Norwegia

OSLO

PRACA PRZEZ 5 DNI W TYGODNIU❗

WYNAGRODZENIE STAŁE 600 KR ZA DZIEŃ❗

ZAKWATEROWANIE 600 KR ZA TYDZIEŃ❗

NAPIWKI 100% DLA CIEBIE❗

Zaczyna się robić coraz cieplej, co oznacza, że śmiało można kierować się w miejsca, które z pozoru charakteryzują się niższymi temperaturami. Jeśli nie jesteś największą fanką upałów, spędzenie lata w Norwegii to zbawienie dla Ciebie. Wiem co mówię, bo sama spędziłam z przyjemnością cały lipiec, sierpień oraz wrzesień w tym właśnie kraju. Na miejscu znajduję się jeden z najprzyjemniejszych klubów, który przy okazji charakteryzuje się niesamowitą możliwością zarobku. Takiej atmosfery jak tam, nie spotkałam nigdzie. 

Klub jest kameralny, nie jest nas dużo. Bardzo łatwo tu zdobyć i utrzymać korzystnego klienta. Tutaj wszyscy chcą ze sobą współpracować. Wiedzą, że biznes się kręci na zewnątrz, jeśli tylko wewnątrz jest naprawdę ok. Tak właśnie jest w Oslo. Dodatkowo mieszkasz przez miesiąc w cudownym, wygodnym mieszkaniu w centrum miasta. 

Wszystko jest blisko , a jednocześnie jest w takiej okolicy, gdzie cicha atmosfera daje możliwość wypoczynku. Zgarniasz całość z napiwków, które naprawdę chętnie są dawane. Oprócz tego możesz pracować na alkoholach lub jeśli wolisz na tańcach prywatnych i lap dancach. Za tydzień w mieszkaniu pobierana jest opłata 600 kr, podczas kiedy tyle wynosi Twoja dzienna ( !) wypłata basicu. Prowizja z LAP dance /600 kr/ to aż 50%, z tańca prywatnego / 1600 kr /  -37,5%. Tu naprawdę robi się pieniądze :) 

Przy okazji raz w tygodniu masz możliwość zaprezentowania się w jakimś nietuzinkowym stroju, w jakim tylko masz ochotę. Śmiało może ponosić Cię fantazja! 
O klubie w Oslo
♦️ Klub jest czynny od wtorku do niedzieli w godzinach od 21:00 do 04:00
♦️ Harmonogram pracy – 5 dni pracy / 2 dni wolne
♦️ Podstawa wynosi 600 kr za dzień 
♦️ Sprzedaż napojów i szampanów: Prowizja 15%
♦️ Sprzedaż tańców: Prowizja 37,5% 
♦️ Sprzedaż lap dance: Prowizja 50% 

Dodatkowe informacje

  • Zakwaterowanie w pełni wyposażone znajduje w dogodnej lokalizacji – 10 minut od klubu
  • Pokój dzielimy ze współlokatorką
  • Kontrakt obowiązuje minimum 2 tygodnie
  • Ubiór w pracy: wysokie obcasy, seksowna zmysłowa bielizna, sukienki
EUR Euro