Niemcy

MONACHIUM


  • PRACA TYLKO PRZEZ 5 -DNI W TYGODNIU❗
  • WYNAGRODZENIE STAŁE 80 EURO ZA DZIEŃ❗
  • ZAKWATEROWANIE – BEZPŁATNE❗
Czemu Monachium to dobry kierunek w letnim okresie? 

Powód jest prosty. 
Podczas gdy większość tancerek przyjmuje postawę niczym ze szkoły podstawowej i kreuje w swojej głowie okresy letnie jako jednocześnie te wakacyjne i leci w ciepłe destynacje, Ty zgarniasz cały potencjalny hajs w Niemczech! 

Uwierz mi, ze jest to miasto, w którym można się zakochać od pierwszego wejrzenia. Wszystko jest tu dość „swojskie”,  dzięki czemu czujesz się jak w domu, a architektura robi nietuzinkowe wrażenie. Mam wiele koleżanek, które wpadły  tu na tydzień, a zostały kilka lat. W tej chwili kupują nawet tam swoje mieszkania.

Dodatkowo - to właśnie tam mieszka Robert Lewandowski, dlatego my, jako Polki jesteśmy naprawdę cenione. Przy okazji wyróżniamy się swoją urodą, na czym zawsze zyskujemy. Monachium jest wspaniałe także ze względu na ilość klubów. Nie jest ich ogrom, ale te które są, znacznie się od siebie różnią. Nie ma "masówki", każdy znajdzie coś dla siebie, znajdzie swoją niszę. Warto udać się tam już teraz, by zrobić sobie pod każdym względem Basic i być w pełni przygotowany na jesienny October fest. Do tego czasu super zarabiasz, a w październiku, dzięki Poznaniu specyfiki klubowej w Niemczech, posiadaniu stałych klientów i znajomościom w klubach, masz apogeum swoich zarobków i na koniec roku Twój rachunek bankowy wygląda jak u królowej. 

Daj sobie szansę!

Myślę, że STYLOWE MONACHIUM może Cię zainteresować.
O klubie w Monachium
♦️ Klub jest czynny od wtorku do soboty w godzinach od 22:00 do 05:00
♦️ Harmonogram pracy - 5 dni pracy / 2 dni wolne
♦️ Podstawa wynosi 80€ za dzień 
♦️ Sprzedaż napojów i szampanów: Prowizja 30% i 25%  
♦️ Sprzedaż tańców: Prowizja 50% 
PLN Złoty polski
EUR Euro