Niemcy

HANOWER

PRACA TYLKO PRZEZ 5 -DNI W TYGODNIU❗

WYNAGRODZENIE STAŁE 50 EURO ZA DZIEŃ❗ 

ZAKWATEROWANIE W PEŁNI WYPOSAŻONE – DARMOWE❗

Jeśli miałabyś chęci na klub w bardziej romantycznym stylu, który nadaje przyjemnego klimatu pracy, ten klub by Ci się naprawdę sprawdził. Szefostwo z pietyzmem podchodziło do każdego elementu w klubie. Przyjeżdżając na miesiąc, masz szansę pracować w miejscu, w którym szanuje się pracownika na tyle, że za każdą godzinę poza umownymi, dostajesz ekstra dopłatę. Dlatego bez obaw, że jest tyle klientów, do tego chętnych aby wydawać pieniądze, a dochodzi godzina 4 nad ranem w dzień powszedni. Bądź 6 w weekend. 

Zdążysz z każdym porozmawiać, przerobić potrzeby klientów i przy okazji zarobić mnóstwo siana. Startujemy codziennie o 20. Z kolei w niedzielę odpoczywamy i korzystamy z uroków bajkowego miejsca. Tu masz szansę zdobyć nowe kontakty, motywację i przyjaźnie. Oprócz 50 Euro podstawy, masz możliwość wyrabiania pensji na tańcach prywatnych. 50% z każdego sprzedanego private dance daje spore pole do popisu. Zwykle trwa on jedna piosenkę, ale znając Twoje możliwości, klient z pewnością zostanie dłużej. 

Zabierz koleżankę i lećcie zobaczyć troszkę Niemiec z innej strony, niż tradycyjny Berlin czy Monachium, pełen ludzi i hałasu. Tu miałabyś szansę nauki języka, ludzie są tak mili i pomocni, że z pewnością od razu zyskasz nie tylko możliwość rozwoju pod każdym względem, ale także nowe umiejętności i znajomych. A nóż widelec zachce Ci się zostać tu na dłużej, tak jak niektórym moim koleżankom?
O klubie w Hanower
♦️ Klub jest czynny on poniedziałku do czwartku w godzinach od 20:00 do 04:00 i on piątku do soboty w godzinach od 20:00 do 05:00
♦️ W piątek otrzymujesz dodatkowe 5 Euro do wypłaty, a w Sobotę 10 Euro
♦️ Harmonogram pracy – minimalnie 5 dni pracy / 2 dni wolne
♦️ Sprzedaż napojów i szampanów: Prowizja 30%
♦️ Sprzedaż tańców: Prowizja 50% 
♦️ Wypłata za sprzedaż szampanów i prywatnych tańców każdego dnia. Stałe wynagrodzenie otrzymasz na koniec kontraktu

Dodatkowe informacje

  • Zakwaterowanie znajduje w dogodnej lokalizacji – nad klubem
  • Pokój dzielimy ze współlokatorką
  • Kontrakt obowiązuje minimum 3 tygodnie
  • Ubiór w pracy: wysokie obcasy i seksowna zmysłowa bielizna
PLN Złoty polski
EUR Euro