Współpraca

Sięgnij po życie na własnych warunkach

W Kate’s Diary Agency sama decydujesz gdzie, jak długo i na jakich warunkach pracujesz. Bo Twoje życie to Twoje decyzje!

Chcesz spróbować, ale się wahasz?

W klubach pracują dziewczyny z różnych środowisk: studentki, młode mamy, kobiety szukające zmiany, profesjonalne tancerki. Wyjazd za granicę i wysokie zarobki dają im nowe możliwości rozwoju, poprawę poziomu życia czy zbudowanie poduszki finansowej.

Elastyczne warunki pracy sprawiają, że nie musisz z niczego rezygnować. To transakcja, w której zyskujesz.

68 dziewczyn w 8 krajach

W luksusowych klubach, w największych miastach w Europie. Łączą podróże z pracą, ciesząc się życiem na wysokim poziomie. Ty wybierasz, czy też chcesz dać sobie szansę na zmianę.

100% niezależności

Dzięki współpracy ze mną, nie zamykasz za sobą żadnych drzwi. Sama decydujesz, na jaki okres chcesz podpisać kontrakt. W moim zespole są dziewczyny, które zaczynały bez doświadczenia, jak również tancerki pracujące wcześniej w Polsce. Jedne mają kontrakty na kilka miesięcy, inne na kilka tygodni. Pozwól sobie spróbować.

W mojej ofercie znajdziesz coś dla siebie – sama decydujesz kiedy chcesz zacząć pracę

Praca tancerki od A do Z

Poznaj podstawowe wprowadzenie przed rozpoczęciem pracy. Czyli wszystko, co musisz wiedzieć, zanim zaczniesz!

Klub nocny

Dziewczyny w klubach nocnych pracują jako tancerki, które wykonują krótkie pokazy taneczne. Klienci mogą zaprosić daną tancerkę na drinka w lokalu lub wykupić pokaz prywatny. O bezpieczeństwo oraz prywatność dziewczyn dba ochrona, która jest w każdym klubie. Rozpoczynając pracę, możesz czuć się więc pewnie i komfortowo – nikt nie naruszy Twojej prywatnej przestrzeni.

Rola tancerek w klubie i ich zarobki

Tancerki są najważniejszymi pracownikami w klubie. W dużej mierze budują atmosferę danego miejsca oraz tworzą jego renomę. Oprócz stałej podstawy tancerki otrzymują również prowizję od wykonywanych tańców i drinków zakupionych przez gości klubu. Finalne zarobki są bardzo wysokie i uzależnione od Twojego zaangażowania oraz umiejętności.

Początkujące dziewczyny mają zapewnione szkolenie taneczne – nie musisz więc martwić się o brak doświadczenia. Podstawy Pole Dance są łatwe do opanowania, a jeżeli jesteś zainteresowana jego nauką, mam sprawdzoną szkołę taneczną w Kopenhadze. Jej właścicielka i doświadczona instruktorka Ksenia wprowadzi Cię w świat pole dance.

Możesz liczyć również na pomoc dziewczyn, które już od dłuższego czasu są tancerkami.

Starannie wyselekcjonowane kluby

Współpracuję jedynie z wysokiej klasy, wielokrotnie sprawdzonymi klubami. Dziewczyny pracują w najlepszych lokalach w dużych miastach, gdzie zarówno zarobki, jak i zasady współpracy są wyjątkowo atrakcyjne. Minimalny czas pobytu to dwa tygodnie – później możesz wziąć urlop, wrócić do Polski i spotkać się z bliskimi. Od Ciebie zależy, czy zdecydujesz się zmienić miasto, zrezygnować z pracy, czy też pozostać w danym lokalu. Szanuję Twoje wybory.

Bazując na doświadczeniu w prowadzeniu agencji, rekomenduję przynajmniej miesięczny okres współpracy z jednym klubem – to optymalny czas, aby zapoznać się z trybem pracy i atmosferą oraz ocenić warunki.

Oficjalny kontrakt i służbowe mieszkanie dla Ciebie

Podejmując współpracę, masz gwarancję legalnego zatrudnienia i opieki na miejscu. Poza wysokimi zarobkami oraz bezpieczeństwem otrzymujesz do dyspozycji w pełni wyposażone mieszkanie o wysokim standardzie i w dogodnej lokalizacji – zawsze blisko klubu. Przyjeżdżając, nie martwisz się o nic, ponieważ wszystkimi kwestiami logistycznymi i organizacyjnymi zajmuje się agencja. Możesz pewnie i z odwagą zacząć nowy etap w swoim życiu.

To tylko 2 proste kroki do życia na nowym poziomie…

1. Rozmowa telefoniczna

Cenię osobisty kontakt i autentyczność. Wiem też, że osobista rozmowa często pozwala na łatwiejsze poznanie sytuacji danej osoby i przełamanie początkowego, naturalnego skrępowania. Dlatego po złożeniu przez Ciebie aplikacji, skontaktuję się z Tobą i porozmawiam o dostępnych możliwościach.

Ważna jest m.in. Twoja dyspozycyjność i komunikatywna znajomość angielskiego. Nie jest to jednak warunek konieczny, ponieważ język obcy można szkolić na miejscu. Minimalny okres pracy w klubie to 2 tygodnie, ale najłatwiej zatrudnienie znajdują dziewczyny, które mogą zostać przez miesiąc, dwa lub nawet trzy. System pracy można ustalić indywidualnie, w zależności od Twojej sytuacji (np. studia lub macierzyństwo).

Po rozmowie telefonicznej otrzymasz również dodatkowe materiały drogą mailową, abyś mogła spokojnie zapoznać się z nimi w domu.

2. Przyjazd

Przyjazd do miasta, w którym będziesz pracować jest możliwy po dwóch tygodniach od momentu aplikacji. To okres niezbędny do zatroszczenia się o sprawy organizacyjne, takie jak mieszkanie czy formalności z klubem. Możesz również zdecydować się na późniejszy przyjazd – rozpoczęcie pracy po 2 tygodniach to opcja, nie obowiązek. 🙂

W dniu Twojego przylotu pomagam Ci osobiście lub, jeśli akurat nie ma mnie w mieście, pozostaję z Tobą w stałym kontakcie i pomagam Ci w każdym aspekcie: od podpisania umowy z klubem, aż do pokazania lokalu. Twój komfort jest najważniejszy, dlatego zawsze chętnie odpowiem na Twoje pytania lub spotkam się osobiście, aby porozmawiać.

.

Oficjalny kontrakt i służbowe mieszkanie dla Ciebie

Otrzymasz również przejrzyste instrukcje, które ułatwią Ci start w nowym mieście: mapę z najważniejszymi punktami (m.in. hotel, klub), listę sklepów i popularnych miejsc, które możesz odwiedzić w wolnym czasie.

EUR Euro