O mnie

Nazywam się Katarzyna Hajduk i jestem założycielką Kate’s Diary Agency.

Na stałe mieszkam i pracuję w Danii, ale obecnie bardzo często podróżuję po Europie. Stworzyłam Kate’s Diary Agency – miejsce dla dziewczyn, które szukają nowej drogi dla siebie. Zaczęło się od kilku zupełnie niespodziewanych znajomości, jednej przyjaźni, dobrego pomysłu i dziesiątek aspiracji.

Teraz moim celem, a jednocześnie misją jest dbanie o to, by dziewczyny, które będą w moim zespole, czuły się komfortowo i dobrze zarabiały.

Zostań tancerką i pracuj na własnych zasadach

Kate’s Diary Agency – dlaczego warto?

Każdego dnia rozmawiam z dziewczynami, które są zainteresowane dołączeniem do mojego zespołu. Dostaję wiele pytań o charakter i system pracy, europejskie miasta oraz długość wyjazdów. Pytania często się powielają, dlatego dzisiejszy wpis będzie zbiorową odpowiedzią na ciekawość i niewypowiedziane wątpliwości tych z was, które chcą rozpocząć współpracę, tylko… może jeszcze trochę się wahają? 😉

Starannie wyselekcjonowane kluby

Podróże po Europie

Praca tancerki i hostessy w moim zespole jest nierozerwalnie związana z podróżami. Jak częstymi? To zależy tylko od Ciebie. Współpracuję z klubami nocnymi w największych europejskich miastach i właśnie tam wysyłam moje podopieczne. Sama decydujesz do jakiego miasta i na jak długo chciałabyś wyjechać. 2-3 dziewczyny często wybierają jeden klub i wspólnie zaczynają w nim pracę. Zawsze możesz też liczyć na wsparcie bardziej doświadczonych tancerek i właściciela klubu. Aby zadbać o Twój komfort oraz bezpieczeństwo, z każdym spotkałam się osobiście i ustaliłam warunki współpracy.

100% niezależności

Praca na terenie największych europejskich wydarzeń

Hostessy z Kate’s Diary Agency są obecne na największych wydarzeniach ze świata biznesu. Zdobywają doświadczenie na międzynarodowych targach i nawiązują kontakty, które mogą zaprocentować w przyszłości. Każdy dzień to inwestycja w siebie i swój rozwój zawodowy. Jednym z ostatnich wydarzeń, na którym pojawiłam się razem z dziewczynami z mojego zespołu były targi BAUMA 2019. Takie wydarzenia pozwalają dziewczynom poznać środowisko biznesowe i poprawić zdolności językowe (hostessy muszą komunikatywnie mówić po angielsku).

Elastyczny czas pracy

Decydujesz nie tylko o tym, gdzie, ale również jak długo pracujesz. W zależności od Twojej dyspozycyjności możesz podpisać kontrakt na 2 tygodnie lub kilka miesięcy Wiele dziewczyn zaczyna od miesięcznych umów – 30 dni wystarczy, by poznać dany klub i inne tancerki, a tym samym zdecydować, czy to miejsce, w którym chcesz zostać na dłużej. A gdy już znudzi Ci się klimat Norwegii, możesz przenieść się do malowniczej Danii lub zamieszkać u podnóża szwajcarskich Alp. W Kate’s Diary Twoje życie to Twoje wybory. 🙂

Wolność i niezależność

Gdy idziesz wytyczoną Ci przez innych ścieżką, z łatwością możesz wpaść w okowy rutyny i nałożyć kajdanki uplecione z oczekiwań otoczenia. Wtedy Twoje potrzeby, marzenia i aspiracje niepostrzeżenie zaczynają schodzić na dalszy plan, a tak naturalna, codzienna radość się ulatnia. Jednak to nie przypisany Ci z góry scenariusz. 😉 Na zmianę zdecydować się możesz w każdej chwili, ponieważ najgorszą decyzją może być tylko jej brak. W moim zespole dziewczyny cieszą się wolnością i niezależnością. Każdego dnia robią krok w kierunku realizacji swoich celów i Ty również możesz wkroczyć na tą ścieżkę. 🙂

Pozwól sobie zrobić krok do przodu!

Jeżeli chcesz czerpać z życia pełnymi garściami i dać sobie szansę na nowy start – znajdujesz się w odpowiednim miejscu. 🙂 Napisz do mnie i pozwól, bym pomogła Ci zrobić pierwszy krok.

Odkrywaj Europę w roli hostessy z Kate’s Diary Agency

Targi pracy, eventy promocyjne i wydarzenia biznesowe

Kate

EUR Euro