scenie i poszukaj prostych sposobów, aby wyróżnić się od reszty tancerek!
  • Odnajdź swój styl muzyczny, który pasuje do Twojej osoby oraz ruchów tanecznych!

Przy odrobinie chęci i pewności siebie możesz już pierwszej nocy zarobić znaczną sumę pieniędzy !

      Poniżej przedstawię Ci dokładniej opisane trzy podstawowe wskazówki, step by step aby było Ci łatwiej i śmielej wejść na scenę już pierwszej nocy!

METODA PIERWSZA!

> WYTYCZNE ODNOŚNIE DO TAŃCA.

Wybierz muzykę, podczas której chcesz zatańczyć.

Jeśli w klubie masz możliwość wybrania piosenki jak najbardziej zrób to! Dzięki temu będziesz się czuła bardziej komfortowo podczas pokazu. Spróbuj wybrać dwa utwory jeden szybszy, a drugi wolniejszy. Przyszykuj sobie dwie choreografie. Dzięki temu gdy wejdziesz do klubu poczujesz klimat i będzie łatwiej Ci zdecydować w jakim stylu chcesz dziś zatańczyć.

Dowiedz się, czy możesz wybrać w klubie własną piosenkę, czy po prostu jest odgórnie ustalona playlista.

W subtelny sposób przechodź do striptizu.

Nie zdejmuj wszystkiego naraz! Pamiętaj o tym, że jest to taniec erotyczny, tajemniczy, kobiecy oraz sensualny. Powoli ściągaj jedną rzecz co około 30 do 60 sekund. Następnie poczekaj kolejne  30-60 sekund, aby pozbyć się  ostatniej części bielizny taki jak stanik lub majtki.  (Jeśli jest to klub z pełnym striptizem). Złap pewnego rodzaju kontakt z klientami, na przykład postępuj tak, jakbyś miała zdjąć stanik, zsuwając 1 pasek w dół, uśmiechając się do nich, a następnie podciągając go z powrotem. Możesz też zaczepić palce o boki majtek i delikatnie przesunąć je, a na koniec puścić oczko:)

Chodź uwodzicielsko po scenie.

Dotykaj swojego ciała. Chodzenie powolnym lekkim krokiem jest odzwierciedleniem Twojej seksualności. Spróbuj wić się po scenie, delikatnie dotykać biodra i uda, przesuwając palcami po włosach lub przesuwając dłonie wzdłuż ciała. Upewnij się, że tańczysz w rytm muzyki.

Wykonuj proste ruchy, które potrafi każda z nas.

Jest to łatwy ruch, który możesz dodać podczas tańca, aby zaprezentować swoje atuty. W tym przypadku nogi oraz pupa. Stań z nogami nieco rozszerzonymi oprzyj się plecami o rurkę, dłonie połóż na kolana. Następnie powoli schodź w dół. Następnie wróć w ten sam sposób. Rurkę powinnaś mieć między pośladkami. Gdy będziesz już na prostych nogach pochyl się do przodu. Spróbuj wykonać ten ruch, stając twarzą w twarz przed klientami , aby dać im pełny widok z przodu, a jednocześnie z boku.

Wypróbuj tzw. „zygzak” leżąc na scenie.

Połóż się na plecach i wyprostuj nogi w kierunku sufitu. Następnie wygnij plecy, aby delikatnie podnieść je z ziemi. Zegnij kolana, i zacznij robić nimi pełne koła dotykając ciała i spoglądając na klientów.

Pochyl się, dotknij palce u stóp, a następnie unieś się seksownie.

Ten ruch przyciąga uwagę i jest świetnym sposobem na podkreślenie Twoich atutów. Pomału pochyl się, jakbyś chciał coś podnieść z ziemi, dotknij palców u nóg (lub łydek, tak daleko jak jest to możliwe ), a następnie zacznij się podnosić. Kiedy będziesz  w połowie wysokości, podciągnij ciało do góry i odrzuć głowę do tyłu . >Wskazówka: Jeśli masz długie włosy, odgarnij się do tyłu podczas pokazu i czasem zarzuć włosami. To wygląda bardzo seksownie:).

Wykonaj ruch dla początkujących tancerek!

