Kate's Diary

STRIPTIZ OD A DO Z w wyjątkowo niskiej cenie

Pracuj na własnych zasadach i zarabiaj na swoje marzenia! 

Poznaj sprawdzone, poparte doświadczeniem techniki pracy w klubie nocnym dla każdej tancerki. To dla Ciebie przygotowałam wiedzę w pigułce dostępną już teraz w ebooku “Strptiz od A do Z”. 

Dlaczego powinnaś mieć ten przewodnik?

  • Będziesz sprzedawać każdy taniec i najdroższe szampany!
  • Zaczniesz uwodzić mężczyzn swoją kobiecością i pewnością siebie.
  • Nauczysz się kierować klientem tak, aby wydawał na Ciebie jak najwięcej, a na koniec zostawił jeszcze napiwek…
  • Dowiesz się, jak zarządzać pieniędzmi, by nie znikały zaraz po wypłacie, tylko realizowały Twoje plany.

Ten ebook ma jeden główny cel – zwiększać Twoje zarobki.

I już dziś może być Twój w super promocyjnej cenie – specjalnie dla Ciebie, w podziękowaniu za to, że ze mną jesteś obniżyłam jego cenę aż o 122 zł.

Chcę, byś miała możliwość za symboliczną cenę posiąść wiedzę, która jest niezbędna na start Twojej przygody ze światem klubów nocnych i pracy jako tancerka.

“Striptiz od A do Z” może być dziś Twój za jedyne 67 zł.

A co by było, gdybyś…

  • Zarabiała tyle pieniędzy, że mogłabyś spełnić każde swoje marzenie?
  • Nauczyłabyś się nie tylko zarabiać te pieniądze, ale także zarządzać nimi, aby mogły pracować na Ciebie? 
  • Mogła zwiedzić wiele krajów, a każda podróż byłaby jak na wyciągnięcie ręki?
  • Poznała inne dziewczyny i żyła w społeczności osób, które tak jak Ty dążą do życia lepszej jakości?
Striptiz od A do Z

Ale czy to możliwe?

Na co dzień pomagam dziewczynom – zarówno początkującym, jak i tym z doświadczeniem – w branży rozrywki dla dorosłych. Nie tylko pomagam im wybrać kluby dostosowane do ich potrzeb, ale także maksymalizować zyski w pracy. Uczę skutecznych technik sprzedaży, negocjacji z klientem oraz pewności siebie w klubie. 

Z podopiecznymi buduję długotrwałe relacje – pracują tyle, ile są w stanie, a gdy po przerwie chcą wrócić ponownie do klubu, zwracają się do mnie. Daje im to poczucie bezpieczeństwa i stabilność – wiedzą, że zawsze znajdzie się dla nich propozycja pracy w dowolnym momencie. Wszystkie rady umieszczone w tym ebooku są wdrażane przez moje podopieczne w pracy i dają skutek w postaci przyjemnej pracy i dobrych zarobków.

Po raz pierwszy w Polsce “STRIPTIZ od A do Z “ – to zestaw praktycznych informacji, który pomoże Ci w Twoim tanecznym biznesie.

Dopiero zaczynasz?

Dowiesz się, jak z wdziękiem prowadzić rozmowy i skutecznie sprzedawać prywatne tańce oraz szampany. Poznasz techniki lap dance i tańca na scenie, dzięki którym spojrzenia gości będą skupione tylko na Tobie.

Szybko staniesz się pewna siebie i z łatwością przejmiesz kontrolę nad sytuacją przy stoliku – zarabiając tak dużo, jak tylko chcesz.

A może masz już doświadczenie?

Jeśli już od pewnego czasu pracujesz jako tancerka, musisz przyznać, że wiele się zmieniło.

Środowisko, właściciele klubów i same kluby. Dawne techniki nie są już tak zyskowne, dlatego pomogę Ci zmienić stare nawyki i pokażę nowe, skuteczne sposoby zwiększania zarobków. Dowiesz się, co zrobić, aby klienci byli bardziej hojni, a Twoja praca – przyjemniejsza i efektywna.

Jeżeli zastanawiasz się, czy przewodnik STRIPTIZ od A do Z naprawdę Ci pomoże – masz ode mnie gwarancję! To pierwszy taki przewodnik w Polsce o striptizie.

Zobacz, co o e-booku mówią klientki!

Książka dobrze napisana, szybko się ją czyta. Obrazki są przecudowne.

Zawiera dużo wiedzy i sposobów na klienta, ale też na to, żeby samej poprawić swoje życie. I faktycznie tłumaczy na czym polega praca tancerki (nie jest łatwa).

Warto zapoznać się z nią przed rozpoczęciem pracy, bo mało co wygląda tak jak można to znaleźć w internecie… Warto też przeczytać ją tak po prostu, bo zgromadzone informacje są naprawdę ciekawe.

Joanna

Polecam z całego serca dla każdej początkującej tancerki (a także tych, które już tańczą i chcą odświeżyć swoją wiedzę). Dużo merytorycznej wiedzy i hacków, aby faktycznie zarabiać jak najlepiej w klubie. Wszystko, czego potrzebujesz – czyli jak zacząć, jak rozmawiać z klientami, jakie są typy klientów i co zrobić, żeby zarobione pieniądze nie znikały tylko zostały zainwestowane 🙂

Amelia

Bardzo pomocne, dużo merytorycznej wiedzy szczególnie dla początkujących tancerek!

Dominika

PLN Złoty polski
EUR Euro
Scroll to Top