STRIPTIZ OD A DO Z – Przewodnik Dla Tancerek

Chcesz zarabiać w klubie nawet kilka razy więcej niż teraz?

Jedyny  taki przewodnik, którego będziesz potrzebować, aby odnieść sukces zarówno na scenie, jak i poza nią.

 • Będziesz sprzedawać każdy taniec i najdroższe szampany.
 • Zaczniesz uwodzić mężczyzn swoją kobiecością i pewnością siebie.
 • Nauczysz się kierować klientem tak, by wydawał na Ciebie jak najwięcej, a na koniec zostawił jeszcze napiwek.
 • Dowiesz się, jak zarządzać pieniędzmi, by nie znikały zaraz po wypłacie, tylko realizowały Twoje plany.

Ten przewodnik ma jeden główny cel — zwiększać Twoje zarobki

Po raz pierwszy w Polsce STRIPTIZ od A do Z – to zestaw praktycznych informacji, który pomoże Ci w Twoim tanecznym biznesie.

Nie mogę się doczekać, aby spotkać Cię na jednym z moim przyszłych szkoleń i pokazać Ci jak możesz poszerzyć Swoje własne  horyzonty. Pracując w całej Europie, w najlepszych klubach, cały czas ucząc najlepsze dziewczyny, gdziekolwiek się udałam, stworzyłam ten przewodnik, aby z Tobą podzielić się moją wiedzą. Chcę abyś odniosła sukces, który ja miałam przechodząc po drodze przez proces prób i błędów. Wiem, że chcesz maksymalnie wykorzystać swój czas w klubie i przemyślanie. Jak wiesz, czas to pieniądz!

Jak z wdziękiem prowadzić rozmowy i skutecznie sprzedawać prywatne tańce oraz szampany. Poznasz techniki lap dance i tańca na scenie, dzięki którym spojrzenia gości będą skupione tylko na Tobie. Szybko staniesz się pewna siebie i z łatwością przejmiesz kontrolę nad sytuacją przy stoliku — zarabiając tak dużo, jak tylko chcesz. 

Jeśli już od pewnego czasu pracujesz jako tancerka, musisz przyznać, że wiele się zmieniło. Środowisko, właściciele klubów i same kluby. Dawne techniki nie są już tak zyskowne, dlatego pomożemy Ci odświeżyć stare nawyki i pokażemy nowe sposoby zwiększania zarobków. Dowiesz się, co zrobić, aby klienci byli bardziej hojni, a Twoja praca — przyjemniejsza i efektywna.

To nie jest szkolenie, które po prostu powie Ci, jak zarabiać więcej. Ono Cię dokładnie do tego przygotuje: emocjonalnie, fizycznie, a przede wszystkim biznesowo. Dostajesz gotowe rozwiązania, które możesz zastosować od zaraz, by komfortowo i z uwodzicielską klasą zwiększać swoje zarobki.

Sekrety skutecznej sprzedaży w klubie

Podczas tej części dowiesz się, jak poznać klienta i kierować Waszym spotkaniem za pomocą spersonalizowanych schematów rozmów, które pozwolą Ci sprzedać niejednego szampana. Pokażemy Ci, w jaki sposób uwodzić, by na tym zyskiwać.

Jak wejść do głowy klienta i wpływać na jego decyzje?

Od teraz wystarczy Ci rzut oka, by z łatwością rozszyfrować każdego klienta: od rozpoznania grubości jego portfela po rodzaj osobowości. Dowiesz się, jak regularnie zarabiać duże kwoty i przekonać do siebie każdego mężczyznę.

Taniec na scenie i sztuka uwodzenia

Oszałamiaj wyglądem i nie pozwól klientom oderwać od siebie wzroku! Poznasz sztuczki, które pozwolą Ci przykuć uwagę mężczyzn, a cenne relacje będziesz mogła wykorzystać także poza klubem. Pokażemy Ci, jak wydobyć z siebie i w 100% wykorzystać swoje kobiece przewagi.

Sposób myślenia oraz strategiczne podejście

Nie wystarczy być świetną tancerką i jeszcze lepszą uwodzicielką, by żyć komfortowo i na własnych zasadach. Musisz jeszcze wiedzieć, jak zorganizować wszystko to, co jest wokół zarabiania: relacje z innymi osobami, zarządzanie swoimi pieniędzmi, dbanie o dobre samopoczucie i pewność siebie. Pokażemy Ci, jak czuć się pewnie, żyć wygodnie i z przyjemnością realizować swoje marzenia.

TAK, CHCĘ WZIĄĆ UDZIAŁ!

Od kogo będziesz się uczyć? 

Jestem doświadczoną tancerką, a teraz także Twoją mentorką. Znam klubową rzeczywistość na wylot i czuję się w niej jak ryby w wodzie. Sprawie, że Ty również się tak poczujesz-i nieźle na tym zarobisz.

Gdy zaczynałam, wszystkiego musiałam uczyć się na własną rękę. Wiele bym dała, aby taki przewodnik jak ten, był dostępny wcześniej. Pozwoliłoby to mi uniknąć wielu błędów, rozczarowań i niewykorzystanych szans.

Dlatego w przewodniku STRIPTIZ od A do Z znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, by zacząć karierę jako tancerka, a następnie podbić klubową branżę.

PRZEWODNIK DLA TANCEREK

Początkujące i Doświadczone Tancerki

SZKOLENIE STRIP SYSTEM

Kate’s Diary Agency

ZAPISZ SIĘ NA SZKOLENIE!

  Imię i nazwisko *

  Adres e-mail *

  Doświadczenie *

  * Wymagane jest wypełnienie tego pola.


  100% SATYSFAKCJI

  Jeżeli zastanawiasz się, czy przewodnik STRIPTIZ od A do Z naprawdę Ci pomoże – masz odemnie gwarancję! To pierwsze taki przewodnik w striptizie w Polsce, więc doskonale rozumiem, że możesz mieć wątpliwości. Dlatego otrzymujesz dodatkowo przy zakupie video z prezentacji scenicznej oraz podstaw figur w Pole Dance stosowane w klubie, plus darmową konsultację. (15 minut) Chcę, abyś była w 100% zadowolona.

  Na tej propozycji możesz tylko zyskać-pewnie i bezpiecznie. Zaczynamy?

  Chcę, żebyś wiedziała, że zawsze możesz liczyć na moje wsparcie. Życzyłabym sobie, żebym na każdym kroku trafiała na osoby, których praca nie doprowadza do frustracji, lecz satysfakcjonuje. Dlatego właśnie takie miejsce staram się stworzyć dla Ciebie.

  Umów się ze mną na spotkanie ONLINE w dogodnym dla Ciebie terminie, na którym omówimy najistotniejsze kwestie związane z pracą w klubie. Konsultacje indywidualne są dla Ciebie, jeśli chcesz zaplanować swoją indywidualną ścieżkę nauki z poszczególnych tematów. Takie konsultacje spełnią Twoje zainteresowanie i indywidualne oczekiwanie.

  Katarzyna Hajduk > KATE:*

  PLN Złoty polski
  EUR Euro