Taniec na rurce może wydawać się łatwy, ale wymaga pewnej wprawy, aby zrobić to z wdziękiem. Krok ten jest najłatwiejszy do opanowania, ponieważ nie wymaga podnoszenia ciężaru ciała. Po prostu trzymaj się rurki jedną ręką, uwodzicielsko stawiając kroki na około niego. Oto dwa proste triki, które są naprawdę świetne na początek. Nie wymagają dużo siły, i nawet przy średniej elastyczności mogą wyglądać ładnie. Zwróć uwagę na punkty kluczowe i trenuj!

Seksowne biodra z dużą dawką seksapilu.

Stań w niewielkim rozkroku przy rurce i zacznij swobodnie poruszać biodrami. Musisz nauczyć się izolacji miednicy i bioder. czyli stoisz w małym rozkroku i starasz się wypchnąć miednice jak najbardziej do przodu (ale sama miednice, reszta ciała stoi nieruchomo) i potem do tylu. To są izolacje miednicy. Następnie to samo tylko, że w bok, czyli izolacje biodrami (ruszasz samymi biodrami w lewo i w prawo). Jeśli już to opanujesz, to idź “po kwadracie” – biodra w przód, potem w prawo, a następnie w tył, i jeszcze w lewo i znowu w przód. Następnie zrób to szybciej i płynniej. Pamiętaj, że za każdym razem musisz uderzyć w punkt, czyli przód, prawo, tył, lewo, ale wszystko płynnie i tak przechodzisz do każdego punktu.

Zmysłowe fale z którymi możesz eksperymentować i improwizować.

Rozluźnij się na początek. Rozpuść włosy Stojąc. Muzyka, oświetlenie i strój bardzo wpływają na to, jak się czujesz i poruszasz. Wsłuchaj się nie tylko w Swój i w swoje ciało. Uczucie bycia z drewna, to efekt stresu, napięcia i poczucia niepewności – odrzuć opinię innych o sobie. Jesteś TYM, kim CHCESZ!  Zaczynamy od ustawienia nóg, stań przed słupem, trzymając obiema rękoma rurę wykonujesz ruch począwszy od klatki piersiowej, brzucha i bioder. Te trzy ruchy w ciele będziesz musiała wyodrębnić. Popularnym błędem jest to, że biodra i brzuch traktowane są jako jeden punkt, a wtedy ta fala nie wygląda ciekawie. Pierwszy ruch, który będzie miał styczność z rurką, podczas gdy dwa pozostałe nie mogą mieć styczności.

  1. Jeżeli klatka piersiowa idzie do przodu biodra się wycofują.
  2. W momencie, kiedy biodra idą mocno do przodu idzie brzuch, biodra podchodzą pod Ciebie.
  3. W ostatnim punkcie biodra idą najmocniej do przodu reszta się odchyla.

Obroty wokół rury.

Warto nauczyć się już na samym początku i następnie dodawać co raz to nowsze poznane figury, aby progresja była jak najbardziej zauważalna. Uczymy się obycia z rurą, używając dwóch i jednej ręki, wariacji obrotów, wstawania z podłogi, wchodzenia na rurę i siedzenia na niej. Pracując nad delikatnością wykonywanych ruchów.

Połącz wszystkie ruchy, aby utworzyć ładny układ.

Utwórz własną listę ruchów. Wybierz te, które pasują do różnych części piosenki , do której będziesz tańczyć. Pamiętaj aby ściągać bieliznę od 30 do 60 sekund. Np. podczas krótkiej piosenki możesz wypróbować zygzak w pozycji leżącej, wstać, wykonać podstawową figurę na rurze, a następnie zdjąć górę. Natomiast podczas wolniejszej części  piosenki możesz chodzić w zwolnionym tempie oraz pochylać się uwodzicielsko.

METODA DRUGA !

> WYBIERZ ODPOWIEDNI STRÓJ !

Wybierz coś czerwonego, różowego lub białego (jeśli w klubie jest UV).

Aby zwrócić uwagę klientów. Są to kolory rzucające się w oczy, więc jest to świetny sposób, aby wyróżnić się na tle innych tancerek Wybierz różowy stanik i figi przykryte ciasną czerwoną lub białą sukienką. Jeśli nie masz pomysłu na stylizacje, napisz do mnie! Znam projektantki, które szyją stroje/kreacje specjalnie dla striptizerek.

