Kate's Diary

Pracuj na własnych zasadach i zarabiaj na swoje marzenia! 

Poznaj sprawdzone, poparte doświadczeniem techniki pracy w klubie nocnym dla każdej tancerki. To dla Ciebie przygotowałam wiedzę w pigułce dostępną już teraz w ebooku “Strptiz od A do Z”. 

Dlaczego powinnaś mieć ten przewodnik?

 • Będziesz sprzedawać każdy taniec i najdroższe szampany!
 • Zaczniesz uwodzić mężczyzn swoją kobiecością i pewnością siebie.
 • Nauczysz się kierować klientem tak, aby wydawał na Ciebie jak najwięcej, a na koniec zostawił jeszcze napiwek…
 • Dowiesz się, jak zarządzać pieniędzmi, by nie znikały zaraz po wypłacie, tylko realizowały Twoje plany.

Ten ebook ma jeden główny cel – zwiększać Twoje zarobki.

A co by było, gdybyś…

 • Zarabiała tyle pieniędzy, że mogłabyś spełnić każde swoje marzenie?
 • Nauczyłabyś się nie tylko zarabiać te pieniądze, ale także zarządzać nimi, aby mogły pracować na Ciebie? 
 • Mogła zwiedzić wiele krajów, a każda podróż byłaby jak na wyciągnięcie ręki?
 • Poznała inne dziewczyny i żyła w społeczności osób, które tak jak Ty dążą do życia lepszej jakości?

Ale czy to możliwe?

Na co dzień pomagam dziewczynom – zarówno początkującym, jak i tym z doświadczeniem – w branży rozrywki dla dorosłych. Nie tylko pomagam im wybrać kluby dostosowane do ich potrzeb, ale także maksymalizować zyski w pracy. Uczę skutecznych technik sprzedaży, negocjacji z klientem oraz pewności siebie w klubie. 

Z podopiecznymi buduję długotrwałe relacje – pracują tyle, ile są w stanie, a gdy po przerwie chcą wrócić ponownie do klubu, zwracają się do mnie. Daje im to poczucie bezpieczeństwa i stabilność – wiedzą, że zawsze znajdzie się dla nich propozycja pracy w dowolnym momencie. Wszystkie rady umieszczone w tym ebooku są wdrażane przez moje podopieczne w pracy i dają skutek w postaci przyjemnej pracy i dobrych zarobków.

Kim jestem?

Striptizerką, agentką, mentorką i założycielką licznych, dobrze prosperujących firm, które odniosły sukces, w przeciągu zaledwie kilku lat. Tworząc Striptiz od A do Z kierowałam się chęcią uświadomienia nowych pokoleń tancerek, w zawiłościach tego wymagającego zawodu. Przewodnik, który powstał w efekcie działań jest nieoczywisty, błyskotliwy i praktyczny. Dedykowany młodym, zagubionym dziewczynom stawiającym pierwsze kroki w świecie biznesu. Niewątpliwie jest to pozycja warta uwagi ze względu na swój pionierski charakter, śmiałość przełamywania tabu i praktyczną wiedzę popartą latami praktyki i doświadczenia zawodowego, którymi  zdecydowałam się podzielić, jako jedna z pierwszych kobiet na polskim rynku wydawniczym.

Chcesz zarabiać w klubie nawet kilka razy więcej niż teraz?

Jedyny  taki przewodnik, którego będziesz potrzebować, aby odnieść sukces zarówno na scenie, jak i poza nią.

 • Będziesz sprzedawać każdy taniec i najdroższe szampany.
 • Zaczniesz uwodzić mężczyzn swoją kobiecością i pewnością siebie.
 • Nauczysz się kierować klientem tak, by wydawał na Ciebie jak najwięcej, a na koniec zostawił jeszcze napiwek.
 • Dowiesz się, jak zarządzać pieniędzmi, by nie znikały zaraz po wypłacie, tylko realizowały Twoje plany.

Po raz pierwszy w Polsce STRIPTIZ od A do Z – to zestaw praktycznych informacji, który pomoże Ci w Twoim tanecznym biznesie.

Dopiero zaczynasz?

Dowiesz się, jak z wdziękiem prowadzić rozmowy i skutecznie sprzedawać prywatne tańce oraz szampany. Poznasz techniki lap dance i tańca na scenie, dzięki którym spojrzenia gości będą skupione tylko na Tobie.

Szybko staniesz się pewna siebie i z łatwością przejmiesz kontrolę nad sytuacją przy stoliku – zarabiając tak dużo, jak tylko chcesz.

