Niemcy

HAMBURG

  • PRACA PRZEZ 6 DNI W TYGODNIU❗
  • RODZAJ PRACY TANECZNY❗ (sprzedajesz tylko prywatne tańce)
  • ZAKWATEROWANIE 20 EURO

Pewnie tak samo jak ja, w gimnazjum unikałaś lekcji niemieckiego? To nie problem. Nawet jeśli zatrzymałaś się na „Ich bin” spokojnie masz szansę zawojować w miejscu, które daje naprawdę konkretne pieniądze.

Niemcy uwielbiają się bawić i gościć inne narodowości. Za wszystko płacą w Euro, nie narzekają na ceny i stawki. Wbijasz na 3 tygodnie, pracujesz w komfortowych godzinach tzw. 20-5, dzięki czemu masz szansę na współpracę z każdym klientem z osobna, masz wielką przestrzeń na dobrą zabawę. Klub daje Ci wolny każdy wtorek, abyś mogła złapać oddech. Mieszkasz w komfortowym mieszkaniu za jedyne 20 Euro dziennie – o nic nie musisz się martwić. Wszystko jest załatwione i czeka jedynie na Twój przyjazd.

Hamburg naprawdę potrafi zachwycić, dać motywację i wiatr w żagle. Zniewalająca ilość tancerek zostaje tam na dłużej, a nawet i na stałe. Jest to super opcja zarówno dla osób, które wiedzą, jaki mają plan działania, jak i tych mocno niezdecydowanych, chcących zorientować się w środowisku. Tu możesz mieć i rozwój i awans! Północne Niemcy, pełne atrakcji, kultury, znakomitej architektury i bogatych mężczyzn, czego chcieć więcej? 

Wolisz zarabiać na tańcach prywatnych? Proszę bardzo, nikt do szampanów nie będzie Cię zmuszał.

O klubie w Hamburgu
♦️ Klub jest czynny od środy do niedzieli w godzinach od 20:00 do 05:00
♦️ Harmonogram pracy - 6 dni pracy / 1 dzień wolny
♦️ Sprzedaż drinków: Prowizja 30% i 25%  
♦️ Sprzedaż tańców: Prowizja 50% 

Dodatkowe informacje

  • Zakwaterowanie znajduje w dogodnej lokalizacji – nad klubem
  • Pokój dzielimy ze współlokatorką
  • Kontrakt obowiązuje minimum 3 tygodnie
  • Ubiór w pracy: wysokie obcasy i seksowna zmysłowa bielizna
PLN Złoty polski
EUR Euro