STRIP SYSTEM - SZKOLENIA DLA TANCEREK – Kate's Diary (Kate's Diary Agency Katarzyna Hajduk)

STRIP SYSTEM – SZKOLENIA DLA TANCEREK

Chcesz zarabiać w klubie nawet kilka razy więcej niż teraz?

Poznaj szkolenie Strip System, dzięki któremu:

 • Będziesz sprzedawać każdy taniec i najdroższe szampany.
 • Zaczniesz uwodzić mężczyzn swoją kobiecością i pewnością siebie.
 • Nauczysz się kierować klientem tak, by wydawał na Ciebie jak najwięcej, a na koniec zostawił jeszcze napiwek.
 • Dowiesz się, jak zarządzać pieniędzmi, by nie znikały zaraz po wypłacie, tylko realizowały Twoje plany.

Ten kurs ma jeden główny cel – zwiększać Twoje zarobki

STRIP SYSTEM to pierwsze w Polsce praktyczne szkolenia dla tancerek od tancerek.

Jesteśmy w tej branży od lat – wiemy co i jak działa. Techniki, które tu poznasz, pozwoliły nam stać się najlepiej zarabiającymi tancerkami w Europie. Kilka tysięcy w jedną noc? Żaden problem.

Teraz chcemy, żebyś Ty mogła powtórzyć nasz sukces.

Jak z wdziękiem prowadzić rozmowy i skutecznie sprzedawać prywatne tańce oraz szampany. Poznasz techniki lap dance i tańca na scenie, dzięki którym spojrzenia gości będą skupione tylko na Tobie. Szybko staniesz się pewna siebie i z łatwością przejmiesz kontrolę nad sytuacją przy stoliku – zarabiając tak dużo, jak tylko chcesz. 

Jeśli już od pewnego czasu pracujesz jako tancerka, musisz przyznać, że wiele się zmieniło. Środowisko, właściciele klubów i same kluby. Dawne techniki nie są już tak zyskowne, dlatego pomożemy Ci odświeżyć stare nawyki i pokażemy nowe sposoby zwiększania zarobków. Dowiesz się, co zrobić, aby klienci byli bardziej hojni, a Twoja praca – przyjemniejsza i efektywna.

To nie jest szkolenie, które po prostu powie Ci, jak zarabiać więcej. Ono Cię dokładnie do tego przygotuje: emocjonalnie, fizycznie, a przede wszystkim biznesowo. Dostajesz gotowe rozwiązania, które możesz zastosować od zaraz, by komfortowo i z uwodzicielską klasą zwiększać swoje zarobki.

Jak wygląda szkolenie?

Kurs podzieliłyśmy na 4 kluczowe w biznesie klubowym obszary – z nami opanujesz je do perfekcji.

Jeśli chcesz coś robić – rób to dobrze, czyli zostań tancerką w profesjonalny sposób.

Sekrety skutecznej sprzedaży w klubie

Podczas tej części dowiesz się, jak poznać klienta i kierować Waszym spotkaniem za pomocą spersonalizowanych schematów rozmów, które pozwolą Ci sprzedać niejednego szampana. Pokażemy Ci, w jaki sposób uwodzić, by na tym zyskiwać.

Jak wejść do głowy klienta i wpływać na jego decyzje?

Od teraz wystarczy Ci rzut oka, by z łatwością rozszyfrować każdego klienta: od rozpoznania grubości jego portfela po rodzaj osobowości. Dowiesz się, jak regularnie zarabiać duże kwoty i przekonać do siebie każdego mężczyznę.

Taniec na scenie i sztuka uwodzenia

Oszałamiaj wyglądem i nie pozwól klientom oderwać od siebie wzroku! Poznasz sztuczki, które pozwolą Ci przykuć uwagę mężczyzn, a cenne relacje będziesz mogła wykorzystać także poza klubem. Pokażemy Ci, jak wydobyć z siebie i w 100% wykorzystać swoje kobiece przewagi.

Sposób myślenia oraz strategiczne podejście

Nie wystarczy być świetną tancerką i jeszcze lepszą uwodzicielką, by żyć komfortowo i na własnych zasadach. Musisz jeszcze wiedzieć, jak zorganizować wszystko to, co jest wokół zarabiania: relacje z innymi osobami, zarządzanie swoimi pieniędzmi, dbanie o dobre samopoczucie i pewność siebie. Pokażemy Ci, jak czuć się pewnie, żyć wygodnie i z przyjemnością realizować swoje marzenia.