A może masz już doświadczenie? 

Jeśli już od pewnego czasu pracujesz jako tancerka, musisz przyznać, że wiele się zmieniło.

Środowisko, właściciele klubów i same kluby. Dawne techniki nie są już tak zyskowne, dlatego pomogę Ci zmienić stare nawyki i pokażę nowe, skuteczne sposoby zwiększania zarobków. Dowiesz się, co zrobić, aby klienci byli bardziej hojni, a Twoja praca – przyjemniejsza i efektywna.

Jeśli już od pewnego czasu pracujesz jako tancerka, musisz przyznać, że wiele się zmieniło. Środowisko, właściciele klubów i same kluby. Dawne techniki nie są już tak zyskowne, dlatego pomożemy Ci odświeżyć stare nawyki i pokażemy nowe sposoby zwiększania zarobków. Dowiesz się, co zrobić, aby klienci byli bardziej hojni, a Twoja praca — przyjemniejsza i efektywna.

Sekrety skutecznej sprzedaży w klubie

Podczas tej części dowiesz się, jak poznać klienta i kierować Waszym spotkaniem za pomocą spersonalizowanych schematów rozmów, które pozwolą Ci sprzedać niejednego szampana. Pokażemy Ci, w jaki sposób uwodzić, by na tym zyskiwać.

Jak wejść do głowy klienta i wpływać na jego decyzje?

Od teraz wystarczy Ci rzut oka, by z łatwością rozszyfrować każdego klienta: od rozpoznania grubości jego portfela po rodzaj osobowości. Dowiesz się, jak regularnie zarabiać duże kwoty i przekonać do siebie każdego mężczyznę.

Taniec na scenie i sztuka uwodzenia

Oszałamiaj wyglądem i nie pozwól klientom oderwać od siebie wzroku! Poznasz sztuczki, które pozwolą Ci przykuć uwagę mężczyzn, a cenne relacje będziesz mogła wykorzystać także poza klubem. Pokażemy Ci, jak wydobyć z siebie i w 100% wykorzystać swoje kobiece przewagi.

Sposób myślenia oraz strategiczne podejście

Nie wystarczy być świetną tancerką i jeszcze lepszą uwodzicielką, by żyć komfortowo i na własnych zasadach. Musisz jeszcze wiedzieć, jak zorganizować wszystko to, co jest wokół zarabiania: relacje z innymi osobami, zarządzanie swoimi pieniędzmi, dbanie o dobre samopoczucie i pewność siebie. Pokażemy Ci, jak czuć się pewnie, żyć wygodnie i z przyjemnością realizować swoje marzenia.

Jestem doświadczoną tancerką, a teraz także Twoją mentorką. Znam klubową rzeczywistość na wylot i czuję się w niej jak ryby w wodzie. Sprawie, że Ty również się tak poczujesz-i nieźle na tym zarobisz.

Gdy zaczynałam, wszystkiego musiałam uczyć się na własną rękę. Wiele bym dała, aby taki przewodnik jak ten, był dostępny wcześniej. Pozwoliłoby to mi uniknąć wielu błędów, rozczarowań i niewykorzystanych szans.

Dlatego w przewodniku STRIPTIZ od A do Z znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, by zacząć karierę jako tancerka, a następnie podbić klubową branżę.

KUPUJĘ PRZEWODNIK DLA TANCEREK

Jeżeli zastanawiasz się, czy przewodnik STRIPTIZ od A do Z naprawdę Ci pomoże – masz ode mnie gwarancję! To pierwsze taki przewodnik w striptizie w Polsce, więc doskonale rozumiem, że możesz mieć wątpliwości. Dlatego otrzymujesz dodatkowo przy zakupie video z prezentacji scenicznej oraz podstaw figur w Pole Dance stosowane w klubie, plus darmową konsultację. (15 minut) Chcę, abyś była w 100% zadowolona.

Na tej propozycji możesz tylko zyskać-pewnie i bezpiecznie. Zaczynamy?

Chcę, żebyś wiedziała, że zawsze możesz liczyć na moje wsparcie. Życzyłabym sobie, żebym na każdym kroku trafiała na osoby, których praca nie doprowadza do frustracji, lecz satysfakcjonuje. Dlatego właśnie takie miejsce staram się stworzyć dla Ciebie.

Katarzyna Hajduk > KATE:*

PLN Złoty polski
EUR Euro
Scroll to Top