Luxemburg

Luxemburg

PRACA TYLKO PRZEZ 5/6 -DNI W TYGODNIU❗

WYNAGRODZENIE STAŁE 70 EURO ZA DZIEŃ❗ 

ZAKWATEROWANIE W PEŁNI WYPOSAŻONE – 15 Euro❗

KOLACJA W KLUBIE KAŻDEGO DNIA – ZA DARMO❗

Mój ukochany Luxemburg zaoferował nowe miejsca pracy dla dziewczyn, które chciałyby zarabiać naprawdę konkretne kwoty, ale bez Lap Dance etc. Jeżeli czujesz się prawdziwą damą to myślę, że szampany zaczynające się od 400 Euro do 8000 Euro brzmią dla Ciebie intratnie. Z każdego z nich dostajesz 20%. To jest ogromny dodatek, ale warto zwrócić uwagę na fakt, iż każdej nocy otrzymujesz 70 Euro. 

To, co mnie urzekło , o fakt, że pracę teoretycznie zaczynamy o 22, ale... kolacją. Oczywiście koszty za nią ponosi szefostwo. Z czymś takim naprawdę niełatwo jest się spotkać. Wytworne dania powodują, że masz siłę korzystać z życia i zarabiać krocie do 6 rano. 

Przyjeżdżasz na miesiąc lub jeśli wolisz to na pół miesiąca i bawisz się wśród wykształconych mężczyzn i kobiet, pełnych energii i hedonizmu. Luxemburg jest fantastyczny do poznania samego siebie, swoich preferencji i priorytetów. W tym wytwornym Państwie - Mieście, w którym zarówno w lato jak i w zimę masz pełne pole do manewru, możesz spędzić wspaniały czas płacąc jedynie 15 Euro dziennie za uroczy pokój z darmowymi przywilejami takimi jak wifi etc. 

Większość z moich koleżanek zostaje tam na długo, albo.. na zawsze. Kupują mieszkania, wychodzą za mąż, jedna nawet po 5 latach zakochiwania się w Luxemburgu, stwierdziła, ze naprawdę chce tu zostać i budować swoje życie. Dziś ma ślicznego dzidziusia z jednym z najbardziej majętnych mężczyzn w kraju. 

Uwielbiam to Państwo za charakterystyczny vibe i możliwości! Masz chęci na odwiedzenie Monte Carlo? Monaco? Paryża? A może Belgia lub Niemcy? To wszystko jest wokół! Możesz robić sobie śmiało jednodniowe wycieczki, korzystać z uroków małego Państewka. 

Osobiście zawsze będę mieć ogromny sentyment do tego miejsca ze względu na jedno nietuzinkowość, wszechobecna modę, hedonistyczne podejście do życia i charakterne osobowości. Czuć tu pieniądzem, z pewnością. 
Daj sobie szansę na nowy rozdział.
O klubie w Luxemburgu
♦️ Klub jest czynny codziennie w godzinach od 22:00 do 05:00
♦️ Harmonogram pracy - 5/6 dni pracy / 1/2 dni wolne
♦️ Podstawa wynosi 70€ za dzień 
♦️ Sprzedaż napojów i szampanów: Prowizja 30% za sprzedaż wszystkich szampanów i drinków 
♦️ Sprzedaż szampanów (Ceny od 400 Euro do 8000 Euro): Prowizja 20%
♦️ Sprzedaż drinków (cena 44 Euro), siedzimy z klientem maksymalnie 15 minut przy jednym drinku: Prowizja dla Ciebie 20%
♦️ Otrzymujesz 50% z zebranych wszystkich dolarów w ciągu nocy (każdy dolar to wartość 2 Euro). W ciągu nocy z dolarów masz drugą wypłatę.

Dodatkowe informacje

  • Zakwaterowanie znajduje w dogodnej lokalizacji – naprzeciwko klubu
  • Pokój dzielimy ze współlokatorką
  • Kontrakt obowiązuje minimum miesiąc
  • Ubiór w pracy: wysokie obcasy i seksowna zmysłowa bielizna
EUR Euro