Dania

KOPENHAGA

  • PRACA PRZEZ 5/6 -DNI W TYGODNIU❗
  • WYNAGRODZENIE STAŁE DO 65 EURO ZA DZIEŃ ❗
  • ZAKWATEROWANIE – 10 EURO ❗

Może będzie to również coś dla Ciebie?

Od wielu lat słyszy się, że Kopenhaga to jedno z najbardziej czarujących miejsc w Europie. Faktycznie, potwierdzam to. Zakochać się można od pierwszej minuty, jest tu coś magicznego, dzięki czemu mieszkam tu już kolejny rok. 

Miejsce zachwyca, a dodatkowo daje ogromne możliwości zarabiania. Współpracuję z klubem, który oferuje zbieranie tipów w 100% dla Ciebie, a klientela jest naprawdę hojna. Ci ludzie kochają się bawić i nie szczędzą na to pieniędzy. 

Szefostwo proponuje pracę 5 dni w tygodniu od wtorku do soboty tak, byś miała czas na regeneracje i jazdę na rowerze szlakiem turystycznym. Jeśli byłaś kiedykolwiek w Amsterdamie, to wiesz, jaki specyficzny klimat panuje w tego typu turystycznych miastach. Jest wspaniale. 

Wpadasz na miesiąc, pijesz drogiego i pożądanego przez wszystkie Twoje polskie koleżanki szampana, a dodatkowo otrzymujesz z nich 15% i 20%. Oprócz tego masz konkretny BASIC w postaci  40/65 Euro za sam fakt, ze jesteś piękną i elokwentną kobietą. Czego chcieć więcej? 

Odhaczasz na mapie „ to do” kolejny kraj. Mieszkasz w pięknym miejscu, w czarującej okolicy jedynie za 10 Euro dziennie. 

Naprawdę polecam tę opcje, sama kiedyś przez przypadek na nią trafiłam i.. do dziś tu jestem. Zupełnie inne życie, tutaj oddychasz, a dodatkowo Twoje konto bankowe jest zawsze pełne. Jest tu na czym kręcić hajs, serio spróbuj!
O klubie w Kopenhadze
W klubie atmosfera jest bardzo rodzinna. Klub jest mały, podzielony na dwa piętra. Pierwsza część to miejsce, gdzie goście mogą kupić drinka i popatrzeć na show, druga część klubu to specjalne miejsce do prywatnych pokazów oraz większych imprez, takich jak wieczory kawalerskie czy urodziny.
♦️ Klub jest czynny od wtorku do niedzieli w godzinach od 22:00 do 06:00
♦️ Harmonogram pracy – minimalnie 5/6 dni pracy / 1/2 dni wolne
♦️ Sprzedaż napojów i szampanów: Prowizja 20%
♦️ Sprzedaż tańców: Prowizja 40% 

Dodatkowe informacje

  • Zakwaterowanie w pełni wyposażone znajduje w dogodnej lokalizacji – nad klubem
  • Pokój dzielimy ze współlokatorką
  • Za sprzedane show dostajesz codziennie gotówkę do ręki
  • Kontrakt obowiązuje minimum miesiąc
  • Ubiór w pracy: wysokie obcasy, seksowna zmysłowa bielizna, sukienki

Zapraszam Cię do Kopenhagi w Danii :*

EUR Euro