Kate's Diary

Cześć! Poznajmy się!

Katarzyna

Kto za tym wszystkim stoi? Kto buduje to kobiece imperium? Już odpowiadam – dziewczyna taka, jak Ty.

Dziewczyna, która pewnego dnia po prostu spakowała walizki, wzięła odwagę na drogę i zupełnie nieświadoma tego, co ją czeka, wyemigrowała do Danii. Nie było wtedy planu, ale były marzenia i chęć do działania. Jak widać, na start to wystarczyło.

Nazywam się Katarzyna Hajduk i jestem założycielką Kate’s Diary Agency. Na stałe mieszkam i pracuję w Danii, ale obecnie bardzo często podróżuję po Europie. Stworzyłam Kate’s Diary Agency – miejsce dla dziewczyn, które szukają nowej drogi dla siebie. Zaczęło się od kilku zupełnie niespodziewanych znajomości, jednej przyjaźni, dobrego pomysłu i dziesiątek aspiracji. Teraz moim celem, a jednocześnie misją jest dbanie o to, by dziewczyny, które będą w moim zespole, czuły się komfortowo i dobrze zarabiały.

Podróże po świecie, sukces i stabilizacja finansowa nie są dla wybranych. Są dla osób, które chcą działać i są gotowe, by to działanie podjąć. Już wcześniej pełniłam rolę przewodniczki kobiet, gdy jako trenerka personalna budowałam u swoich podopiecznych świadomość własnego ciała i jego potencjału. Walczyłam ze słabościami, które często istniały tylko przez błędne wyobrażenie o sobie. Wystarczyło pokazać inny punkt widzenia, by nie pozostał po nich ślad.

Dlatego teraz wiem, że moje doświadczenie, wiedza i rady przydadzą się zarówno młodym dziewczynom, jak i kobietom, które dopiero dojrzały do zmian w swoim życiu. W Kate’s Diary Agency jestem przewodniczką ambitnych kobiet – czy jesteś jedną z nich? 😉

Praca w moim zespole

Starannie selekcjonuję lokale do potencjalnej współpracy, a każde miejsce sprawdzam osobiście. To również ja dbam o dziewczyny po przyjeździe, a kiedy nie ma na miejscu jestem z Tobą w stałym kontakcie telefonicznym. Dziewczyny często śmieją się, że jestem nadopiekuńcza. Jednak absolutnie najważniejsze jest dla mnie Twoje poczucie bezpieczeństwa. Na pamiątkę mojej byłej pracy i pasji jako trenerka personalna pozostały mi tylko bicepsy, ale jeśli będzie trzeba – użyję ich, by Cię bronić!

Chcę, żebyś wiedziała, że zawsze możesz liczyć na moje wsparcie. Życzyłabym sobie, żebym na każdym kroku trafiała na osoby, których praca nie doprowadza do frustracji, lecz satysfakcjonuje. Dlatego właśnie takie miejsce staram się stworzyć dla Ciebie.

Praca w roli tancerki to też zalety, o których nie mówi się głośno. W nowej roli z pewnością podszkolisz umiejętności aktorskie, staniesz się bardziej otwarta i rozwiniesz swoją wrażliwość emocjonalną. Jednocześnie wzrosną Twoje zdolności negocjacyjne, a riposta stanie się naprawdę cięta. O zgromadzeniu ogromnego zasobu kosmetyków do makijażu chyba nie muszę wspominać?

Podjęcie decyzji o zmianie, zostawieniu tego co znane, chociaż niekoniecznie dobre, może być trudna. Jednak to właśnie najtrudniejsze rzeczy dają nam najwięcej satysfakcji.

A ja jestem tu, aby pomóc Ci w ich realizacji.

Kate :*

PLN Złoty polski
EUR Euro
Scroll to Top