TAK, CHCĘ WZIĄĆ UDZIAŁ!

Od kogo będziesz się uczyć? 

Jesteśmy doświadczonymi tancerkami, a teraz także Twoimi mentorkami. Znamy klubową rzeczywistość na wylot i czujemy się w niej jak ryby w wodzie. Sprawimy, że Ty również się tak poczujesz – i nieźle na tym zarobisz.

KATE -> Katarzyna Hajduk

Właściciel & Kreator STRIP SYSTEM Lider Biznesu Klubowego

Doświadczenie:

Od 2 lat tancerka w klubach w największych miastach Europy. Zna system funkcjonowania klubów w 8 krajach, założycielka Kate’s Diary Agency. 

Specjalizacja szkoleniowa:

Prezentacja sceniczna i wywieranie wpływu w rozmowie z klientem.

Misja: Przeszłam przez długi proces prób i nauki na błędach, zanim odniosłam sukces w tej branży. Na szczęście Ty możesz iść prosto do celu. Na szkoleniu chcę podzielić się swoją wiedzą, abyś mogła uniknąć błędów i od razu odnieść sukces.

INGA -> Inga Graff

Konsultantka Biznesu Klubowego

Doświadczenie:

Od 4 lat tancerka w Szwajcarii, zna ich systemy klubowe na wylot.

Specjalizacja szkoleniowa:

specjalistka szampana biznesu.

Misja: Pomogę Ci zwiększyć pewność siebie – zarówno w biznesie, jak i życiu. Pokażę Ci, jak z łatwością zyskiwać uwagę i szacunek mężczyzn, a także zachwycać ich swoją klasą.

ANA

Konsultantka Biznesu Klubowego

Doświadczenie:

kierowniczka polskiego lokalu ze striptizem, kiedyś kelnerka w klubach.

Specjalizacja szkoleniowa:

techniki negocjacyjne i systemy sprzedażowe.

Misja: Pokażę Ci, jak odpowiedź “nie” zmienić na “tak” i zarabiać na własnych warunkach.

Gdy zaczynałyśmy, wszystkiego musiałyśmy uczyć się na własną rękę. Wiele byśmy dały, aby taki kurs jak ten, był dostępny wcześniej. Pozwoliłoby to nam uniknąć wielu błędów, rozczarowań i niewykorzystanych szans.

Dlatego w tym kursie znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, by zacząć karierę jako tancerka, a następnie podbić klubową branżę.

KURS ONLINE

Początkujące i Doświadczone Tancerki


Szkolenie STRIP SYSTEM

Kate’s Diary Agency

ZAPISZ SIĘ NA SZKOLENIE!

  Adres e-mail *

  * Wymagane jest wypełnienie tego pola.


  100% SATYSFAKCJI

  Jeżeli zastanawiasz się, czy nasz program Strip System NAPRAWDĘ Ci pomoże – masz od nas gwarancję! To pierwsze takie szkolenie w Polsce, więc doskonale rozumiemy, że możesz mieć wątpliwości. Dlatego otrzymujesz przy zakupie dowolnego pakietu darmową konsultacje. Chcemy, abyś była w 100% zadowolona.

  Na tej propozycji możesz tylko zyskać – pewnie i bezpiecznie. Zaczynamy?

  Indywidualne Konsultacje. Jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci rozpoznać i pokonać przeszkody, opracowując odpowiednie strategie radzenia sobie z nimi.

  UMÓW SIĘ NA ROZMOWĘ ONLINE Z

  Chcę, żebyś wiedziała, że zawsze możesz liczyć na nasze wsparcie. Życzyłabym sobie, żebym na każdym kroku trafiała na osoby, których praca nie doprowadza do frustracji, lecz satysfakcjonuje. Dlatego właśnie takie miejsce staramy się stworzyć dla Ciebie.

  Jest to spotkanie online w dogodnym dla Ciebie terminie, na którym omówimy najistotniejsze kwestie związane z pracą w klubie. Konsultacje indywidualne są dla Ciebie, jeśli chcesz zaplanować swoją indywidualną ścieżkę nauki z poszczególnych tematów. Takie konsultacje spełnią Twoje zainteresowanie i indywidualne oczekiwanie.

  Katarzyna Hajduk:*

  PLN Złoty polski
  EUR Euro