Hiszpania

PUERTO BANUS

PRACA PRZEZ 5/6 -DNI W TYGODNIU❗

ZAKWATEROWANIE W PEŁNI WYPOSAŻONE – 15 EURO ❗

Co powiesz na słoneczne, hiszpańskie Puerto Banas? 
Trzy tygodnie spędzone na opalaniu, pływaniu w wodzie jak zupa i z pełnym portfelem? Mam kontakt z szefostwem, które podchodzi do każdego pracownika z ogromnym pietyzmem. Chcą utrzymać wysoki standard zarówno usług jak i klienteli, dlatego postanowili postawić na efektowną, ale subtelną elegancję w postaci sukienek / kombinezonów. Chcą by ich miejsce reprezentowały damy, pełne klasy, wysublimowane kobiety, które będą tworzyć pewnego rodzaju odskocznie od rozebranych panienek na plaży. Naprawdę majętny klient właśnie tego pożąda, więc bez obaw, że bez pokazywania wszystkiego co masz, nie zarobisz na swoje zachcianki. Wręcz przeciwnie, znam ten rynek i wiem jak to działa - zaufaj mi. 
Standard zakwaterowania jest na tyle przyjazny, że tygodniowo uiszcza się opłatę w wysokości 100 euro. Wszystko jest oczywiście umiejscowione we wspaniałej okolicy, bardzo blisko klubu więc z transportem do pracy nie będzie najmniejszych problemów. Jeśli chodzi o warunki zatrudnienia to klub oferuje pełen wachlarz - tzw. od drinków po tańce. Masz możliwość pracy od poniedziałku do niedzieli, od 22 do 4 nad ranem. 6 godzinny „dzień” pracy sprawi, ze zdobędziesz super pieniądze, ale unikniesz nadmiernej eksploatacji. W razie czego wspaniale jest odsypiać nad basenem lub na plaży, więc bez obaw! Przyjemne z pożytecznym, bo Twoje brązowe ciało z pewnością będzie pięknie komponować się z białymi strojami, jakie nosimy w czwartki w ramach White Eventu. 
Za spędzenie z Tobą na tańcu 15 minut, należy zapłacić aż 150 euro z czego Ty dostajesz... 40%. Ten klub naprawdę chce być fair wobec tancerek i to się ceni. Słońce ewidentnie daje im mnóstwo pozytywnej energii! 
O klubie w Puerto Banus

✅ Otwieramy się dopiero od 22-4  - 7 dni w tygodniu
✅ Otrzymasz 40% za sprzedaż wszystkich szampanów drinków
✅ Sprzedaż prywatnych tańców : prowizja dla Ciebie 40%

Dodatkowe informacje

  • Zakwaterowanie w pełni wyposażone znajduje w dogodnej lokalizacji – 5 minut od klubu.
  • Pokój dzielimy ze współlokatorką.
  • Kontrakt obowiązuje na minimum trzy tygodnie
  • Twój ubiór w pracy: Wysokie obcasy i seksowna zmysłowa bielizna, sukienki.
PLN Złoty polski
EUR Euro