Grecja

ATENY

PRACA TYLKO PRZEZ 5/6 -DNI W TYGODNIU ❗

WYNAGRODZENIE STAŁE 60 EURO ZA DZIEŃ! DLA NAJLEPSZYCH TANCEREK AŻ 80 EURO STAŁEJ PODSTAWY ❗

ZAKWATEROWANIE W PEŁNI WYPOSAŻONE – 5 EURO ZA DZIEŃ ❗

Wraz z nadejściem pierwszych promieni słonecznych, pojawiła się za tym chęć skorzystania z uroków lata. Jest to dla mnie zupełnie zrozumiałe dlatego uznałam, że najlepszą opcją będzie wyszukanie dla Ciebie czegoś w kraju charakteryzującym się ciepłym, wakacyjnym klimatem. Oferuję Ci minimum miesięczny  pobyt w jednym z najbardziej pożądanych turystycznie miejsc jakim są Ateny. Z tego względu, wielu przybyszów chętnie zostawia pieniądze na atrakcje, w których my się specjalizujemy najlepiej. 
Klub, z którym współpracuję doskonale rozumie, że możesz mieć chęci na odpoczynek i korzystanie z uroków szlaków turystycznych, dlatego daje możliwość wzięcia dodatkowego dnia / dni wolnych. Zamysł jest taki, by pracować 6 dni, ale wszystko zależy od Twoich preferencji. Szefostwo ma chęć na utrzymanie dobrych relacji z pracownicami, z tego względu zdecydowali się na zapewnienie każdej z tancerek  mieszkania całkowicie za darmo. 
Co może byś lepszego niż spędzenie miesiąca w stolicy Grecji? Bierz walizkę wypchaną strojami kąpielowymi, buty do tańczenia i ruszaj na podbój Akropolu, popijając egzotyczne drinki. Czy może być coś lepszego niż urlopowanie, po którym wraca się z zaskakującą ilością pieniędzy do domu?
O klubie w ATENACH
✅ Otwieramy się dopiero od 23-6  każdego dnia 
✅ Otrzymasz 30% za sprzedaż wszystkich szampanów i drinków
✅ Sprzedaż prywatnych tańców : prowizja dla Ciebie 40%
✅ Wypłata każdego dnia! 

Dodatkowe informacje

  • Zakwaterowanie znajduje w dogodnej lokalizacji – 15 minut od klubu
  • Pokój dzielimy ze współlokatorką
  • Kontrakt obowiązuje minimum miesiąc
  • Ubiór w pracy: wysokie obcasy, seksowne sukienki, bielizna
PLN Złoty polski
EUR Euro