STRIP SYSTEM - SZKOLENIA DLA TANCEREK – Kate's Diary (Kate's Diary Agency Katarzyna Hajduk)

STRIP SYSTEM – SZKOLENIA DLA TANCEREK

Chcesz zarabiać w klubie nawet kilka razy więcej niż teraz?

Poznaj szkolenie STRIP SYSTEM, dzięki któremu:

 • Będziesz sprzedawać każdy taniec i najdroższe szampany.
 • Zaczniesz uwodzić mężczyzn swoją kobiecością i pewnością siebie.
 • Nauczysz się kierować klientem tak, by wydawał na Ciebie jak najwięcej, a na koniec zostawił jeszcze napiwek.
 • Dowiesz się, jak zarządzać pieniędzmi, by nie znikały zaraz po wypłacie, tylko realizowały Twoje plany.

Ten kurs ma jeden główny cel — zwiększać Twoje zarobki

STRIP SYSTEM to praktyczne szkolenia dla tancerek.

Jestem w tej branży od lat — wiem, co i jak działa. Techniki, które tu poznasz, pozwoliły nam stać się najlepiej zarabiającymi tancerkami w Europie. Kilka tysięcy w jedną noc? Żaden problem.

Teraz chcę, żebyś Ty mogła powtórzyć mój sukces.

Jak z wdziękiem prowadzić rozmowy i skutecznie sprzedawać prywatne tańce oraz szampany. Poznasz techniki lap dance i tańca na scenie, dzięki którym spojrzenia gości będą skupione tylko na Tobie. Szybko staniesz się pewna siebie i z łatwością przejmiesz kontrolę nad sytuacją przy stoliku — zarabiając tak dużo, jak tylko chcesz. 

Jeśli już od pewnego czasu pracujesz jako tancerka, musisz przyznać, że wiele się zmieniło. Środowisko, właściciele klubów i same kluby. Dawne techniki nie są już tak zyskowne, dlatego pomożemy Ci odświeżyć stare nawyki i pokażemy nowe sposoby zwiększania zarobków. Dowiesz się, co zrobić, aby klienci byli bardziej hojni, a Twoja praca — przyjemniejsza i efektywna.

To nie jest szkolenie, które po prostu powie Ci, jak zarabiać więcej. Ono Cię dokładnie do tego przygotuje: emocjonalnie, fizycznie, a przede wszystkim biznesowo. Dostajesz gotowe rozwiązania, które możesz zastosować od zaraz, by komfortowo i z uwodzicielską klasą zwiększać swoje zarobki.

Sekrety skutecznej sprzedaży w klubie

Podczas tej części dowiesz się, jak poznać klienta i kierować Waszym spotkaniem za pomocą spersonalizowanych schematów rozmów, które pozwolą Ci sprzedać niejednego szampana. Pokażemy Ci, w jaki sposób uwodzić, by na tym zyskiwać.

Jak wejść do głowy klienta i wpływać na jego decyzje?

Od teraz wystarczy Ci rzut oka, by z łatwością rozszyfrować każdego klienta: od rozpoznania grubości jego portfela po rodzaj osobowości. Dowiesz się, jak regularnie zarabiać duże kwoty i przekonać do siebie każdego mężczyznę.

Taniec na scenie i sztuka uwodzenia

Oszałamiaj wyglądem i nie pozwól klientom oderwać od siebie wzroku! Poznasz sztuczki, które pozwolą Ci przykuć uwagę mężczyzn, a cenne relacje będziesz mogła wykorzystać także poza klubem. Pokażemy Ci, jak wydobyć z siebie i w 100% wykorzystać swoje kobiece przewagi.

Sposób myślenia oraz strategiczne podejście

Nie wystarczy być świetną tancerką i jeszcze lepszą uwodzicielką, by żyć komfortowo i na własnych zasadach. Musisz jeszcze wiedzieć, jak zorganizować wszystko to, co jest wokół zarabiania: relacje z innymi osobami, zarządzanie swoimi pieniędzmi, dbanie o dobre samopoczucie i pewność siebie. Pokażemy Ci, jak czuć się pewnie, żyć wygodnie i z przyjemnością realizować swoje marzenia.

TAK, CHCĘ WZIĄĆ UDZIAŁ!

Od kogo będziesz się uczyć? 

Jestem doświadczoną tancerką, a teraz także Twoją mentorką. Znam klubową rzeczywistość na wylot i czuję się w niej jak ryby w wodzie. Sprawie, że Ty również się tak poczujesz-i nieźle na tym zarobisz.

Gdy zaczynałam, wszystkiego musiałam uczyć się na własną rękę. Wiele bym dała, aby taki kurs jak ten, był dostępny wcześniej. Pozwoliłoby to mi uniknąć wielu błędów, rozczarowań i niewykorzystanych szans.

Dlatego w tym kursie znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, by zacząć karierę jako tancerka, a następnie podbić klubową branżę.

KURS ONLINE

Początkujące i Doświadczone Tancerki

SZKOLENIE STRIP SYSTEM

Kate’s Diary Agency

ZAPISZ SIĘ NA SZKOLENIE!

  Imię i nazwisko *

  Adres e-mail *

  Doświadczenie *

  * Wymagane jest wypełnienie tego pola.


  100% SATYSFAKCJI

  Jeżeli zastanawiasz się, czy program Strip System NAPRAWDĘ Ci pomoże – masz odde mnie gwarancję! To pierwsze takie szkolenie w Polsce, więc doskonale rozumiem, że możesz mieć wątpliwości. Dlatego otrzymujesz przy zakupie dowolnego pakietu darmową konsultację. (15 minut) Chcę, abyś była w 100% zadowolona.

  Na tej propozycji możesz tylko zyskać-pewnie i bezpiecznie. Zaczynamy?

  Chcę, żebyś wiedziała, że zawsze możesz liczyć na moje wsparcie. Życzyłabym sobie, żebym na każdym kroku trafiała na osoby, których praca nie doprowadza do frustracji, lecz satysfakcjonuje. Dlatego właśnie takie miejsce staram się stworzyć dla Ciebie.

  Umów się ze mną na spotkanie ONLINE w dogodnym dla Ciebie terminie, na którym omówimy najistotniejsze kwestie związane z pracą w klubie. Konsultacje indywidualne są dla Ciebie, jeśli chcesz zaplanować swoją indywidualną ścieżkę nauki z poszczególnych tematów. Takie konsultacje spełnią Twoje zainteresowanie i indywidualne oczekiwanie.

  Katarzyna Hajduk > KATE:*

  PLN Złoty polski
  EUR Euro