Kate's Diary

Cześć, dziewczyny! Tym, które lubią naturalnie, to i owo w sobie podkreślić. Jako dopełnienie i uzupełnienie.

Opalanie natryskowe powstało z miłości do pięknego ciała i jako sposób na spędzanie czasu z innymi kobietami. Piękna I zdrowa opalenizna w zaledwie 15 min. Najbardziej pożądany zabieg sezonu.

Moim celem jest, aby PIĘKNO stało się Twoim drugim JA. Ot… tak po prostu.

KIEDY NAJLEPIEJ SIĘGNĄĆ PO OPALENIZNĘ W SPRAYU?

  • Kolor na co dzień
  • Wesela
  • Imprezy formalne
  • Zdjęcia
  • W pracy jako tancerka
  • Wakacje

POZWÓL, ŻE PRZYNIOSĘ CI TROCHĘ SŁOŃCA:)

Przyjmuje w domu > Możliwość dojazdu do klientki na terenie Kopenhagi. Dla Ciebie tancerko jestem zawsze dyspozycyjna w czasie moich podróży do Ciebie do klubu. Masz ze mną kontakt :*

PEWNOŚĆ SIEBIE ZACZYNA SIĘ OD PIĘKNEJ OPALENIZNY

GOTOWA DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ?

Umieszczam wszystkie potrzebne wskazówki dotyczące opalania natryskowego w jednym miejscu, abyś mogła szybko znaleźć odpowiedzi na wszystkie Swoje pytania!

PRAKTYCZNE WSKAZÓWKI DOTYCZĄCE OPALANIA NATRYSKOWEGO

Sprawdź to! 🙂

CO MUSISZ WIEDZIEĆ PRZED OPALANIEM NATRYSKOWYM

Zadbaj o kilka szczegółów po zabiegu, aby jak najlepiej utrzymać opaleniznę, możesz również zdecydować jak intensywny efekt będzie na Twoim ciele – im dłużej będziesz trzymać preparat, tym uzyskasz głębszy odcień opalenizny.

OPALANIE NATRYSKOWE – JAK SIĘ ODPOWIEDNIO PRZYGOTOWAĆ?

48 godzin przed zabiegiem/ Dwa dni przed zabiegiem

Co najmniej dwie doby przed zabiegiem wykonaj ewentualną depilację. Zaraz po depilacji pory skórne są otwarte i dlatego wykonanie depilacji przed zabiegiem byłoby równoznaczne z powstaniem ciemnych kropek w porach. Jeśli odczekasz 48 godzin, pory zostaną zamknięte, a Ty będziesz zadowolona z efektu opalania.

Ps.: przy laserowym usuwaniu owłosienia oraz wosku odczekaj od 5 do 7 dni.

24 godziny przed zabiegiem/ Dzień przed zabiegiem

 Dzień przed zabiegiem najlepiej wykonaj delikatny peeling całego ciała -. Zwróć szczególną uwagę na miejsca, takie jak łokcie, kolana, czy też inne wysuszone obszary. Do peelingu użyj rękawicę pelengową. Nie stosuj klasycznych scrubów do peelingu, często pozostawiają pozostałości tłustej warstwy na skórze. Przed opalaniem unikaj stosowania mocnego mydła, produktów z wysokim pH, między innymi na bazie ekstraktów, olejków lub innego typu nawilżaczy. Unikniesz problemu z równomiernym rozprowadzeniem samoopalacza i powstawaniem smug.  Produkty z dodatki okluzyjnymi stanowią również barierę dla skóry i blokują wpływ środków opalających. Zagwarantuj sobie piękną i równomierną opaloną skórę pamiętając i stosując się do tych wskazówek.

W dniu opalania natryskowego

W tym samym dniu pamiętaj o tym, aby nie nakładać na skórę żadnego kremu lub balsamu nawilżającego, nie używaj perfum, dezodorantów ani makijażu. Przed samym nałożeniem samoopalacza, skóra powinna być czysta i sucha – Wyjątkiem są miejsca takie jak łokcie i kolana, które mają tendencję do szybszego wchłaniania substancji opalającej. Aby uniknąć zbyt intensywnej opalenizny w tych miejscach, posmaruj je minimalną ilością balsamu nawilżającego. Zaopatrz się w ciemne ubrania, które pomogą Ci zminimalizować ryzyko, że resztki produktu zabarwią jasne Twoje ubranie. Wybierz takie rzeczy, w których jest Ci luźno i wygodne dzięki temu unikniesz wytarcia jeszcze nie do końca wchłoniętego produktu do opalania ze swojej skóry.

WSKAZÓWKI PO OPALANIU NATRYSKOWYM

Po upływie od 1 do 3 godzin weź minutowy prysznic pod letnią wodą. W ten sposób pozbędziesz się resztek bronzera, substancje aktywne dalej będą działać, nadając Twojej skórze pogłębiający się efekt brązu. Istotne jest przestrzeganie odpowiedniej temperatury, ponieważ gorąca woda może spowodować zatrzymanie rozwoju opalenizny.

Podczas prysznica użyj zwykłej wody, bez dodatkowych żeli do mycia.  Zastosowanie w pierwszej dobie po zabiegu mogłoby zaburzyć wnikanie preparatu w skórę. Pamiętaj o delikatnym osuszeniu skóry ręcznikiem, bez intensywnego pocierania. Następnie możesz już założyć ulubione ubrania bez obaw o to, że się pobrudzą resztkami produktu samoopalającego.

JAK DBAĆ O SKÓRĘ PO OPALANIU NATRYSKOWYM?

Warto regularnie nawilżać skórę dzięki temu wydłużysz żywotność swojej opalenizny.

Prysznic zupełnie już normalny możesz wziąć dopiero po 8 godzinach od pierwszego letniego prysznica – Preparat wchłonął się całkowicie, a opalenizna została utrwalona w zewnętrznej warstwie Twojej skóry. Możesz użyć swoich kosmetyków do mycia bez względu na to, jaki jest ich skład lub PH.

Aby utrzymać dłuższy efekt opalenizny, codziennie nawilżaj swoją skórę, unikaj długiego przebywania w wodzie zwłaszcza chlorowanej. Pamiętając o tych kilku krokach, zagwarantujesz sobie najdłuższy możliwy czas z estetyczną opalenizną nawet do 14 dni.  Jeżeli chciałabyś się cieszyć jeszcze dłuższą opalenizną, wystarczy, że ponownie wykonasz opalanie natryskowe.

Opalanie natryskowe to taki styl życia… Na każdą okazję! Rozwiązanie tak naturalnie wyglądające, że nigdy byś nie pomyślała, że to opalenizna w sprayu!

Przygotowanie do opalania trwa około 5-10 minut, natomiast sam zabieg to około 20 minut. Zabieg opalania wykonuję w mojej przenośnej kabinie.

Jeśli masz dodatkowe pytania lub wątpliwości, po prostu zadzwoń lub wyślij SMS-a pod numer +45 51235175. Chętnie pomogę.

KATE: <Katarzyna Hajduk> :*

PLN Złoty polski
EUR Euro
Scroll to Top