Wybierz bieliznę/strój, który będzie łatwy do ściągnięcia.

Jeśli zaczynasz taniec w sukience lub pełnym stroju. Musisz zwrócić uwagę na to czy jest to łatwe i szybkie do ściągnięcia. Na przykład, zamiast zamków błyskawicznych i guzików, wybierz stroje  z zatrzaskami i zapięciami na rzepy.

Co zrobić, jeśli nie masz w domu nic co nadaje się na pierwszy pokaz.

Jeśli nie chcesz kupować nowego stroju do tańca, zapytaj, czy klub ma jakieś ciekawe elementy lub stroje, który możesz pożyczyć jednorazowo.

Noś buty, w których będziesz się czuła pewnie.

Niesforny upadek lub poślizg podczas pierwszego pokazu może wpłynąć na Twój występ a co najważniejsze na Twoje samopoczucie. Upewnij się, że wybrałeś parę butów, które są wygodne i które sprawiają, że czujesz się seksownie. Możesz nosić wysokie obcasy/szpilki. Na początek szukaj butów z podeszwą antypoślizgową. Zazwyczaj mają gumowe dna, które zapewnią dodatkową przyczepność na scenie. Polecam kupić tzw.” szklanki” marki „Pleaser Shoes” Te buty są przeznaczone, tylko do tańczenia na rurze.

Ułóż włosy i makijaż tak aby wyglądać seksownie i wyróżniać się.

Wiesz, jaka fryzura i makijaż wyglądają najlepiej dla Ciebie, ale kilka prostych strategii może pomóc Ci wyróżnić się bardziej. Niektóre rzeczy, które możesz wypróbować w ciągu nocy to:

  • Noszenie sztucznych rzęs, aby Twoje oczy wyglądały na większe. Większość mężczyzn uważa długie rzęsy za seksowne.
  • Wybierz czerwoną szminkę, aby zwrócić uwagę na usta. To sprawi, że twoje usta będą natychmiast zauważalne, co może pomóc w przyciągnięciu uwagi klienta .
  • Układaj włosy luźno i falisto, aby wyglądały, jakbyś dopiero co wstała z łóżka. To zapewni ci seksowny i naturalny wygląd.
  • Pamiętaj  o manicure i pedicure. Zadbane dłonie oraz stopy to bardzo ważny aspekt

METODA TRZECIA! WYRÓŻNIAJ SIĘ SPOŚRÓD INNYCH TANCEREK!

Wybierz pseudonim, który utkwi w pamięci.

Najlepiej unikać popularnych imion striptizerek, takich jak Blanka, Agnes, Candy czy Alis. Zamiast tego wybierz seksownie brzmiące imię, które zarazem wydaje się być twoim prawdziwym imieniem. Może być dowolne, o ile nie jest to Twoje prawdziwe imię. Pomoże to chronić twoją prywatność. Na przykład, jeśli chcesz, by nazwa zaczynała się na „O”, możesz wybrać Olivia, Oktawia lub Ola.

Jeśli chcesz czegoś, co zaczyna się na „K”, Klara lub Karo.

Uśmiechaj się i baw się dobrze podczas tańca. 

Jeśli podczas występu na scenie wyglądasz na znudzoną lub nieszczęśliwą to najmniej seksowne. Pokaż ,że się świetnie bawisz podczas występu. Zwiększy to Twoje szanse na napiwki lub zainteresowanie wśród klientów co do tańca prywatnego.

Podczas tańca utrzymuj kontakt wzrokowy z klientami.     

Nawiązanie kontaktu wzrokowego pokazuje pewność siebie, a to jest seksowne! Podczas tańca patrz na potencjalnych klientów, aby pokazać, że jesteś dobra w tym co robisz !. Unikaj patrzenia na ziemię lub na sufit.

ZAKOŃCZ POKAZ ŁADNĄ FIGURĄ LUB RUCHEM

Twój ostatni ruch to Twój wielki finał, więc spraw, aby był interesujący i niezapomniany! 

Katarzyna Hajduk > Kate:*

PLN Złoty polski
EUR Euro
Scroll to Top